Полиция. От триумфа до провала...

0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 06 фев 2016, 23:42

Так. Але атестація триватиме до кінця лютого. Так що чекатиму.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


+4

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот L@M@K » 07 фев 2016, 16:01

ну что ж... теперь есть что сказать, почти из личного опыта:

1) 30 января дружбана забрали в райотдел, предварительно настучав бока. причина - поведение не понравилось. человека, который в руках держал паспорт, в присутствии жены, забрали в райотдел для установления личности.
2) первые числа февраля, на вокзале, брата моего дружбана заводять обшманать (причина - выпивший). итог - пропали 2,5 тыс грн. на следующий день поехали братья разбираться... итог - начальник отдал бабки, просил ничего не писать, сказал, что сами накажут того мусора, который спиздил.
3) сегодня ночью стал свидетелем задержания бмв, с применением оружия. мусора могли запросто заблокировать авто, либо прицельно выстрелить конкретно в водителя. но этого не случилось. такое впечатление, что им запрещают бить машины (или они этого боятся как огня), и они не блокируют машинами. итог - труп пассажира.

как то дохуя для меня за неделю.
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Автор темы
Рейтинг: 2771


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 07 фев 2016, 16:36

L@M@K писал(а):человека, который в руках держал паспорт, в присутствии жены, забрали в райотдел для установления личности.

Га-га-га  :rofl:
І що, товариш спустить їм це на тормозах?

L@M@K писал(а):сегодня ночью стал свидетелем задержания бмв, с применением оружия. мусора могли запросто заблокировать авто, либо прицельно выстрелить конкретно в водителя. но этого не случилось. такое впечатление, что им запрещают бить машины (или они этого боятся как огня), и они не блокируют машинами. итог - труп пассажира.

Ага, "професіоналізм" патрульних виходить на новий рівень
Я зранку думав розмістити тут цю новину. Але в ФБ вже стільки надискутувався, що в печінках сидить.
При чому, на що звернув увагу: ніхто (НІХТО. НАВІТЬ ЮРИСТИ!) не хоче подивитись на ситуацію через призму закону. Всі скотились до емоцій: одним "пацанчика жаль", в інших "крута нова поліція". Аргументації що в перших, що в других - нуль.
Цій нації потрібне шоу, а не реформи. Процес заради процесу, а не заради результату.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот L@M@K » 07 фев 2016, 19:08

І що, товариш спустить їм це на тормозах?

а что ему делать? писать жалобы, что бы получить отписку, что в действиях полиции нарушений не выявлено? подавать в суд? тратить на это рабочее время (а соответственно деньги)?
всё устроено так, чтоб было выгоднее спустить на тормозах. увы.
Всі скотились до емоцій: одним "пацанчика жаль", в інших "крута нова поліція". Аргументації що в перших, що в других - нуль.

вот-вот. аргументов нет. а я видел это своми глазами. у меня есть и аргументы и факты. жаль нет видеозаписи.
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Автор темы
Рейтинг: 2771


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 07 фев 2016, 22:15

L@M@K писал(а):а что ему делать? писать жалобы, что бы получить отписку, что в действиях полиции нарушений не выявлено? подавать в суд? тратить на это рабочее время (а соответственно деньги)?
всё устроено так, чтоб было выгоднее спустить на тормозах. увы.

Ну... Хлопці з другої твоєї історії вирішили ж постояти за себе...
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


+5

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот xeene » 08 фев 2016, 00:00

Подавать в суд. Судить чтоб заплатили за адвоката, потерю зарплаты, моральный ущерб ну и сумму чтоб другим повторять не хотелось. А плату взять у отделения полиции виноватых.
Аватара пользователя
xeene Offline
За финансовую поддержку клуба 
Рейтинг: 1739


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот L@M@K » 08 фев 2016, 00:26

Вадик, не работает такое у нас ) суд против казны не работает. но даже если выносят постановление что-то там возместить, то казна нихера не платит. максимум чего можно добится - выговор полицаю. всё.

Welcome to Ukraine :)
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Автор темы
Рейтинг: 2771


+5

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 08 фев 2016, 00:46

Працює. І гроші вибити можна. Кажу це як юрист.
Так, це коштує часу, нервів, грошей. Але все можливо. Для початку  потрібно хоча б захотіти. І в тих же США не отримаєш компенсацію, не потрудившись.
До речі, Вадім передав думку типового американця. Там зі шкіри вилізуть, але добиватимуться справедливості. Тому вони й живуть в цивілізованій країні.
У нас же в більшості випадків чи бояться, чи вирішують плюнути і забути. Тому й живемо в банановій республіці.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 08 фев 2016, 10:18

і все таки в нас не сполучені штати.
ментярі скоріш за все нічого не буде, гарантія, а про розмір наших компенсацій я вже взагалі мовчу
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


+4

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот НИК » 08 фев 2016, 10:59

А я спробую трошки по-іншому глянути на це все, тобто на поліцію і їх дії. Спробуйте в США, та навіть не в США, в недалекій Європі, в зовсім близькій Словаччині, Венгрії або Румунії сказати щось наперекір поліцаю, або спробувати втекти від них. Що буде? Думаю, що нічого, тому що такого майже бути не може. Там поліціянт - представник закону і людина в адекваті ніколи не буде перечити йому. Наріки і аватари - не рахуються, там адекватності немає.
З іншого боку, ми всі привикли до поняття "мусор" і поки що людина у формі поліціянта не викликає у нас довіри.
У випадках, описаних Ламаком, є багато незрозумілого:
1. Не сподобалася поведінка. Яка саме поведінка, що робив? Може б і нам вона не сподобалася. АЛЕ тягнути людину для встановлення особи при наявності в нього паспорта - ГОНЄВО.
2. Варіант без коментарів - ГОНЄВО. Але я б не залишив це так: підтвердження ЗВІЛЬНЕННЯ уродів + компенсація. За що? А я їхав купляти дорогущі  (або мав забрати передачу з потяга)ліки для брата (дружини, сина, доньки, та хоч для сусіда). Гроші були для ліків. Випивший, бо терміново витягли з-за столу (хоча випивший це не порушення. Порушення порядку випившим - порушення). Мене затримали, гроші вкрали, ліки не забрав - сталося ускладнення :yazol2: . Хочу звільнення уродів і компенсацію 25 штук :yazol2: , неофіційно, бо інакше піду в ЗМІ і подам суд офіційно. Десь так
3. Бухі за кермом, гонки. відмова зупинитися - однозначно затримання. Але пуляти з бойової зброї :scare3: , в населеному пункті :scare3:  :scare3: , на ходу з машини :scare3: , в машину яка рухається :scare3:  - ГОНЄВО. Дії поліціянтів правомірні? Та хЄр там.
Ламак правий - тут треба було бити машину, таранити, перевертати, блокувати. Робити те, чого наших поліціянтів поки що не вчать.
Застосовувати зброю було НІЗЯ!!!! Що більше небезпечне: авто, яке несеться з риком і фарами по дорозі і його видно і чути за 5 кварталів, чи дурна пуля яка може пролетіти кілька сотень метрів і попасти в людину, дитину за вікном, чи в немовля в колясці на дитячому майданчику за 150 м від дороги в дворі?
А те, що наші поліціянти великі снайпери я дуже сумніваюсь. Підтвердження - результат пальби: цілилися ж у водія, а влучили у пацана-пасажира.
Мораль моїх роздумів наступна: нам потрібно поважати представника закону (це легко зробити, хоч зараз), а чувакам в формі потрібно поважати нас і дотримуватися Закону - от це і є, поки що, проблемою....
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air