Полиция. От триумфа до провала...

0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 14 янв 2016, 13:08

Манера вести діалог в корні змінилась, відносно швидка реакція на звернення громадян, даішників по кущам перестав бачити взагалі, а от ППС частіше почали попадати на очі, ну і те що ти назвав.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 14 янв 2016, 13:18

скоро вкурять тему і всі гидота в ППС побіжать
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 14 янв 2016, 16:36

Посмотреть сообщение - Saena730304 писал(а):Манера вести діалог в корні змінилась

До речі, я також помітив, що міліцейські (в останні тижні існування міліції) та поліцейські почали спілкуватися як офіціантки в барі.  :ab:
Але мені це не потрібно. Нехай кричать, нехай використовують нецензурну лексику як вставні слова. З мене корона не впаде. Мені потрібно, щоб я звернувся до них і знав, що моє питання буде вирішено відповідно до закону. А з цим поки на жаль, на жаль... Говорю з власного досвіду та це ж відмічають і інші юристи.

Посмотреть сообщение - Saena730304 писал(а):відносно швидка реакція на звернення громадян

Швидка реакція не означає вирішення звернення у відповідності із законом. Як раз навпаки, швидке вирішення означає, що до нього віднеслись як-небудь, надіславши тобі "відчепного".

ЗИ А тим часом Стасіка, який в соцмережах заливає фотки з курилки лікарні та просить друзів підсказати нормальний фільм, поліцейський відмовився доставляти до суду для обрання йому запобіжного заходу, оскільки стан здоров'я Стасіка цього не дозволяє.
Ну давай, розкажи мені ще про нову поліцію.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 14 янв 2016, 16:46

А що ж тобі ще розказати?)) Що бачив, то вже розказав, тенденція до кращого проглялується, мутно, але все ж таки...
Про Стасика я вже висловив свою думку, хоча ні, там обох пиздити треба, батька в додачу, за те що купив дурню машину, тепер відмазує, і мало здирав шкуру зі свого сина в свій час, хоча останній пункт спірний, бо дурня скільки не бий, якщо воно таке виродилось, то нічого не допоможе.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 14 янв 2016, 17:00

о, тепер папік, вже тепліше, ближче, вище, так і доповземо куди слід вверх по щаблям :yakrut:

Добавлено спустя 35 секунд:
вірним шляхом прямуєте товаріщі
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 14 янв 2016, 18:14

Посмотреть сообщение - Saena730304 писал(а):тенденція до кращого проглялується, мутно, але все ж таки...

Тенденція до кращого - це якби ми сьогодні не бачили такої ситуації, як зі Стасіком. А манера спілкуватися, оперативність - це імітація.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 14 янв 2016, 18:24

отож
того блядь стасіка тут же нахер браслети та у обізяннік а потім сразу срока нормальній поставить уйобку
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 15 янв 2016, 00:56

Поліція починає виправлятись. Призначено судмедекспертизу для визначення здоров'я Стасіка.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот lost » 17 янв 2016, 10:35

Надежда на новую полицию еще окончательно не умерла, но....
lost Offline
Рейтинг: 26



Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air