протокол и постанова

0

протокол и постанова

Сообщениеот violet79 » 24 ноя 2010, 22:05

Сегодня, поворачивая со светофора, на перекрестке, в темное время суток, был остановлен ГАИшником и получил удивительное для себя заявление о том, что нарушил правила движения на перекрестке - не пропустил пешехода (16.2). С улыбочкой и полной в себе уверенностью отдал документы и через 20 минут получил на руки протокол для подписания и постанову о правонарушении. Улыбка сошла. В протоколе написал, что не было на проезжей части пешеходов и подписал. А вот второй документ, это проблема. - постанова о правонарушении выдана и ее нужно подписать, но подписав и получив на руки, я потом обнаружил, что ссылки на адрес для оскарження нет. Есть только пункт, что можно оскаржыты, а где, в каких службах не написанно. В результате понимаю, что у меня есть копия "квитанции" т.е. оскарження. Теперь если я не заплачу в срок, то получу штраф в двойном размере. Свидетелей нарушения нет. но при данном раскладе, они собственно и не нужны получается?
Как быть с этой темой? Обращаться в прокуратуру :twisted:  , в суд :yazol2:   или платить   :scare3: ?
Аватара пользователя
violet79 Offline
Автор темы
Рейтинг: -13


+2

Re: протокол и постанова

Сообщениеот Петрович » 24 ноя 2010, 22:11

Надо было отказаться брать постанову, а с копией протокола - в суд.
Аватара пользователя
Петрович Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 845


+2

Re: протокол и постанова

Сообщениеот L@M@K » 24 ноя 2010, 22:17

Теперь если я не заплачу в срок, то получу штраф в двойном размере

на сколько мне известно, нет такого закона, который бы позволял это сделать.
или есть?

можно подать иск в суд, по месту жительства.
можно подать в суд города/района/области, в котором был выписан протокол. но лучше дома :)
можно забить болт.

п.с. все эти вопросы можно было задать гайцу. он ОБЯЗАН это объяснить. ты кстати скорее всего подписался, что это тебе разъяснено :)

Добавлено спустя 1 минуту 13 секунд:
Offtopic: нашему миру гораздо больше чем 10000лет :)
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


0

Re: протокол и постанова

Сообщениеот violet79 » 24 ноя 2010, 22:24

в постанове указано, что при не оплате штрафа - 450грн в срок, штраф будет 900 грн.
подпись в постанове стоит в графе получил
Аватара пользователя
violet79 Offline
Автор темы
Рейтинг: -13


+2

Re: протокол и постанова

Сообщениеот L@M@K » 24 ноя 2010, 22:30

на заборе тоже написано ;)
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


0

Re: протокол и постанова

Сообщениеот Bastet » 25 ноя 2010, 05:28

нужно обжаловать или в вышестоящую организацию, т.е. Обл ГАИ или в суд районный

на сколько мне известно, нет такого закона, который бы позволял это сделать.
или есть?
есть, что если не оплачиваешь штраф в установленный срок то он увеличивается в 2 раза , это по -моему в КУпАП
Аватара пользователя
Bastet Offline
Подружки 
Рейтинг: 723


0

Re: протокол и постанова

Сообщениеот violet79 » 25 ноя 2010, 12:08

Прошу прокомментировать и внести поправки. Спасибо!

До___________________районного суду
Позивач: К В Л
Відповідач:
ПОЗОВНА ЗАЯВА
_24,11,2010 року близько 19 год. Я, рушив автомобилем Ніссан Скайлайн державний номерний знак _2351, по вул.. Байкальській зі сторони Шостого Клочко, м.Дніпропетровська. На перехресті вул.. Байкальска та пр..г.Правди, стояв перед світлофором та після відповідного зеленого світла почав рух на право, у сторону центра. На перехресті не було ближче ніж 5метрів ні пішоходів ні транспорту, у кожен бік чи по переду, які могли заперичіти мені чи я їм рух, та не було вимог міняти напрямок мені чі іншому транспорту, відповідно до мене. Проїхав перехрестя метрів з 10 я почув як мене із ревом двигуна по ліву сторону став опереджати іншій авто, стоявший за мною ще на перехресті. Та через 15-20 метрів я побічив перед собою інспектора котрий зупиняв той авто. Я зупинився щоб пропустити інспектора, котрий указав куди стати тому авто. Пропустив їх у перед, я призупинився далі та провсяк випадок відкрив двері щоб подивитися у чому річ. Той інспектор вже розмовляв із водіем, котрий мене почав обганяти та був зупинений. Поки я стояв до мого авто підійшов інший інспектором ГАІ, який махнув рукой у козизька запитав: -знаю ли я причину остановки? На що я відповів що зупиняли не мене. Інспектор потребував пред’явити документи, та потім пояснив, що я не пропустив пішоходів, які рухались по протележній стороні дороги. Я заперечив що пішоходів на дорозі у моему напрямку не було. Тем більш що мене той водій на опелі обганяв. Адже, на думку інспектора те що пішоходи не були на стороні дороги по який рухався я, мене не оправдує. Инспектор вилучив документи і наказав що буде оформлений адміністративний штраф. На цьому перехресті на пр..Правда е більше ніж 4 полос руху у обох напрямках, та дві сплошні розділяючи полоси, що заперечує перехід пішоходів, згідно вимог правил дорожнього руху (4.14. Пешеходам запрещается: г) переходить проезжую часть вне пешеходного перехода, если есть разделительная полоса или дорога имеет четыре и более полосы для движения в обоих направлениях, а также в местах, где установлены ограждения). Також сторона, з якої зі слів інспектора рухались пішоходи не освітлена, що заперечує огляд. На цьому перехресті відсутні знаки пішохідній перехід та зебра. (фото перехрестя додаєця).
Водій зупиненого автомобіля опель вектора темного кольору, після короткой розмови з інспектором був визваний до інспекторського авто, після чого їого відпустили. На мое запитання водія опеля чого він був зупинений, водій відповів, що йому інспектором було пред’явлено, що він рухався с перешкоджанням для пішоходів. Я запитав де ті пішоходи що я їх не бачив? Він відповів, що колі я рухався пішоходів на дорозі ще не було. Після нашой розмови він поїхав. Десь через 20 хвилин мені принесли протокол і постанову. З протоколом і постановою я не згодний, але підписав що одержав.
Прошу звернути увагу що інспекторська машина марки опель вектора білого кольору, та інспектори находились на тротуарі понад близь 15-20ти метрів від перехрестя. Находячись на такій відстані від перехрестя у темний час суток важко точно визначити де знаходяться пішоходи, які рухаються з протележной сторони дороги, яка не освітлена вуличними фонарями. Лише знаходячись на перехресті можно побачити рух автомобілів і пішоходів відносно одне одного. Прошу також звернути увагу що пішоходи, які провокують водіїв, рухаючись у не відповідному місті не притягаються інспекторами до відповідальності не усно не адміністративно. Також пішоходи, які на думку інспектора були у розгляді моє події не являються не свідками, не потерпілими. Прошу звернути увагу, що стаття до якої мене притягує інспектор (16.2 16. ПРОЕЗД ПЕРЕКРЕСТКОВ.
16.2. На регулируемых и нерегулируемых перекрестках водитель, поворачивая в правую сторону или в левую сторону, должен уступить дорогу пешеходам, которые переходят проезжую часть, на которую он поворачивает, а также велосипедистам, которые двигаются прямо в попутном направлении.) має відповідні умови, що перешкодження пішоходам автомобілем є у тому разі, коли пішоходи рухаються по одній стороні з водієм, коли рух пішоходів призупинений чі вимучений автомобілем змінити напрямок пішохода. Також що ці вимоги для перехресть визначених для пішоходів.
Аватара пользователя
violet79 Offline
Автор темы
Рейтинг: -13


0

Re: протокол и постанова

Сообщениеот Berk » 25 ноя 2010, 16:31

Проверь текст на ошибки. А так все гуд.
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Рейтинг: 5712


0

Re: протокол и постанова

Сообщениеот violet79 » 25 ноя 2010, 16:46

А на русском это заявление можно отправить? Ато  нихрина не понимаю...
Аватара пользователя
violet79 Offline
Автор темы
Рейтинг: -13


+3

Re: протокол и постанова

Сообщениеот Bastet » 25 ноя 2010, 18:01

можно на русском, хотя судопроизводство ведется на укр. языке

Добавлено спустя 8 минут 11 секунд:
текст не закончен нет просительной части и дополнений

Добавлено спустя 17 минут 26 секунд:
До___________________районного суду
Позивач: К В Л
Відповідач:  
"До" в шапке не пишется

ПОЗОВНА ЗАЯВА  
Позовна заява про скасування постанови про ......

Добавлено спустя 5 минут 51 секунду:
Шостого Клочко
житлового масива Клочко 6

які могли заперичіти мені чи я їм рух
либо не законченная фраза либо ее надо перефразировать

метрів з 10
приблизно 10 метрив

зупиняв той авто
зупинив той автомобіль

слово "авто" в исковом заявлении использовать не желательно

котрий указав куди стати тому авто
нужно немного перефразировать

Добавлено спустя 4 минуты 30 секунд:
до інспекторського авто
да автомобілю Держ авто інспекції
еще не плохо было бы написать представился или нет инспектор и предъявил ли он свои документы
Аватара пользователя
Bastet Offline
Подружки 
Рейтинг: 723


След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Страхування і юриспруденція



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air