Полиция. От триумфа до провала...

0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 13 янв 2016, 11:37

нічо. коли півень клюне отоді буде інакш
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 13 янв 2016, 16:30

1. Низький рівень знань. Більше того, не помітно, що вони взагалі хочуть вчитись далі, вдосконалюватись.
2. Методи роботи не особливо відрізняються від ДАІшних. В їх очах ти безправна істота. "Я начальник, ты - дурак", а будеш багато говорити і корчити з себе розумного - ще й по горбу візьмеш.
3. Попроходили старі кадри з міліції із сумнівною репутацією.
4. Понабирали відвертих злочинців із колишньої беркутні, місце яким в нормальній країні на нарах, а не в новоствореній поліції, якою хвалиться мало не кожне чмо із влади.
Мало?

1. 50/50, а де Гвард тих розумних наберешся? Розумний не піде зі свистулькою на дорогу, за такі гроші.
2. Ти і в ЕС в їх очах безправна істота, тільки но поруш і випедрись, довго чекати не прийдеться.
3. дивись пункт 1.
4.Не моніторив, може й так, але в масштабах країни це малий відсоток, хоча реально неприємно.
Ти можеш внести свій вклад в зміни. Просто тобі (як і переважній більшості наших громадян) це пофіг.  :ab:

А знаєш чому? Бо з краще з розумним згубити, чим з дурним знайти. Я не раз пробував на місцевому рівні вносити, як ти кажеш вклади, виходить,звісно виходить, але з таким скрипом, що ти собі просто не уявляєш, таке відчуття, що навколо половина стовідсоткових пацієнтів психлікарні.
нічо. коли півень клюне отоді буде інакш

А ти рахуєш що він ще не клюнув, мало гівна за останніх два роки в країні трапилось?
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769



0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 13 янв 2016, 17:02

отож бо й воно Ігорчику, чимало, а багатьом на все життя вистачить того лиха, яке їх спіткало на протязі цих двох років...
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 13 янв 2016, 17:08

:ab:

Добавлено спустя 4 минуты 11 секунд:
Посмотреть сообщение - Saena730304 писал(а):отож бо й воно Ігорчику, чимало, а багатьом на все життя вистачить того лиха, яке їх спіткало на протязі цих двох років...

прозорлив как всегда! :good:
Прикрепленные файлы
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 13 янв 2016, 18:19

Посмотреть сообщение - Saena730304 писал(а):1. 50/50, а де Гвард тих розумних наберешся? Розумний не піде зі свистулькою на дорогу, за такі гроші.

Ще з часів навчання в інституті і по цей час я постійно чую, що в нас ринок перенасичений юристами. Мало не кожен вуз штампує юристів. І кожен рік їх випускає. І їх все більшає і більшає. Звичайно ж, не всі можуть працевлаштуватися. Знаю людей з вищою юридичною освітою, які працюють менеджерами, експедиторами, водіями, навіть різноробочими. Не думаю, що вони не захотіли б піти зі свистулькою на дорогу за такі гроші. Та й які такі? Зарплата поліцейського цілком достойна для будь-якого регіону, крім там крупних індустрільних міст. То невже ж у них рівень знань нижчий, ніж у людей, які взагалі з юриспруденцією останній раз мали справу ще на уроках правознавства у школі?
Власне питання на цьому не вичерпується. Хай би було поки так, якби було видно, що воно буде змінюватись. Але ж не видно. Одні й ті самі помилки поліцейських протягом тривалого часу. Все це закінчиться тим, що воно ввійде в систему, а населення просто звикне, вважаючи це нормою.

Посмотреть сообщение - Saena730304 писал(а):2. Ти і в ЕС в їх очах безправна істота, тільки но поруш і випедрись, довго чекати не прийдеться.

Звідки така інформація?
ЗИ І я говорю не тільки про поруш і випендрись. Я говорю й про ситуації, коли людина права і не може нічого зробити.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 13 янв 2016, 21:15

Мало не кожен вуз штампує юристів. І кожен рік їх випускає. І їх все більшає і більшає. Звичайно ж, не всі можуть працевлаштуватися.

Тому я й написав 50/50, що поки там не всі тупоголові, мабудь з освітою також набирали.)) А працевлаштуватися випускники юрфаків не можутьв мабудь тому, що нам не потрібно стільки юристів, а може й тому, що то як доктор, від юридичної помилки, як і від медичної може бути скалічена доля людини, фірми, закладу, компанії, бізнесу і т.д. Тому юристу з досвідом легше знайти роботу, ніж випускнику.
А у поліціянтів бач як, місяць курсів і гайда свистіти.

Добавлено спустя 13 минут 2 секунды:
Я говорю й про ситуації, коли людина права і не може нічого зробити.

Знаєш Юра, краще вже так, ніж по закону, по Европейськи так би мовити. Бо розумієш в чому тут фішка, як що по букві закону то і ти (мабудь) і я (100%) і Скромний, і більшість в цій країні, відсиділи б як два пальця об асфальт, мінімум один раз. Бо дай нашим людям, щоб вони зрозуміли, що у них є шанс когось, за щось посадити і цей шанс спрацює на 95% відсотків - пиздець, заяви катались би кожен день просто пачками і з любого приводу, а як би ще й моральні збитки відшкодовувались як в ЕС, чи в США, от тоді Юра, юристи би стали на вагу золота, і без різниці, зелений ти, чи дока. Менталітет ...
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 13 янв 2016, 22:31

Saena730304 писал(а):А працевлаштуватися випускники юрфаків не можутьв мабудь тому, що нам не потрібно стільки юристів

То ж так. То чому б їм зараз не дати шанс в новоствореній поліції? В них, принаймні, вже закладена якась теоретична база.

Saena730304 писал(а):А у поліціянтів бач як, місяць курсів і гайда свистіти.

От і я про це.
Але хай би було. Я сам частенько цитував Вацлава Гавела: "Краще 5 років помилок, ніж 50 років саботажу". Неможливо швидко створити нову професійну поліцію, якщо набираєш до неї людей зі сторони. Але тих, що набрали, потрібно постійно навчати, підвищувати їх рівень. А не випустили на дороги, відзвітували, що в нас реформа, дайте грошей, а далі хоч потоп.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 13 янв 2016, 22:35

так а хто їм заважає, нехай йдуть, проходять тести, чи екзамени, чи що у них там. Мабудь все ж таки будуть дебілів відсіювати, набирати нових, ти ж бачиш як форсуються події, все галопом, все через жопу, закони приймаються як насіння лузгають, все ж вгодити хочуть немчурі з тим довбаним реформаторством, терміни крепко стиснуті, от і пруть на всіх парах. Тільки куди це все приведе х.з.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 13 янв 2016, 22:44

Та ходили. Не пройшли. Чому - можна тільки здогадуватись.
Нормальні терміни. Проблема в наших можновладцях, які не вміють і не хочуть щось робити. Все життя люди були заточені на використання посад для власних інтересів, а тут потрібно щось робити для країни. Звичайно, вони не можуть перестроїтись.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air