Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZAZ Sl

0

Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZA

Сообщениеот Guard » 28 май 2016, 22:52

А-а-а-а-а-а!!!!!  :rofl:  :rofl:  :rofl:
ЗАЗ представив нову модель Slavuta Nova за $10 тис. (ФОТО) http://divanna-sotnya.com/ukraine/zaz-p ... 0-tis-foto
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZA

Сообщениеот Saena730304 » 29 май 2016, 07:37

Ну так Евро-6 чувак, хочеш-нехочеш прийдеться купувати, бо за те на чому ми зараз їздимо прийдеться платити не маленькі податки на дим, згідно підписаних паперів. :grin:
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZA

Сообщениеот Guard » 29 май 2016, 09:55

І який процент населення України на сьогоднішній день фінансово потягне Євро-6? Це ще, мабуть, при тому, що свої авто з показниками нижче важко буде продати. Їх і так важко продати в зв'язку з падінням рівня доходів населення. А тут ще й не Євро-6. Так і бачу перекупів: "Нє, чувак. Тут не Євро-6. Максимум по ціні металолому".
Здається мені, такі ігри можуть комусь дорого обійтись.

ЗИ Як би не склалось далі, все одно принципово буду доплачувати за викиди, але це відро з гайками не куплю.
Хоча... У мене ж ГБО. З ним авто і викидів не здійснює. За що тоді доплачувати?

ЗЗИ Скільки ж тоді коштуватимуть Ланоси?

Добавлено спустя 23 минуты 18 секунд:
Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZAZ Sl
ЗЗЗИ Європа вже давно перейшла на Євро-6. Але авто там коштують на порядок дешевше навіть наших корит.
Вам не здається, що нас жорстко найобують?
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


+4

Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZA

Сообщениеот Saena730304 » 29 май 2016, 11:19

А який процент на сьогоднішній день може сьогодні платити за житло, комунальні послуги, енергоносії без субсидій? Який % може собі дозволити придбати, чи побудувати житло на чесно зароблені гроші, скажімо за період в 15 років? Який % може собі дозволити купити нове авто? Який % може дозволити розпочати свій бізнес з нуля, як це зробив колись я, хоч і часи тоді були не ахті?
Ігри кажеш, так самі ж цього хотіли, чи ні? Перш ніж щось підписати, потрібно уважно прочитати, а потім ознайомити з цим людей. Хоча хулі там знайомити, люди самі повинні були цим поцікавитись, перш ніж волати хуйню всяку. Ось хоча б в вікі зайти, та все добре вивчити, там є посилання на тексти і т.д.  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0 ... 0%BE%D0%BC А то блядь як завжди халяви захотіли. Що блядь нема пару сотень євро на шенген? То якщо нема то й нєхуй по Европам їздити! Чи машин дешевих захотілось? То ось вам купуйте, скільки хочеш, тільки зарплати зараз середні 100 евро.
На рахунок ГБО то тут дивись щоб тебе взагалі не заставили його зняти при першому ж техогляді, а мене закрити нахуй бокс по встановленню.
ЗЗЗИ Європа вже давно перейшла на Євро-6. Але авто там коштують на порядок дешевше навіть наших корит.
Вам не здається, що нас жорстко найобують?

Ми самі себе круто наїбали, скільки вже можна раз говорити, що різко добре буває тільки коли кінчаєш, або приймеш наркотик, але ящо це робити не виважено то обов'язково будуть побічні наслідки. Тому все повинно робитись плавно, до кращого життя галопом не пруть, а особливо за рахунок інших, та на крові людей.
Так, Европа вже давно перейшла на Евро 6, бо блядь немчуру потрібно заганяти в кредитне стойло і впарювати їм новий продукт щоб підняти ВВП, він може й ще їздив би на тому БМВ дестирічному з пробігом у 100 тис, так хулі, нізя, бо блядь податки, страховки, сервіс захмарний і т.д.
Почекай, ще доберуться до технологічних процесів на нашах заводах, фабриках, СТО, пекарнях, цехах, до норм в магазинах та маркетах, до колій, залізничного транспорту, рухомого складу, перевізників. І будемо ми у них купляти це все за позичені у них же кошти, тим самим вганяючи себе ще в більш тяжчу кабалу щоб відповідати їхнім нормам, а розрахуємось землями, на які ще ПОКИ накладений мораторій і на яких вони побудують свої заводи, фабрики, курятники, ферми, засіють поля і будуть нам же це все і продавати, а ми будемо батрачити на блакитнооких та русявих, як негри, бо ми того хотіли самі.
P.S. Мрія Адольфа потихеньку збувається без єдиного пострілу, молодці, нічого не скажеш.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZA

Сообщениеот Guard » 29 май 2016, 12:41

Saena730304 писал(а):Який % може собі дозволити придбати, чи побудувати житло на чесно зароблені гроші, скажімо за період в 15 років?

А який процент міг зробити це раніше?

Saena730304 писал(а):Ігри кажеш, так самі ж цього хотіли, чи ні?

Ні. Я вже неодноразово пояснював. Я й сам був активним учасником Майданів і у себе в місті, і в Києві. Не зважаючи на гасла, символіку і т. д., і т. п., ніхто там не стояв за ЄС. Стояли: а) проти банди; б) бо набридло бути бидлом.

Saena730304 писал(а):Ось хоча б в вікі зайти, та все добре вивчити, там є посилання на тексти і т.д.  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0 ... 0%BE%D0%BC

За намагання самому розібратись, що до чого, респект.
Але за те, що розбираєшся на російському розділі Вікі, хочеться одразу вліпити й "- 4". Скільки разів казали: кацапський сегмент інтернету спеціально викривляє реальність.

Saena730304 писал(а):Чи машин дешевих захотілось? То ось вам купуйте, скільки хочеш, тільки зарплати зараз середні 100 евро.

Так і машини ніфіга не подешевшали.

Saena730304 писал(а):На рахунок ГБО то тут дивись щоб тебе взагалі не заставили його зняти при першому ж техогляді, а мене закрити нахуй бокс по встановленню.

Чому? Європа масово їздить на газу. При чому, раніше нас почали. Бензин там вже давно дорожче, ніж у нас.

Saena730304 писал(а):Тому все повинно робитись плавно, до кращого життя галопом не пруть, а особливо за рахунок інших, та на крові людей.

Ніхто не розраховує на стрімке покращення. Тим більше в умовах війни.

Saena730304 писал(а):а ми будемо батрачити на блакитнооких та русявих, як негри, бо ми того хотіли самі

Що заважає підніматись як Польща, Грузія?
А, знаю. Менталітет.  :ab:  Тільки категорично з цим не погоджуюсь.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZA

Сообщениеот Saena730304 » 29 май 2016, 13:20

А який процент міг зробити це раніше?

Середня зарплата була 250$, якщо два працюючих, можна жити на одну зарплату, а іншу відкладати, хреновенько, але можна було (великі міста до уваги не берем) Виходить 250$Х12 місяців=3000$; 3000$Х15 років=45000$ За ці гроші можна купити житло, у нас це трьохкімнатна квартира і десятка на машину. Тобто в 35 років був шанс, зараз його нема.
Ні. Я вже неодноразово пояснював. Я й сам був активним учасником Майданів і у себе в місті, і в Києві. Не зважаючи на гасла, символіку і т. д., і т. п., ніхто там не стояв за ЄС. Стояли: а) проти банди; б) бо набридло бути бидлом.

А у нас кричали на кожному кроці давай ЕС!
Банда була, банда є, банда буде, бо ми і є банда! :grin:
За намагання самому розібратись, що до чого, респект.
Але за те, що розбираєшся на російському розділі Вікі, хочеться одразу вліпити й "- 4". Скільки разів казали: кацапський сегмент інтернету спеціально викривляє реальність.

Ну так кацапи ж тексту договору не міняли, знайди на українському сайті, там те саме побачиш. Що там міркувати, підписали і все тут.
Так і машини ніфіга не подешевшали.

Ну чому ж, на 20% внутрішній ринок впав, а дорогі ексепляри й на більше. Але навіть якби й розтаможку зняли то всеодно працювати довелось би з нинішніми зарплатами рівно стільки, як і чотири роки назад, на одну і ту ж машину.
Чому? Європа масово їздить на газу. При чому, раніше нас почали. Бензин там вже давно дорожче, ніж у нас.

Їздить з установками встановленими на заводі, або на крутому сервісі з купою дозволів, допусків, норм, та інших паперів та дозволів. У більшості випадків контролери так зашиті, що хрен підключишся, тільки авторизований сервіс. А тому є у мене чуйка, що всі ГБО встановлені у нас будуть визнані кустарщиною і будуть піддані сейозним експертизам, а далі сам розумієш, або-або.
Ніхто не розраховує на стрімке покращення. Тим більше в умовах війни.

Ну зараз вже да, моляться аби не гірше. Все пізнається в порівнянні, Юра.))
Що заважає підніматись як Польща, Грузія?

Потрібно пару речей: відповідальність, чесність, відчуття міри, а саме головне відчуття того, що ти господар на своїй землі, тобто відчуття власності -  це мій ліс, моя річка, моя вулиця, моє подвір'я, моє місто, моя країна! В своїй хаті ж срати не будеш, не будеш там творити розгром, не будеш ломати в ній меблі, не будеш туди пускати непотріб, а будеш тільки покращувати, прибирати, добудовувати, наповнювати різними класними речами, шукати альтернативні методи вирішення конфліктів, аби не турбувати сусідів і т.д.. А такого відчуття у нас поки нема. В 90-х роках мені дама в Прибалтиці зробила зауваження на рахунок викинутого мною сірника на тротуар. Ось тоді я зрозумів, що це її тротур, її вулиця, її місто, її дім яким вона пишається і який вона любить і береже і відчув себе лошарою, який насмітив в її хаті. Ось це і є Юра менталітет, одні роблять висновки, іншим похуй і нічого з цим нажаль не зробиш.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZA

Сообщениеот Guard » 29 май 2016, 14:04

Saena730304 писал(а):Середня зарплата була 250$, якщо два працюючих, можна жити на одну зарплату, а іншу відкладати

А діти? Сім'ї прожити місяць на 2 000 грн. (навіть при старих цінах)? Це як?  :ab:

Saena730304 писал(а):Ну так кацапи ж тексту договору не міняли

Вони й таке можуть. Чув, як вони на якомусь своєму їбанутому каналі коментарі французів щодо мігрантів та ЄС перекрутили?

Saena730304 писал(а):Їздить з установками встановленими на заводі, або на крутому сервісі з купою дозволів, допусків, норм, та інших паперів та дозволів. У більшості випадків контролери так зашиті, що хрен підключишся, тільки авторизований сервіс. А тому є у мене чуйка, що всі ГБО встановлені у нас будуть визнані кустарщиною і будуть піддані сейозним експертизам, а далі сам розумієш, або-або.

Так і в нас купа паперів вимагається. Я коли ГБО в МРЕВ реєстрував - подавав якусь документацію.
Це що виходить, спочатку держава визнала, що в мене все ОК, а потім скаже, що не підходить? Та я їх по судах затягаю. Вони ще мені зобов'язані залишаться.

Saena730304 писал(а):Ну зараз вже да, моляться аби не гірше. Все пізнається в порівнянні, Юра.))

:ab:
Як каже один мій знайомий, або почнемо жити краще, або привикнемо.

Saena730304 писал(а):Потрібно пару речей: відповідальність, чесність, відчуття міри, а саме головне відчуття того, що ти господар на своїй землі, тобто відчуття власності -  це мій ліс, моя річка, моя вулиця, моє подвір'я, моє місто, моя країна! В своїй хаті ж срати не будеш, не будеш там творити розгром, не будеш ломати в ній меблі, не будеш туди пускати непотріб, а будеш тільки покращувати, прибирати, добудовувати, наповнювати різними класними речами, шукати альтернативні методи вирішення конфліктів, аби не турбувати сусідів і т.д.. А такого відчуття у нас поки нема. В 90-х роках мені дама в Прибалтиці зробила зауваження на рахунок викинутого мною сірника на тротуар. Ось тоді я зрозумів, що це її тротур, її вулиця, її місто, її дім яким вона пишається і який вона любить і береже і відчув себе лошарою, який насмітив в її хаті. Ось це і є Юра менталітет, одні роблять висновки, іншим похуй і нічого з цим нажаль не зробиш.

Воно то може й десь так.
Але від людей, які бували в Грузії до перебудов, я чув, що бруд там був страшенний. Люди сміття просто з вікон на землю кидали. А зараз як все змінилось...
Значить потрібно вводити жорсткий контроль і відповідальність. Проходить інспектор повз будинок, бачить сміття - штраф власнику. Якщо це багатоквартирний будинок - ділити штраф на кожного з власників квартир. Одразу почнуть прибирати.
До речі, в нас і зараз передбачена відповідальність для юридичних осіб за неприбрану територію. Але мало хто це знає, а тим більше займається цим. Хоча спеціально для цього при кожній місцевій раді (принаймні в містах) працює інспекція по благоустрою міста.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZA

Сообщениеот Saena730304 » 29 май 2016, 14:16

1. Ну я ж написав - хреновато.))
2. Та я знаю, але все ж таки не завадить почитати те що ми
підписали, навіть зараз, коли вже пізно... хоча ніколи пізно не буває, навіть якщо так здається.
3. А що, тебе це так дивує, чи вперше з таким зіштовхнешся?
4. Вже почали, залишилось звикнути, мені ще поки не вдається.
5. Мова не про сміття була, вчись читати між строк. До речі вчора випадково глянув по 1+1 програма йшла про Міхо, сцуко, якщо хоч половина того всього, що про нього говорили правда, то він мудак ще той!
А що до сміття, то чисто не там де прибирають, а там де не смітять.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


+4

Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZA

Сообщениеот barmaley919 » 29 май 2016, 14:25

Не будет новая славута три рубля стоить. КБ на автоЗАЗе разогнали еще лет 15-18 назад, по этому свое разработать некому. Нет ни людей, ни оборудования. Производство анонсированного китаемобиля может быть на первых порях только типа отверточной сборки. Т.е. завозим машино-комплекты и тут собираем в кучу, при этом лепим шильдик ЗАЗа. Если будут покупать преса для штамповки деталей тут и делать новую линию сборки + разворачивать производство двигателей то это будет слишком долго, дорого, что в конечном итоге отразится на цене авто. А захотят ли люди брать "новую" модель ЗАЗа за дурные деньги лет через 5-7, (за это время произойдет модернизация производства на ЗАЗе), очень сильно сомневаюсь.
Аватара пользователя
barmaley919 Offline
За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 380


0

Re: Новая Славута будет такой: эксклюзивные фото концепта ZA

Сообщениеот Guard » 29 май 2016, 14:26

Saena730304 писал(а):Мова не про сміття була, вчись читати між строк.
А що до сміття, то чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

Та я зрозумів, що ти не в буквальному значенні цих слів.
Такий принцип можна запроваджувати в будь-якій сфері. Не хочуть по хорошому? Значить буде по поганому. Вплоть до ломання через коліно. А як інакше привчити?

Saena730304 писал(а):До речі вчора випадково глянув по 1+1 програма йшла про Міхо, сцуко, якщо хоч половина того всього, що про нього говорили правда, то він мудак ще той!

"1+1" канал Коломойського. Питання є?  :ab:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air