Полиция. От триумфа до провала...

0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 22 ноя 2015, 16:03

А хто говорить про "одразу"?
Два роки вже пройшло як в нас нова чесна влада. Пора би вже якісь результати показувати.

Саєна, ти там історію про нових поліцейських обіцяв.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 22 ноя 2015, 17:43

А да, точно, забув.
Ну як про нових, поміняли трохи їх у нашому райвідділку, кого виперли, кого понизили, кого підвищили, а кого з іншої обл. прислали, але суть не в тім. Здається в п'ятницю то було, телефонують значить, представляються чемно, по батькові звертаються, та просять приїхати у відділок, причини не називають, мотивуючи тим, що то не телефонна розмова. Ну я зразу на малого почав грішити, але той віднікується, у вантажників запитав чи ніхто ніде нічого не вчверив, бо ті можуть, також у відмову всі. Ну приїхав, провели мене в кабінет до зама по розшуку і там мені таку тему задвигають, мовляв Ігор Петрович, ви в курсі що в місті почастішали випадки з незаконними проникненнями в квартири та будинки? Кажу що вкурсі, пацан знайомий розказував, що у сусіда серйозну сумму сперли зламавши сеерцевину замка. Так от кажуть, будьте обережні, бо ми маємо інформацію, що підозрілі особи, які приїхали у двір вашого будинку на пошарпаному авто, щось фотографували у вашому підїзді, а так як ми фізично не можемо поставити 24-х часову варту, то будь-ласка будьте пильніші, а при якійсь підозрі телефонуйте в любий час і дали свої номери мобільних. Ну я впринципі пояснив, що брати у мене наразі нічого, бо всі збереження пішли на будівництво дачі, ще й винен залишився, та й квартира під охороною, але все ж таки приємно, може й справді будуть працювати. А ще зазначу, що в результаті спілкування зовсім не було проявів звичної колишнім ментам пихи, все чемно і по суті. Ось так хлопці.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 22 ноя 2015, 19:19

Якщо в райвідділі, то це старі міліціонери, яких автоматично зачислили в поліцію.
Але за таку роботу можна поставити їм плюсик у карму.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 26 ноя 2015, 00:14

О! Все забуваю розказати. Пересікся з одним знайомим ментом.
Розказав він, значить, мені трохи про нову поліцію.
Щоб гарантовано пройти, треба заплатити 2 500 у. є. (в моєму місті). Враховуючи, що в Миколаєві була затримана на хабарі член конкурсної комісії з відбору в поліцію, я йому майже вірю.
Але далі ще цікавинки. Кандидати проходять тести на логіку. На розв'язання дається година. Приклади з тестів:
1. В якого слона немає хобота?
2. В якого слона два хобота?
3. Що тільки росте, але не зменшується?
Я після цих питань відчув себе повним дебілом. Бо я відповіді на них не знайшов. А за годину розв'язати хоч щось - це для мене якийсь рівень олбанського аналітега. Ану, хто дасть правильні відповіді на ці питання, що я написав?

P. S. Ламак, ти ж проходив відбір. Можеш підтвердити/спростувати інфу щодо тестів?

P. P. S. Розказав ще мені знайомий, як звільняють старих міліціонерів. Це звіздєц. Порушення законодавства грубі та очевидні. Готові подавати в суд вже є. І я так відчуваю, бюджет України потоншає на чималі гроші. А гроші там, між іншим, наші з вами.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 26 ноя 2015, 00:18

Про слонів і сам в ступорі, а росте і не зменшується наш зовнішній борг.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 26 ноя 2015, 00:24

Неправильно.
В мене, до речі,був варіант - повітряна кулька.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 26 ноя 2015, 00:26

Сніжний ком.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 26 ноя 2015, 00:29

Нєа.  :ab:
ЗИ Коли я почув правильні відповіді, я зрозумів, що це очевидно і логічно.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 26 ноя 2015, 00:29

а про слона у якого нема хобота ти в політичній темі написав, сам би я не здогадався :grin:

Добавлено спустя 1 минуту 37 секунд:
Волосся ростуть, нігті також
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 26 ноя 2015, 00:37

Нєа. Ти ж їх підстригаєш.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air