Полиция. От триумфа до провала...

0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 27 янв 2017, 21:05

так це вже провал?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 27 янв 2017, 22:07

Звичайно. А що ж це?
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 28 янв 2017, 16:15

Полюбуйтесь на нову полюцію

Камера зовнішнього спостереження засняла, як поліцейські побили чоловіка і забрали у нього телефон.

Ось як ведуть себе поліцейські, коли впевнені, що їх ніхто не знімає на камеру.

Як там говорив Арсен Аваков: "cпочатку підкорися, а потім оскаржуй", так?

Ви все самі бачили на власні очі. Потерпілий скористався порадою Арсена Авакова і "оскаржив". Йому відмовили. Хтось очікував іншого результату? Тут вам не Європа. Це Україна ... Тут людина проти режиму - ніщо.

Україна не тільки сама бідна і не тільки найкорумпованіша країна Європи, але ще й "лідер" за кількістю порушень прав людини. Європейський суд з прав людини повідомив про те, що 22% всіх звернень саме з України (посилання на джерело - http://goo.gl/YSEjnm).

Порушувати права людини можна тільки в тому випадку, якщо ці права у людини є. Як можна порушити те, чого немає? Про які права людини в Україні взагалі йде мова? У кого з вас ці права є? Хто з вас зможе добитися своїх прав і справедливості від режиму? Ніхто! Немає у вас ніяких прав, окрім права мовчати і сопіти в дві дірочки.

Один за всіх і всі за одного! Або починаємо жити за таким принципом, або нас просто затопчуть кожного поодинці. Потрібен 12-бальний інформаційний шторм в соціальних мережах, щоб допомогти потерпілому добитися справедливості. Репост!




http://maidan-ua.livejournal.com/79133.html
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


+27

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот НИК » 18 фев 2017, 09:27

5.50 ранку сьогодні, Чернігів. Їду на роботу в Київ. Заїзджаю за товаришем, зупиняюся в кінці автобусної зупинки. Через 15-20 секунд він пригає до мене в машину і ми стартуємо. Через метрів 200-300 позаду бачу блималки (сині) і чую "крякалки". Думаючи. що хлопаки спішать когось спасати, приймаю вправоруч і трошки пригальмовую, пропускаючи їх. Ніфіга! Знову "кря-кря"!!! Зупиняюся, включаю аварійку.
Підходить супер-коп: "Доброго ранку. Ви порушили пункт якийсь там, а саме стояли на зупинці громадського транспорту. Покажіть, будь ласка, ваше водійське посвідчення і талон реєстрації на авто".
Далі майже дослівно:
шановний пане сержант чи капрал! Я не заперечую своєї зупинки поблизу зупинки громадського транспорту, але ви ніколи не докажете ні мені. ні суду, що я був саме на зупинці, а не за нею на відстані 30 м (було темно, а вони їхали позаду і не могли точно відмітити моє місце зупинки. Свідків не було, крім мене і товариша, а їхній реєстратор в таку пору доби не зможе точно показати де саме я був).
Поряд з тим, хочу довести до вашого відповідального відома, що за останні 2 тиждні лише в дворі будинків за адресою (називаю) було здійснено 4 !!!! злочинних пограбування автомобілів, шляхом пошкодження різних вікон з викраденням різних речей. Останнє авто було розбите вчора. Всі випадки були в період з 5-ї до 6-ї ранку!!!
Так ви, замість того, щоб шукати проблеми там де їх немає, може би зайнялися своїми безпосередніми обо"язками :yazol2: "
Пан сержант-капрал витаращив оченята, а потім каже: я бачу у вас з документами все впорядку. Щасливої дороги. :hahaha:
Між іншим, одним з чотирьох був я: винесли, суки, бокове вікно і вирвали реєстратор :wall:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 18 фев 2017, 22:46

Ну шо за..... Коля, ти доросла людина, а не розумієш, що зараз не ті часи, щоб в машні залишати речі, які можуть скомпрометувати потенційного крадія.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот НИК » 19 фев 2017, 14:33

Той реєстратор був в мене 4 роки, я його навіть в Києві не знімав.... Поруч було ще 7 машин в половини були реєстратори. Х.з... В мене одного не було сигналки. Поставив через два дні. Наступної ночі у сусіда розбили скло і витягли навігатор — залишив під сидінням. Позавчора у наступного в Аутлендері винесли заднє скло і забрали дитячі ковзани!!!!! Піпец якийсь. Ще на одній машині виколупали датчики парк-троніку. На Трафіку, як у мене, сперли запаску!!!
А ця блядота, пардонте за мій хранцузький, буде видивлятися де я вночі зупинився на 20 секунд?!
Треба бачу берданку доставати і без попереджквального стріляти
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 19 фев 2017, 23:15

А для чого? Зарплату нормальну і так платять. Бидло на мітинги в підтримку і так ходить.
:grin:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


+13

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот НИК » 07 июн 2017, 08:57

Історія мого брата
1 травня, 9 ранку, біля Бучі зупиняють брата за обгон на сплошній. В ході бла-бла-бла поліцай пропонує брату дихнути в Драгер. Дихає - 0.25 промілє :scare3:
Ввечері брат випив за вечерею стакан домашнього вина батькового і перед сном (близько 22-х години) ще пів-стакана грузинського. Зранку передзвонили про терміновий виїзд - треба було якого боса забрати з Борисполя.
Брат давай ламати їх: так я ж не п"яний, адекватний, нормальний, просто вранці не поїв і т.д і т.п
НІФІГА!!! Їм треба відчитатися за спрацювання Драгера (повна хрень) - протокол або 10 000грн. Відкритим текстом, без натяків - або те, або те.
Брат по кишеням: 200 баксів і 2000 грн. Каже: хлопці, спішу просто срака, ось все що є, зробіть скидку, або що?
НІФІГА!!! Давай до банкомата - знімеш з карти, якщо є, якщо ні - протокол з усіма наслідками.
Брат в жарт: давай по Приват 24 кину :grin:
Той каже давай і дає номер картки :scare3:  :scare3:  :scare3:
Брат перекидує, забирає доки отримує побажання гарного дня і летить в Бориспіль!
Зараз не про те, що можна було залупитися, доказати щось, здати кров і все інше - реально не було часу, зустріч того біг-боса була важливішою за 10 000грн. Я про те, що ніхЄра, блін не змінилося :scare3:
Ти бухий, дав 10 000 грн - і ти вже тверезий!!!

Добавлено спустя 1 минуту 37 секунд:
Чувака, на чиє ім"я була перерахована сума через Приват24, я перевірив - безробітний :grin:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927




Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air