что лучше NOTE или Альмера N 16

0

Re: что лучше NOTE или Альмера N 16

Сообщениеот ДмитрийДНК » 08 авг 2017, 21:36

У максимы на 250 000 замена цепи и звезд, но под вопросом. А так машина очень терпеливая и комфортная, получше Альмер и Ноутов. Посмотри видео Александра Белошапка на ютубе про ремонт максим и поймешь,что машина не гемор а снаряд в толковых руках.

Отправлено с моего GT-I9300I через Tapatalk
ДмитрийДНК Offline
Рейтинг: 0


0

Re: что лучше NOTE или Альмера N 16

Сообщениеот woter » 08 авг 2017, 22:02

бюджет 7000-7200
Аватара пользователя
woter Offline
Автор темы
Рейтинг: 990


0

Re: что лучше NOTE или Альмера N 16

Сообщениеот Guard » 09 авг 2017, 08:36

А в зв'язку з чим міняєш своє теперішнє авто? Просто освіжити?
В тебе зараз, здається, Альмера Н 15?
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: что лучше NOTE или Альмера N 16

Сообщениеот woter » 09 авг 2017, 09:45

Альмерка продана, кузов съедает корозия и рулевая под реставрацию,сцепление на подходе, подшипники в коробке подвывают, посчитал сколько надо вложить, не целесообразно в 20-и летнюю машину влаживать.
Аватара пользователя
woter Offline
Автор темы
Рейтинг: 990


+4

Re: что лучше NOTE или Альмера N 16

Сообщениеот Guard » 09 авг 2017, 10:01

Може мене зараз засвистають ( :ab: ), але я б порадив звернути увагу на Лансер 9. Дуже достойний апарат в плані надійності.
Читав я по ньому інфу в інтернеті. Хвалять. Навіть ті, кому в силу якихось причин не сподобався, пишуть, що єдине за що йому вдячні, що завжди заводився і завжди їхав.
Є у двох моїх знайомих. Один використовує для роботи. При чому їздить по дорогам без асфальта. Обоє нарадуватись не можуть. Кажуть, що заглядують до авто тільки для заміни розхідників. Навіть ходова не вимагає вкладень.
Ну і в Ламака Лансер 9. Може він свою думку скаже.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: что лучше NOTE или Альмера N 16

Сообщениеот woter » 09 авг 2017, 10:06

Сідав я в лансер 9,якось не звично, може просто після нісана,але дуже сильно на ного уваги не звиртав так як не знаю як він в єксплуатації

Добавлено спустя 7 минут 13 секунд:
потрібно буде порозпитувати
Аватара пользователя
woter Offline
Автор темы
Рейтинг: 990


0

Re: что лучше NOTE или Альмера N 16

Сообщениеот Guard » 09 авг 2017, 10:19

Покопай інфу в нтирнеті. Поговори з Ламаком.
ЗИ Не попав він мені свого часу в поле зору (коли Альмеру купував). А так міг би бути зараз в Мітсубіші клубі, а не Ніссан.  :ab:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: что лучше NOTE или Альмера N 16

Сообщениеот woter » 09 авг 2017, 10:25

Дякую Юра, буду копати
Аватара пользователя
woter Offline
Автор темы
Рейтинг: 990


0

Re: что лучше NOTE или Альмера N 16

Сообщениеот скромный » 09 авг 2017, 16:20

Посмотреть сообщение - woter писал(а):Спасибо всем отозвавшимся, но тут при более щепетильном осмотре и тот и тот авто отпали, а альмера 16 вообще вычеркнута из списка, покатался я на ней, немножко не для меня авто

Добавлено спустя 4 минуты 31 секунду:
Сильно не бейте задам еще пару вопросов, на ноутах у всех комплектаций задний диван  может отодвигаться? какой ресурс двигателя, сильно надо боятся пробегов около 200 000?

Добавлено спустя 2 минуты 15 секунд:
И еще вопросик по ресурсу ДВС но уже для максимы 3л, на сколько критичен пробег 250 000

что показал щепетильный осмотр?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: что лучше NOTE или Альмера N 16

Сообщениеот woter » 09 авг 2017, 19:42

ноут був вдарений, по альмері виявилися багато дрібних недоліків на які не зхотіли скидати ціну, а я не хочу за свій рахунок бо по копійці і машина вийде золота, тим більше прокатався - машина тупит, обороти ХХ нижче 1000 не опускаоться, власник каже що машина багато років стояла, він тепер поміняв форсунки, хоча квитанція тільки про чистку форсунок, боюсь що за багато років стояння тепер ще начнуть боки вилазити
Аватара пользователя
woter Offline
Автор темы
Рейтинг: 990


Пред.След.

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air