Якість дизельного палива.

+18

Якість дизельного палива.

Сообщениеот скромный » 16 ноя 2016, 22:17

Вітаю колеги. Часи змінюються, технології "бодяжіння" палива також. Удосконалюються звисно. :ac:  
Питання до власників дизельних авто, Саєно прувед, розказуй:
на яких АЗС на вашу думку дизельне паливо краще, на яких гірше, на яких може трапити відверте гуанободяга?

так би мовити на підставі досвіду, нехай і негативного, відчуттів, можливо якихось особистих вподобань...
Последний раз редактировалось ValDen 17 ноя 2016, 12:57, всего редактировалось 1 раз.
Причина: Название темы должно быть информативно
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Автор темы
Рейтинг: 3977


0

Re: Дизельне паливо.

Сообщениеот Saena730304 » 16 ноя 2016, 23:58

Тобі Скромний моя відповідь буде як мертвому кадило))), бо заправляю я свого "Вітальку" тільки в одному місці, є у нас така заправка "Журавлина", дизель у них білоруський, або литовський, машинка працює на ньому як швейцарський годинник. Порадив чувак який займається електронікою, та паливною апаратурою, вірніше я сам запитав у нього де він заправляє свій дизель. Ось і весь секрет. Правда пару разів вимушений був на інших АЗС заправлятись, але зразу відчутно зміну в роботі двигуна. Тому поки так.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Дизельне паливо.

Сообщениеот скромный » 17 ноя 2016, 07:14

зміну відчутно в який бік?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Автор темы
Рейтинг: 3977


0

Re: Дизельне паливо.

Сообщениеот НИК » 17 ноя 2016, 09:45

З власногог досвіду, тобто майже 100 00 км за 13 місяців на 2.0 ЦДІ: спочатку заправлявся виключно на ОККО, при чому виключно Пульс. Потім Перейшов на простий Євро теж ОККОвський. Перебравшись в Чернігів заправляюсь на місцевій ТіТ-нафта - у них виключно білоруське пальне і виключно Євро5 - порадили маршрутчики. Ціна в порівнянні з ОККО (з усіма ймовірними знижками) менша на 3 і більше грн/л (17.40 на даний час).
Раніше пару разів лився на "Маркеті" (червона така, Мукачівська АЗС, в народі - "емка") - до недавна в них ціна була менша на 2-3 грн від ОККОвської, а ДП вони саме на ОККО і поставляли. Але зараз якась халєпа там сталася - нема сенсу.
Ще по області київські є портативні АЗС - бочка, колонка і заправщик, табло червоним горить - білоруське ДП, ціна 17.99. Пробував у них деякий час - нормально ніби, розхід трошки вищий, але саме пальне світленьке.
Якщо треба доїхати просто, заливаю любе (Укрнафта або Авіас), але не багато і по максимальній ціні.
Відверто не сподобалось ДП на КЛО, звичайний дизель - ніякої антиреклами, просто особисте враження.
Тобто можна зробити висновок, що не все дешеве це гірше, але не хочеш експериментів, то я б рекомендував ОККО.
Можу тобі білоруської з Чернігова привозити - майже кожен день мотаюсь)))

Добавлено спустя 1 минуту 30 секунд:
Товариш недавно заправився на БРСМі - плювався всю дорогу, зарікся більше на ту АЗС хіба що в туалет заїзджати :yazol2:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Якість дизельного палива.

Сообщениеот Saena730304 » 17 ноя 2016, 15:25

зміну відчутно в який бік?

в поганий, форсунки чути, на Журавлиновській м’ягше працює.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Якість дизельного палива.

Сообщениеот скромный » 17 ноя 2016, 23:16

Саена в тебе на мерсі двигун з ЄГР та сажевиком, чи тільки з ЄГР?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Автор темы
Рейтинг: 3977


0

Re: Якість дизельного палива.

Сообщениеот Saena730304 » 17 ноя 2016, 23:23

Без сажевого фільтра, а що таке ЕГР?
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Якість дизельного палива.

Сообщениеот скромный » 17 ноя 2016, 23:40

клапан рециркуляції. зайдемо з іншого боку - двигун під Євро 3 чи 4?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Автор темы
Рейтинг: 3977



0

Re: Якість дизельного палива.

Сообщениеот скромный » 17 ноя 2016, 23:46

to НИК - таких бочок щось не бачив.
на яких саме шляхах орієнтовно вони займаються тою господарською діяльністю?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Автор темы
Рейтинг: 3977


След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air