Дорожній юрист - хто користувався і що думаєте?

0

Дорожній юрист - хто користувався і що думаєте?

Сообщениеот НИК » 10 ноя 2015, 15:22

Сьогодні визвонили мене з "Дорожнього юриста" :ai: . Дівчинка Анна запропонувала послуги їхньої фірми. Телефон мій вони отримали, якоби, від одного з моїх знайомих, яких користується їхніми послугами -  :pardon: не знаю жодного такого. Ну це не так важливо.
Запропоноване зацікавило (це як страховка - всяке буває). Але цікавить і інше - хтось щось чув про дану організацію і які відгуки?
Щоб було зрозуміло: вони пропонують купити картку клієнта за 298 грн на рік. Разом з картою видається наліпка на вікно (червоного кольору квадрат). Клієнт має право на цілодобову юридичну консультацію при спілкуванні (сперечанні) з працівниками ДАІ (хоча зараз це майже не актуально), при складанні євро-протоколу і ДТП в цілому (як себе вести, що складати, що писати і т.д.), ну і кучу різного всього додатково.
Все видно в них на сайті.
Давайте, розминаєм пальчики - пишем, думаєм, згадуєм  і все пишемо :ad:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Автор темы
Рейтинг: 2927

Облако тэговдорожній юрист


+7

Re: Дорожній юрист - хто користувався і що думаєте?

Сообщениеот Berk » 10 ноя 2015, 16:02

Ненужная фигня и развод. В чём развод, а ты договор почитай) Никакой конкретики, ничего. Им главное, чтоб ты стал клиентом.
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Рейтинг: 5712


0

Re: Дорожній юрист - хто користувався і що думаєте?

Сообщениеот скромный » 10 ноя 2015, 16:18

видимо да, аплодисменты от Великого Комбинатора гарантированы! :good:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Дорожній юрист - хто користувався і що думаєте?

Сообщениеот Guard » 10 ноя 2015, 16:32

ХЗ... Перший раз чую.
Спробував пошукати відгуки про них, але нічого не знайшов.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Дорожній юрист - хто користувався і що думаєте?

Сообщениеот скромный » 10 ноя 2015, 16:50

Посмотреть сообщение - Berk писал(а):Ненужная фигня и развод. В чём развод, а ты договор почитай) Никакой конкретики, ничего. Им главное, чтоб ты стал клиентом.

оце читав?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Дорожній юрист - хто користувався і що думаєте?

Сообщениеот НИК » 15 ноя 2015, 17:30

Посмотреть сообщение - Guard писал(а):ХЗ... Перший раз чую.
Спробував пошукати відгуки про них, але нічого не знайшов.

В тому то й справа, що крім відгуків з їхнього сайту інших я не знайшов. Договір не читав.
Передзвонив на той номер, з якого мені дзвонили, попросив дати контакт від якого було отримано мій номер (це, з іхніх слів, мав бути мій знайомий). Сказала, що не володіє цією інформацією, т.к. система ніби-то автоматично видає номера (всратись можна, яка продвинута система :hahaha: ).
І тут мене осеняє, кажу: якщо ви телефонуєте на мій номер по рекомендації мого знайомого, значить ви вже знаєте, що я водій і маю авто. Правильно?
- Так, правильно.
- А чому ж тоді ви в розмові, після привітання, уточняли чи є в мене водійські права, чи маю я авто і чи керую ним як водій?
- Ну-у-у-у-уу, це обо"язковий протокол.... Можливо ви вже продали авто і не цікавитеся нашими послугами :pardon:
В кінці-кінців я чемно попрощався, попередньо повідомивши, що таки їхніми послугами цікавитися не буду :hahaha:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Автор темы
Рейтинг: 2927


0

Re: Дорожній юрист - хто користувався і що думаєте?

Сообщениеот fancase80 » 15 ноя 2015, 17:45

Скорее всего фирмочка однодневка (мыльный пузырь).
Короче - развод.
fancase80 Offline
Рейтинг: 10


0

Re: Дорожній юрист - хто користувався і що думаєте?

Сообщениеот valdiss » 06 фев 2016, 13:28

не користувався....але мені також подзвонили і я дуже здивувався, звідки це номер мій у них? якоїсь толкової інформації не знайшов...думаю "розводіловка" чистої води...
valdiss Offline


0

Re: Дорожній юрист - хто користувався і що думаєте?

Сообщениеот Шоні » 23 фев 2017, 22:59

Користувався їхніми послугами туфта друзі звонили то трубки не брали то заняті і помогти не можут ! Пройшов рік обратно наярюе подруга кидае на почту свої бумаги і в пиказному порядку забирай я с спиной пихватила в кроваті валяюсь взяти неможу гроші на лікарство не до бумажок ну вобще почта возващае бумаги назат ! Через деякий час sms приходит на телефон типа я оштрафована за ваш поступок потом ми тіпа подали админ суд и тіпа з вас вибют бабки попандос що робити  . Короче така фігня с юристом
Шоні Offline


След.

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air