Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZAZ Sl

+4

Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZA

Сообщениеот barmaley919 » 29 май 2016, 14:29

А по поводу Европы Гвард прав. На майдане стояли не за ЕЭС, и на войну не за нее шли, говорю, потому, что знаю, сам там был.
Аватара пользователя
barmaley919 Offline
За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 380


0

Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZA

Сообщениеот Guard » 29 май 2016, 14:34

Посмотреть сообщение - barmaley919 писал(а):это будет слишком долго, дорого

... а наші підприємці звикли "рубити капусту" швидко і при мінімальних вкладеннях.  :ab:

Посмотреть сообщение - barmaley919 писал(а):А захотят ли люди брать "новую" модель ЗАЗа за дурные деньги лет через 5-7, (за это время произойдет модернизация производства на ЗАЗе), очень сильно сомневаюсь.

Японія після Другої світової свій автопром вивела до світових масштабів з нуля.  :ab:
Тільки не потрібно про традиції. Так, компанії "Тойота", "Ніссан" і т. д. існували й до війни, але починали і спеціалізувались вони аж ніяк не на автомобілях. Та й ті автомобілі, які вироблялись, нічого цікавого собою не являли і попитом не користувались.
Врешті-решт, і в України є певні традиції автомобілебудування.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZA

Сообщениеот Saena730304 » 29 май 2016, 14:44

Бармалєй з поверненням, радий тебе бачити на сайті!
Тема довга, все за добу не опишеш. Але я знаю одне, чужий костюмчик на себе нема чого нахлобучувати, а особливо коли він ох як не пасує.
Граврд, ти хочеш режим ввести, для повного відчуття гармонії в сьогоднішній ситуації? :grin:
... а наші підприємці звикли "рубити капусту" швидко і при мінімальних вкладеннях.  :ab:

ну не знаю я таких, щоб швидко нарубили при мінімальних вкладеннях, є приклади?
Ладно чуваки, закінчився дощ, я з дочкою і собакою десь на природу, захоплю спінінг, метал-детектор, якщо рибу не впіймаю, то може знайду монету, що якийсь турок колись загубив, а якщо ні те ні інше, то хоч Мамай наганяється!))
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZA

Сообщениеот barmaley919 » 29 май 2016, 14:44

Юра Гвард, я говорю не о традициях. Разговор о том, что конструкторов своих разогнали еще 15 лет назад,то, на чем они работали - давно на помойке. Вырастить нового спеца - долгий и дорогостоящий процесс. Васадзе не будет вкидывать бабки в модернизацию завода с заделом на перспективу, для устройства полного цикла выпуска авто. А покупать устаревший китайский авто собранный тут отверточным способом, но с новым шильдиком... Тем более,что на этом заводе уже был такой печальный опыт. Тут одно время так собирали опеля и мерсы. Это была жесть!

Добавлено спустя 3 минуты 4 секунды:
Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZAZ Sl
Игореха и тебе привет, спасибо. Правда я еще в октябре 15-го дембельнулся. на форум временами заглядываю, читаю.
Аватара пользователя
barmaley919 Offline
За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 380


0

Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZA

Сообщениеот Saena730304 » 29 май 2016, 14:54

Я знаю, Лєна казала, ох і взялась вона тоді за вашу ОМБР!)) Ти не пропадай!
П.С. Блін, у дочки на 17.00 квиток в цирк, їду сам з Мамаєм.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


+13

Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZA

Сообщениеот barmaley919 » 29 май 2016, 15:00

Про то как сильно она и другие ребята нам помогли - это отдельная тема для разговора. За что мы всегда будем благодарны и не забудем.
Аватара пользователя
barmaley919 Offline
За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 380


0

Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZA

Сообщениеот Guard » 29 май 2016, 15:24

Посмотреть сообщение - Saena730304 писал(а):Граврд, ти хочеш режим ввести, для повного відчуття гармонії в сьогоднішній ситуації? :grin:

Ні.  :ab:  Я пропоную почати будувати правову державу. А не продовжувати жити в олігархічно-анархічній.

Посмотреть сообщение - Saena730304 писал(а):ну не знаю я таких, щоб швидко нарубили при мінімальних вкладеннях, є приклади?

А ти думаєш я байки вигадую?  :ab:  Це висновки з моєї власної роботи юристом.

barmaley919 писал(а):Юра Гвард, я говорю не о традициях. Разговор о том, что конструкторов своих разогнали еще 15 лет назад,то, на чем они работали - давно на помойке. Вырастить нового спеца - долгий и дорогостоящий процесс. Васадзе не будет вкидывать бабки в модернизацию завода с заделом на перспективу, для устройства полного цикла выпуска авто. А покупать устаревший китайский авто собранный тут отверточным способом, но с новым шильдиком... Тем более,что на этом заводе уже был такой печальный опыт. Тут одно время так собирали опеля и мерсы. Это была жесть!

Так і я про те ж. Просто іншими словами.

Добавлено спустя 1 минуту 15 секунд:
Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZAZ Sl
Сайєна, послухай з 1:07 до 2:00  :ab:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZA

Сообщениеот Saena730304 » 29 май 2016, 21:12

Сайєна, послухай з 1:07 до 2:00  :ab:

Ну так то не підриємці, то інше. А взагалі правильно, машини раніше робились на віка, а зараз все одноразове.
Про китай: через рік мопеду мого сусіда буде 10-ть, він китайський, 20 тис. пробігу, а тепер давайте глянем в авторіа чи є там у продажу китайські десятирічки. Ну в принципі і все, більше й не треба, так як все дуже швидко прогресує, то навіщо робити авто, які через десять років будуть як морально, так і фізично застарілі. Хоча мене просто пре від машин тих років, відчувається якась брутальність, впевненіссть, чоловічий початок в них, чи що. А сучасні якісь манірні, ніжні, як дівчатка, не всі звичайно, але більшість.

Добавлено спустя 8 минут 45 секунд:
Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZAZ Sl
Я пропоную почати будувати правову державу.

Вже була правова, права мали тільки ті хто їх писав, а підтримували всі, бо індики одним словом.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZA

Сообщениеот Guard » 30 май 2016, 09:56

Здрасті... А що ти розумієш під словом "підприємець"? Підприємці - це і ті, хто володіє гігантами-підприємствами, і ті, хто займається ремонтом взуття.
А в ролику було сказано не тільки про те, що раніше машини робили якісніше, а й те, що жага наживи заважає китайцям робити авто, аналогічні по якості японцям.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZA

Сообщениеот Saena730304 » 30 май 2016, 16:22

Здрасті... А що ти розумієш під словом "підприємець"? Підприємці - це і ті, хто володіє гігантами-підприємствами, і ті, хто займається ремонтом взуття.))
Ті хто ремонтує взуття - то підприємці, а ті хто володіє гігантами - то алігатори! :grin:
А в ролику було сказано не тільки про те, що раніше машини робили якісніше, а й те, що жага наживи заважає китайцям робити авто, аналогічні по якості японцям.

Я бачив, але торошки далі подивився.
Ну так ціна на японку і китайку суттєво відрізняється. Японці вибрали собі одну нішу, китайці іншу, до чого тут жага наживи, які гроші такі й цукерки. :grin:
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air