Алкоголь за рулем

0

Алкоголь за рулем

Сообщениеот alexdont » 19 дек 2015, 12:38

скажу сразу, я ярый противник выпивки алкоголя и вождения, в любых проявлениях, даже если это было вчера, а сегодня за руль.
одним из самых серьезных, но в тоже время и самых распространенных нарушений пдд, выявляемых на дороге сотрудниками гаи, является управление транспортным средством в состоянии опьянения. но выявить нарушение - мало. нужно еще доказать, что оно имело место. поэтому водителю нужно хорошо знать, как вести себя в такой ситуации, чтобы защитить свои права, нарушение которых является очень распространенным.
не хочу быть неверно понятым: ни в коем случае не собираюсь отстаивать точку зрения, что «пьяное» вождение - явление нормальное. мы сейчас говорим о другом: о сложившейся у нас в стране практике, при которой водитель, заподозренный (неважно, справедливо или нет) в «пьяном вождении», потеряет массу времени и подвергнется унизительной «диагностической» процедуре. и даже если он окажется абсолютно трезвым, ни потерянного времени, ни унижения ему никто никак и никогда не компенсирует.
в последние годы уже немало сказано и написано о том, что цвет трубки может меняться не только из-за действия алкоголя, но и при некоторых заболеваниях. писали и о том, что попадаются недоброкачественные и фальшивые трубки. многие ли знают, что прибор драгер, используемый даи, реагирует даже на стакан кока-колы или пакетик кефира??
по этому вопросу у меня есть информация, хочу пригласить к беседе неравнодушных и пытливых людей для защиты от посягательств людей в форме на дороге....буду рад поделиться своей информацией и принять вашу.....)))))
alexdont Offline
Автор темы
Рейтинг: 32


0

Re: Алкоголь за рулем

Сообщениеот ValDen » 21 дек 2015, 07:21

И тут текст смахивает на статью
Аватара пользователя
ValDen Offline
Член ББ За порядок 
Рейтинг: 3340


0

Re: Алкоголь за рулем

Сообщениеот НИК » 21 дек 2015, 07:45

Посмотреть сообщение - alexdont писал(а):с
по этому вопросу у меня есть информация, хочу пригласить к беседе неравнодушных и пытливых людей для защиты от посягательств людей в форме на дороге....буду рад поделиться своей информацией и принять вашу.....)))))

цікаво, давай викладуй. Хватить заманух, давай конкретніше і по-существу :hi:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Алкоголь за рулем

Сообщениеот alexdont » 22 дек 2015, 18:59

начнем с того, что мне 60, и когда требуют - давай выкладуй, хватит заманух, это немного коробит, а где уважение к собеседнику, толерантность, или эти понятия не проходят в вашем лексиконе. Не выкладуй, а спросите конкретно, что интересует в данной теме, или конкретный случай....А то сразу выкладуй......

Добавлено спустя 2 минуты 30 секунд:
Посмотреть сообщение - ValDen писал(а):И тут текст смахивает на статью

не статью это смахивает, а на переработанный материал, поданный в сжатом виде для лучшего понимания и уразумения....согласны, нет?
alexdont Offline
Автор темы
Рейтинг: 32


0

Re: Алкоголь за рулем

Сообщениеот Saena730304 » 22 дек 2015, 19:17

Дааа товарищ полковник, отчитали вас как салдафона....)))
Алексдонт, вы уж не обезсудьте, мы здесь привыкли, по домашнему, семейному что ли, запросто так... исправимся.
P.S.: А НИК он хороший, если что..)
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


+7

Re: Алкоголь за рулем

Сообщениеот НИК » 22 дек 2015, 19:33

Алексдонт, дійсно перепрошую за звернення на "ти", але, як казав Ігор-Саєна, тут дійсно все по-простому. Якщо краще на "ви", значить так і буде. Якщо ви готові дискутувати, давайте дискутувати і ділитися досвідом. Хватило б одного посту і одної теми, без "завлікалок"). Тому, якщо я вибачений, пропоную продовжити по темі, мямлити і вибачатися по сто разів не бачу сенсу.
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Алкоголь за рулем

Сообщениеот alexdont » 22 дек 2015, 20:11

я выбрал две цитаты, чтоб были перед глазами:
по-первой: я разве требовал обращения на "вы" - нет, я против слов "давай" два раза;
по-второй: мы не дамы, реверансов делать не будем, а будем продолжать дискутировать, но не тупо, выкладывая материал, у меня его столько, что хватит читать до утра не отрываясь, а конкретно по теме, по конкретному вопросу. Есть вопрос из случая личного, коллеги и еще как - будет ответ. Есть конкретный вопрос по статье-будет такой же ответ на основе Закона, инструкции и внутренних положений наших доблестных милициянтов.....да вроде нормально отписал, без обид....А теперь, чтоб заинтересовать: известны ли эти положения - читать медленно и думать над каждым словом...)))!!!

Огляд на стан алкогольного сп'яніння водія транспортного засобу здійснюється уповноваженими особами Державтоінспекції МВС, які мають спеціальні звання та пройшли відповідну підготовку.

ч. 3 ст. 28 Конституции Украины (Конституция имеет высшую юридическую силу в государстве, нормы всех законов и иных нормативных актов должны соответствовать ей, в то же время она является документом прямого действия, то есть может применяться непосредственно к тем или иным отношениям) - «Ни один человек без его свободного согласия не может быть подвергнут научным, медицинским или иным опытам».

прочитали?, уяснили?, а теперь мнение на этот счет...???
alexdont Offline
Автор темы
Рейтинг: 32


0

Re: Алкоголь за рулем

Сообщениеот НИК » 22 дек 2015, 20:14

Відмова від проходження освідчення на алкогольне сп'яніння прирівнюється до стану сп'яніння. Десь так, здається
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Алкоголь за рулем

Сообщениеот alexdont » 22 дек 2015, 20:46

на деле совсем не так, а иначе это выглядит, отказ от прохождения-да, приравнивается к состоянию опьянения, в КоАП предусмотрена ответственность именно за уклонение от освидетельствования, что подразумевает совершение с этой целью каких-либо действий.
Для защиты своих интересов водитель может написать в протоколе (или на отдельном листе, но отметить в протоколе, что объяснение прилагается): «От медицинского освидетельствования не уклоняюсь, а отказываюсь, реализуя свое право, прямо предоставленное ч. 3 ст. 28 Конституции Украины».
Во всяком случае, положение водителя, чье опьянение доказано путем медицинского освидетельствования, будет несравненно хуже...
alexdont Offline
Автор темы
Рейтинг: 32


0

Re: Алкоголь за рулем

Сообщениеот Guard » 22 дек 2015, 21:09

КУпАП
Стаття 130. Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп'яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, -
тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до двох років, або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб і на інших осіб - накладення штрафу в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб.

Тобто, як бачимо, санкція за відмову від проходженя огляду та сама, що й за керування в стані сп'яніння. Сама ж процедура огляду прописана в ст. 256 КУпАП:
Особи, які керують транспортними засобами, річковими або маломірними суднами і щодо яких є підстави вважати, що вони перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, підлягають відстороненню від керування цими транспортними засобами, річковими або маломірними суднами та оглядові на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.
Огляд водія (судноводія) на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують його увагу та швидкість реакції, проводиться з використанням спеціальних технічних засобів поліцейським у присутності двох свідків.
У разі незгоди водія (судноводія) на проведення огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують його увагу та швидкість реакції, поліцейським з використанням спеціальних технічних засобів або в разі незгоди з його результатами огляд проводиться в закладах охорони здоров'я. Перелік закладів охорони здоров'я, яким надається право проведення огляду особи на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують її увагу та швидкість реакції, затверджується управліннями охорони здоров'я місцевих державних адміністрацій. Проведення огляду осіб на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, в інших закладах забороняється.
Огляд осіб на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, здійснюється в закладах охорони здоров'я не пізніше двох годин з моменту встановлення підстав для його здійснення. Огляд у закладі охорони здоров'я та складення висновку за результатами огляду проводиться в присутності поліцейського. Кожний випадок огляду осіб на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, у закладі охорони здоров'я реєструється в порядку, визначеному спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі охорони здоров'я.
Огляд особи на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують її увагу та швидкість реакції, проведений з порушенням вимог цієї статті, вважається недійсним.
Направлення особи для огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують її увагу та швидкість реакції, і проведення такого огляду здійснюються в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
У разі відсторонення особи від керування транспортним засобом, річковим або маломірним судном можливість керування цим транспортним засобом, річковим або маломірним судном надається уповноваженій нею особі, яка має посвідчення водія (судноводія) відповідної категорії та може бути допущена до керування транспортним засобом, річковим або маломірним судном.

Також затверджена нова інструкція про порядок виявлення у водіїв ознак сп'яніння: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z14 ... 6458272813
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air