Тонировка стекол

0

Тонировка стекол

Сообщениеот denikk » 12 фев 2017, 19:32

Хочу затонировать свой Кашкай (стекла имеется ввиду). Вот и задумался, нужно ли тонировать передние стекла или только задние? как там стандарты говорят? А еще,на сколько % делать затемнение? Вообщем, любому Вашему совету буду рад!
denikk Offline
Автор темы
Рейтинг: 0

Облако тэговТонировка

0

Re: Тонировка стекол

Сообщениеот скромный » 13 фев 2017, 13:28

тонируй тоном по максимуму. передние места окло зеркал передних стекл не тонируй вообще. удачи.
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Тонировка стекол

Сообщениеот denikk » 14 фев 2017, 23:11

Спасибо за совет!
denikk Offline
Автор темы
Рейтинг: 0


0

Re: Тонировка стекол

Сообщениеот Guard » 14 фев 2017, 23:52

О, стандарти. Моя тема.  :ab:  Завтра спробую пошукати. Якщо не забуду.
До речі, мене те саме питання мучить. Давно хочу затонувати своє авто (чим глухіше, тим краще),але стримує крокування України в ЄС. Як би не прийшлось здирати.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Тонировка стекол

Сообщениеот скромный » 15 фев 2017, 10:26

ха! поки ще докрокуємо то та тоніровка сама зіпріє :hahaha:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Тонировка стекол

Сообщениеот Guard » 15 фев 2017, 14:35

На цьому шляху нас ще чекає багато заборон. Як писав один чувак на ФБ: "Все забороняють і забороняють. Коли вже почнуть дозволяти?".

Якби ти не написав, я б таки забув подивитись.
Ітого.

П. 31.4.7 ПДР: "Забороняється експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством за наявності таких технічних несправностей і невідповідності таким вимогам:
Інші елементи конструкції:
встановлено на скло додаткові предмети або нанесено покриття, які обмежують оглядовість з місця водія, і погіршують його прозорість.
Примітка. На верхній частині вітрового скла автомобілів і автобусів можуть бути прикріплені прозорі кольорові плівки. Дозволяється застосовувати тоновані стекла (крім дзеркальних), світлопропускання яких відповідає вимогам ГОСТ 5727-88. Дозволяється застосовувати занавіски на бокових вікнах автобусів".

ГОСТ 5727-88: "Світлопропускання стекол, що забезпечують видимість для водія, має бути не менше:
75% – для вітрових* стекол;
70% – для стекол, які не є вітровими, що входять до поля огляду водія, яке визначає передню оглядовість**.
Світлопропускання інших стекол, які не є вітровими, не нормується.
* вітрові стекла – це стекла, що застосовуються для засклення переднього прорізу транспортних засобів.
** передня оглядовість – це оглядовість через переднє та бокові вікна кабіни, обмежена полем зору водія, що дорівнює 180."

Коротше, якщо по ГОСТу, фігня повна виходить. Навіть немає сенсу гратися.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Тонировка стекол

Сообщениеот скромный » 15 фев 2017, 21:56

тихше, сплюнь, т-сссс :friends:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Тонировка стекол

Сообщениеот Злая_Печенька » 19 ноя 2018, 17:25

Подскажите где можно затонировать стекла недорого?
Искал в гугле, выдало что тонировка авто есть на глыбочицкой, хотя в последнее время не видел её там. Кто в курсе?
Злая_Печенька Offline
Рейтинг: 0
Забанен


0

Re: Тонировка стекол

Сообщениеот belkin » 20 ноя 2018, 00:50

Интерсует тоже, только два стекла надо затонировать
belkin Offline
Рейтинг: 60


0

Re: Тонировка стекол

Сообщениеот Злая_Печенька » 21 ноя 2018, 13:14

Нашел вариант где можно сделать. Есть тонировка авто не левом и правом берегу, вроде назывется сеть центр мега-тонировки, но точно не подскажу, еще не ездил узнавать.
Злая_Печенька Offline
Рейтинг: 0
Забанен



Вернуться в Розмови на автомобільні теми



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air