Полиция. От триумфа до провала...

+5

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 08 сен 2015, 10:45

Первая победа: водитель через суд отменил штраф новой полиции Киева http://roadcontrol.org.ua/node/2808
Текст рішення: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/49201846

Поліція нова, а працює по старому. Ну ладно, це я готовий терпіти. Хай довчаються в процесі.
А от на днях пролунав тривожний дзвіночок. Після протестів під ВРУ мусора позатримували щось близько 30 чоловік. Одному зломали руку, при чому серйозно, зі зміщенням кісток. Так от він каже, що била стара-добра міліція, але нові поліцейські стояли поруч і робили вигляд, що нічого не відбувається. Якщо це правда (а я не бачу сенсу йому брехати), то це мені вже аж ніяк не подобається. Якщо вони такі принципові тіпи, то най би вже наглядали за законністю принципово. А якщо в одних випадках вони принципові, а в інших поводять себе так само, яка старі ДАІшники, то нафіг вони мені потрібні?
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


+5

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 08 сен 2015, 10:46

верно поддерживаю

Добавлено спустя 1 минуту 49 секунд:
Посмотреть сообщение - L@M@K писал(а):для невеж, как мы, и были созданы религия и вера. и вбивались людям в голову, вместо знаний.
не исключено, что миллионы лет назад цивилизации всё знали. я сейчас не о допотопных атлантидах, и т.д., а о еще гораздо более древних цивилизациях, о которых на сегодняшний день нет информации.

ну как и со всем, происходящем в мире - религия и вера теперь затычка всему .

поддерживаю стопітцот!

Добавлено спустя 3 минуты 18 секунд:
Посмотреть сообщение - Серега_ писал(а):"Когда на том свете толпу народа будут вести в ад, первыми будут идти священники!" - так мне когда-то сказал бывший падре =) А мой дед, царство его душе, за пару лет до смерти сказал: "Когда я умру, чтоб попа во дворе не было" И его таки не было ! Не любил дед попов. Говорил, что в наше время хорошо живут попы и коты ! =)


чегой-то вспомнилась песенка того пьяного попа:
- молодицю можно, можно!  :s001: , токо надо осторожно!  :ai:                  :grin:

а ты, Саена, гришь, грехи, молиться... а сам то?
шо она обещала окло бочки полыхающей ака на майдане и ее гусь шкварчал на радость всем, а?

P.S.: не надо боятся жизни - пускай жизнь боится тебя! :yakrut:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 08 сен 2015, 18:14

Якщо це правда (а я не бачу сенсу йому брехати), то це мені вже аж ніяк не подобається. Якщо вони такі принципові тіпи, то най би вже наглядали за законністю принципово. А якщо в одних випадках вони принципові, а в інших поводять себе так само, яка старі ДАІшники, то нафіг вони мені потрібні?

повір, при твоїй пам"яті не буде краще, так як ти сам собі то малюєш, принаймні в глобальному масштабі, буде краще тільки тоді, коли ти сам собі то зробиш!
а ты, Саена, гришь, грехи, молиться... а сам то?
шо она обещала окло бочки полыхающей ака на майдане и ее гусь шкварчал на радость всем, а?

що сам то? Вона ще телефонувала, і нічого не обіцяла, ще гуся хотіла, в неї в житті це вперше було, і ти думаєш, що вона на порозі на воротах у Петра за мене не замовить слово, га?
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 09 сен 2015, 09:31

замовить, звісно. Тіко питання у якого Петра
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот НИК » 09 сен 2015, 09:47

.... А якщо в одних випадках вони принципові, а в інших поводять себе так само, яка старі ДАІшники, то нафіг вони мені потрібні?
Це те, про що писав Ламак в самому початку - взяли стару рухлядь, поставили новенькі колеса і сказали, що купили нову машину - повна хрень. Ніфіга не змінилося :wall:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 09 сен 2015, 09:58

звичайно що змін нема.
навіть високі шишки з силових структур якось мені казали в розмові що теперішняя гвардія - то є майже більше половини бувший беркут. З гвардії, ті, хто в ній був колись, о вона була зформована більше 24 років тому, вже давно всі нормальні і не "зовсім" звільнилися в же давно.
От. А інша частина беркуту, наприклад харьківського, повтікали до Криму, ссуки!!!
Мама тут, жінка з дитиною тут, живуть з мамою - а воно падло втікло до Путіна, козліна!!!
Про таке мені казала його старша сестра.

Отаке брати козаки "покращення" та "зміни" :friends:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 09 сен 2015, 10:58

Тіко питання у якого Петра

у того що на воротах.
Мама тут, жінка з дитиною тут, живуть з мамою - а воно падло втікло до Путіна, козліна!!!

не до путіна, а туди де його мізки єбучі, де платять козлячим мордам гроші і т.д... Слухай Ігорко, а ти виконав свій громадськобандерівський обов"язок по відношенню до цієї пані?
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 09 сен 2015, 11:18

шо ти говориш? я не розумію про які обовязки йдеться...
Ну а стосовно Петра і таке інше - так ще сюди і протилежну сторону накинь.

P.S.: наче ми й самі не розберемось без усіляких потойбічних сил та вигаданих святош
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 09 сен 2015, 13:02

шо ти говориш? я не розумію про які обовязки йдеться...

  :s007: ГА???
Ну а стосовно Петра і таке інше - так ще сюди і протилежну сторону накинь.

нема сторон, обо туди, або сюди.....)))
P.S.: наче ми й самі не розберемось без усіляких потойбічних сил та вигаданих святош

то ти ще з потойбічними не контактував? :ai:
а прийдеться!!! :grin:
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 10 сен 2015, 17:26

а їх не існує. то бред сивої кобили для лохів та рабів
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air