Образцы исковых заявлений, жалоб на сотрудников ГАИ, постано

+3

Образцы исковых заявлений, жалоб на сотрудников ГАИ, постано

Сообщениеот Nikols » 11 мар 2011, 18:44

В соседней теме обсуждался ситуация, как написать жалобу на сотрудника ГАИ, в связи с этим навоял такую жалобу. Напоминаю это образец, вы можете исправить основную часть жалобы по своему разумению. Процедура подачи жалоба очень простая, нужно сходить один раз на почту и послать письмо с уведомлением по адресам в шапке. Такое письмо стоит, если на ошибаюсь 7 грн.
Некоторые пояснения.

Шапка

Обязательно укажите ваши реквизиты. Дальше указываете организации, куда жалобу посылаете. Посылать во все вышеуказанное, не обязательно, можно например только в МВД Украины и Прокуратуру, хотя в шапке лучше оставить все организации, так на всякий случай). Если вы шлете жалобу, к примеру в ГенПрокуратуру, там вашей жалобой разбираться никто не будет, ее спускают вниз в Прокуратуру города, это нормальная ситуация. Из Прокуратуры (к примеру) вам приходит ответ, что жалобу направили туда то.

Іванов Іван Іванович
65000, м. Одеса, вул. Приморська, 1а, кв. 121; тел..: (048) 78999999


До Генеральної прокуратури України
м.Київ; 01601, вул. Резницкая, 13/15

Міністерства внутрішних справ України
м.Київ, 01024,
вул.Академіка Богомольця, 10

Департаменту ДАІ МВС України
м. Київ, 04171, вул. Лук'янiвська, 62

ВДАI ГУМВС України в Одеськiй областi
м.Одеса, 65114, вул.А.Корольова, 5
Тут в основном теле жалобы, указываем и описываем по фактам, ситуацию которая произошла с вами. Чем больше фактических данных (Фамилий, номеров, время, названий улиц) тем лучше. Не расписывайте сильно много, ТАМ читать не любят.

Скарга
на дії співробітників ДАЇ
(згідно ст. 16 Закону України «Про звернення громадян»)

Я, Іванов Іван Іванович, 12.12.2010 року, у 15.00 годині, керуючи а/м «Митсубиши», д/н 7777, був зупинений у м. Одеса, вул. Ак. Королева з метою перевірки документів. Інспектор гаї, який мене зупинив відмовився назвати звання, своє ім»я та фамілію, номер жетона та ін. Мне звинуватили у порушені правил дорожнього руху, але будь яких пояснень мені не надали. Декілька разів мене зарошували сісти до автомобіля ДАІ, марки «БМВ», д/н 4535, де знаходився другий співробітник ДАІ, інформацію про якого мені також надано не була, та вирішити питання штрафа «на місці». Після того, як я відмовився, співробітник ДАІ погрожував скласти на мене адміністративний протокол та накласти найвищий розмір штрафу. На моє зауваження, що я змістовно, викладу у протоколі усі свої заперечення, співробітник ДАІ, відмовився надати мені протокол для ознайомлення та підпису……….. . Свідком цієї сітуації став пасажир у моєму авто Петров Петр, Петрович, який мешкає: м. Одеса, вул. Міська, 1, кв. 3, та випадковий свідок цієї пригоди Васютин Василий Васильевич, який мешкає: м. Одеса, вул. Львівська, 1, кв. 23. Зазначені свідки можуть надати пояснення по цієї ситуації.
В общем то ссылки на законодательство, оставляем по желанию и по ситуации удаляем не нужное (например тут в жалобе описываеться ситуация, когда сотрудник ГАИ, не назвал себя, а если в нашем варианте назвал, тот соответствующую строчку удаляем)

Вважаю такі дії співробітника ДАІ, протизаконними та такими, що зазіхають на мої права громадянина України, порушують ст. 21, 22, 33 Конституції України, ст. 270, 297, 302, 313 Цивільного кодексу України. Більш того, співробітник ДАІ, порушив обов»язкі, які викладені у ст. 6 Закону України «Про Міліцію», а саме не назвав себе, та не повідомив мене причини затримки, та не надав будь яких роз»ясень моїх прав.
Згідно ст. 10 Закону України «Про Інформацію», обов'язком органів державної влади, а також органів місцевого і регіонального самоврядування інформувати про свою діяльність та прийняті рішення

Відповідно до вимог ст.16 Закону України "Про звернення громадян" скарга на дії чи рішення органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, об'єднання громадян, засобів масової інформації, посадової особи подається у порядку підлеглості вищому органу або посадовій особі.

Згідно ст. 29 «Прокурорський нагляд за дотриманням законодавства про звернення громадян» Закону України «Про звернення громадян», вказує, що нагляд за дотриманням законодавства про звернення громадян здійснюється Генеральним прокурором України та підпорядкованими йому прокурорами. Відповідно до наданих їм чинним законодавством повноважень вони вживають заходів до поновлення порушених прав, захисту законних інтересів громадян, притягнення порушників до відповідальності.

Згідно п. 2 Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Кабінету Міністрів України, міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським, районним державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування вжити невідкладних заходів щодо забезпечення реалізації конституційних прав громадян на письмове звернення та особистий прийом, обов'язкове одержання обгрунтованої відповіді, неухильного виконання норм Закону України "Про звернення громадян", упорядкування роботи зі зверненнями громадян, зокрема, щодо: «вжиття заходів для поновлення прав і свобод громадян, порушених унаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян, притягнення винних осіб у встановленому порядку до відповідальності, в тому числі до дисциплінарної відповідальності за невиконання чи неналежне виконання службових обов'язків щодо розгляду звернень громадян;»
Просительная часть. В общем тоже все оставляем. Попросить пригласить вас на разбирательство жалобы, это ваше право = которое становиться обязательством для органа, рассматривающего жалобу. Но даже если вы не придете, рассмотреть вашу жалобу должны и уведомить о результатах вас письменно.
Відповідно, до вищевикладеного прошу:

1) Провести перевірку дії співробітників ДАЇ, які затримали мене 12.12.2010 у 15.00 годині на вул. ________________________;
2) Усунути від виконання обов»язків, співробітників ДАЇ, які затримали мене 12.12.2010 у 15.00 годині на вул. ________________________, до отримання кінцевих результатів перевірки;
3) Викликати мене, на засідання відповідного органу, що розглядає скаргу;
4) Повідомити мені письмово про результати перевірки.

Іванов І. І.
Дата
підпис[/QUOTE]
Nikols Offline
Автор темы
Рейтинг: 0


0

Re: Образцы исковых заявлений, жалоб на сотрудников ГАИ, постано

Сообщениеот Berk » 12 мар 2011, 11:14

спасибо!
будем оскаржуваты
девиз таков: даже если превысил скорость, сделай всё, чтоб в карман казнокрадов не попали ни копейки!
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Рейтинг: 5712


+3

Re: Образцы исковых заявлений, жалоб на сотрудников ГАИ, постано

Сообщениеот almeraN16 » 12 мар 2011, 16:08

это в случае если есть свидетель с твоей стороны и как правило они даже не составляют протокол , .... а в остальном это полный кал для судьи  :ad: ....... в итоге штраф.  :ab:
ПС учитываю , то что обжаловать уже не получится, ...- это проигрыш в пользу гайцев  :ad:

так лучше не писать,.....

а так реально работает ... (в сокращенном варианте бесполезно  :ad: ) , а то если полностью выложу , меня юристы порвут как тузик грелку (хотя многие из них просто бестолочи с диспломом, который свидетельствует о их "квалификации"  :grin:  :grin:  


     Після зупинки а/м до мене підійшов інспектор ________________________________________ (на далі інспектор) і звинуватив мене в тому, що я керуючи автомобілем ______________,здійснив «________________________» , чим порушив п/п.1.5. п.34 Додатку №2 «Правил дорожнього руху» (надалі: ПДР), за що передбачена адміністративна відповідальність за ч.1 ст.122 КУпАП України.
Не приймаючи до уваги що я не міг здійснити _______________,  а також мої заперечення про те що я взагалі не порушував «Правил дорожнього руху» , співробітник ДАІ склав протокол і на місті виніс постанову по справі про адміністративне правопорушення ...Накладення штрафу співробітник ДАІ обґрунтував ч.1 ст.122 КУпАП та ст.14-1, ч.ч. 5, 6 ст.258, ст.283 КУпАП.
Відповідно до вимог презумпції невинуватості встановленого ст.62 Конституції України, позивач не зобов’язаний доказувати свою невинуватість, це співробітник ДАІ повинен довести факт здійснення ____________правопорушення та довести факт вини у вчиненні цього правопорушення.
Згідно з ч.2 ст.19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи (в тому числі відповідач) зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно з вимогами ст.7 КУпАП, ......... бла, бла, бла.
Таким чином, з наведених законодавчих норм можна зробити висновок, що:
        по-перше – обов’язок доказування скоєння правопорушення та винуватість особи покладається на представника влади який розглядає справу про адміністративне правопорушення, зокрема на відповідача;
        по-друге – будь-яке порушення законодавства та (або) компетенції, при здійсненні провадження в справах про адміністративні правопорушення – є підставою для визнання постанови у справі про адміністративне правопорушення незаконною з подальшим її скасуванням;
З накладеним адміністративним стягненням у вигляді штрафу позивач не погоджується і вважає оскаржену постанову незаконною та необґрунтованою, тобто складеною з порушення вимог норм чинного законодавства та без належних підстав, про що наведено далі:
...................................................................................

1. Порушення відповідачем вимог ст.62 Конституції України,

Відповідно до вимог ст.62 Конституції України, обвинувачення не може ґрунтуватися на припущеннях.
Звинувативши позивача в скоєнні адміністративного правопорушення, відповідач ні в протоколі про адміністративне правопорушення ні в оскарженій постанові не навів жодного доказу того, що позивач здійснив «______________________» і притягнув позивача до адміністративної відповідальності виключно на підставі свого припущення, що позивач здійснив «_________________________» по вул.. _________________, що є грубим порушенням ст.62 Конституції України, згідно з якою, обвинувачення (в тому числі і в адміністративному правопорушенні) не може ґрунтуватися на припущеннях.
Отже, порушення вимог ст.62 Конституції України, є безумовною підставою скасування постанови як такої, що винесена із порушенням чинного законодавства.

2. Порушення відповідачем вимог ст.14-1 КУпАП.Відповідно до вимог ст.14-1 КУпАП, до адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху у разі їх фіксації працюючими в автоматичному режимі спеціальними технічними засобами, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, чи засобами фото- і кінозйомки, відеозапису притягаються власники (співвласники) транспортних засобів................................ бла, бла , бла (остальное в личку)
3. Порушення відповідачем вимог ст.33 КУпАП.

........Опять много БЛА, БЛА  :ad:
4. Порушення відповідачем вимог ст.ст. 245, 251, 252 КУпАП.......
(ОПЯТЬБЛА,БЛА,БЛА)............
самое интересное  :grin:  :grin:  (и єто действительно правда)
- відсутні докази того, що на вул. _____________суцільна лінія горизонтальної розмітки нанесена законно, тобто відсутні докази того, що нанесення суцільної лінії горизонтальної розмітки, вул. ___________затверджено нормативно-правовим актом місцевого органу державної виконавчої влади, згідно з вимогами ст....... (бла, бла, бла)
Відповідно до вимог презумпції невинуватості встановленого ч.2 ст.71 КАС України та ст.62 Конституції України, позивач не зобов’язаний доказувати свою невинуватість, це співробітник ДАІ повинен довести факт здійснення правопорушення саме _____ФИО____. а не іншою особою, довести скоєння правопорушення в певному місці, довести скоєння правопорушення в певний час, довести що позивач керуючи автомобілем здійснив ________, тим самим _______________________ на вул. ________________, а також довести факт вини _______ФИО___ у вчиненні цього правопорушення.
Отже, порушення вимог ст.ст. 245, 251, 252 КУпАП, є безумовною підставою скасування постанови як такої, що винесена із порушенням чинного законодавства.


Уже двое гайцев не смогли доказать  :hi:
ПС Правда нужно прийти в суд в качестве позивача и адвоката  :ab: ... но это не страшно, гайцев казнят быстро  :grin:  :grin:
ПС Сама заява на 5 листах  :ad: , если что обращайтесь помогу (если в протоколе правильно все сделали)  :drinks:
Аватара пользователя
almeraN16 Offline
Рейтинг: 190


0

Re: Образцы исковых заявлений, жалоб на сотрудников ГАИ, постано

Сообщениеот CAHbOK » 16 мар 2011, 12:12

Я если нарушаю и меня ловят , то пытаюсь договорится . А знакомый спорил - права забрали и получил вызов в суд. потраченого времени и обьяснений около двух часов + оплата штрафа (но меньше чем ГАИшники запросили).
Аватара пользователя
CAHbOK Offline
За преданность клубу 
Рейтинг: 462



  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Страхування і юриспруденція



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air