Полиция. От триумфа до провала...

0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот graf1 » 14 июл 2016, 12:02

Репресировать казлов.
Дать вилы,пусть  восстанавливают народное хозяйство.
Отобрать все и у всей семьи,и у тещи -под чистую,отдать тем,кто  ДЕЙСТВИТЕЛЬНО нуждается в помощи.
токатак.
Аватара пользователя
graf1 Offline
Рейтинг: 622


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 14 июл 2016, 15:11

Посмотреть сообщение - Saena730304 писал(а):Коли мова йшла про депутатів, та інших, тих хто біля корита, я ставив питання: звідки вони взялись, їх нам що, з іншої планети закинули, чи вони з під землі вилізли, чи може з океанської безодні виринули? Так от те саме й з новими поліціянтами. Чуваки, вони були набрані з поміж нас, висновок один, то ми такі!!! Коли вже до вас дійде ця проста догма? :grin:

З кого з-поміж нас?
З тих, хто останню рубашку знімає, щоб пожертвувати на армію?
Чи з тих, хто з перших днів війни записався добровольцем і пішов воювати?
Чи з тих, хто на громадських засадах працює в комісіях, займається розслідуваннями, щоб змінити щось в цій країні?
Чи з тих досить успішних людей, які вирішили податись в державний сектор, щоб щось спробувати міняти?
Чи з тих, хто з голими руками пер на озброєну мусорню під час Майдану?
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 14 июл 2016, 15:50

та не звертай уваги :friends:
Саена звик завжди на народ кивати то його улюбна фраза при політичних обговореннях

Добавлено спустя 2 минуты 31 секунду:
Посмотреть сообщение - graf1 писал(а):Репресировать казлов.
Дать вилы,пусть  восстанавливают народное хозяйство.
Отобрать все и у всей семьи,и у тещи -под чистую,отдать тем,кто  ДЕЙСТВИТЕЛЬНО нуждается в помощи.
токатак.

я про мусорів і ГАЙ-ців то ще в 2010...2012 говорив що підроті вила в руки і в колгосп.
а не хоче - депортація на колиму і забрати все майно у падли! :yakrut:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот xeene » 14 июл 2016, 17:03

Знакомые слова 1917 года.
Аватара пользователя
xeene Offline
За финансовую поддержку клуба 
Рейтинг: 1739


+4

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 14 июл 2016, 17:51

ну хорошо:
поймать на взятке, посадить в тюрягу лет на 20-ть, и майно есно также забрать - это какие года?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 14 июл 2016, 20:58

Це цілком сучасні роки. Але Україна до них поки що не доросла.  :grin:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 14 июл 2016, 21:57

З кого з-поміж нас?
З тих, хто останню рубашку знімає, щоб пожертвувати на армію?
Чи з тих, хто з перших днів війни записався добровольцем і пішов воювати?
Чи з тих, хто на громадських засадах працює в комісіях, займається розслідуваннями, щоб змінити щось в цій країні?
Чи з тих досить успішних людей, які вирішили податись в державний сектор, щоб щось спробувати міняти?
Чи з тих, хто з голими руками пер на озброєну мусорню під час Майдану?

Ну рубашку останню ніхто не знімав, але про допомогу армії я можу з тобою Гвард говорити довго, знаю що багато людей це робило від душі, але знаю й інші приклади.
Порозмовляй якось по душам з добровольцем, почуєш що він думає про тих хто в тилу, не про всіх звісно, але про основну массу.
Про різного роду ГО, спілки та інші, ті хто працюють на громадських засадах можу також багато розказати і не з слів, а з власного досвіду, доводилось пересікатись.
Успішні люди пішли в державний сектор на мізерну зарплату? Ну знаєш, мені не зустрічались, але все можливо.
Я бачив не раз роздратованих людей, та людей в стані афекту, перли й на ножі, й на зброю.
А взагалі ти правий, є серед нас багато дійсно достойних, принципових людей, я от тільки над одним голову ломаю, який все ж таки відсоток таких в нашому суспільстві, як думаєш?
Гвард, повір мені, кого не можливо купити просто за гроші, можна купити за великі гроші, здавалось би людина непідкупна, нема як до неї знайти підхід, але проходить деякий час і тобі кажуть що і її купили, просто дуже дорого. Там де в оберті мільйони долларів, так буває....)))

Добавлено спустя 20 минут 15 секунд:
Репресировать казлов.
Дать вилы,пусть  восстанавливают народное хозяйство.
Отобрать все и у всей семьи,и у тещи -под чистую,отдать тем,кто  ДЕЙСТВИТЕЛЬНО нуждается в помощи.
токатак.

Вже проходили сто років назад, але історія має таку властивість повертатись, ходити по спіралі, тобто скоро 2017 р., все можливо. Тільки от хто вирішувати буде, у кого забрати, кому дати, хто дійсно потребує допомоги, а саме головне, хто на неї заслуговує?
От живе у мене в сусідньому під'їзді сім'я, дід алкоголік, збирає пляшки по вулиці, але не буйний, чистенький бувший толковий зварювальник, його син, також алкоголік, водієм працює, але тільки вихідний - вдрабадан, його жінка, також попиває, ніде не працювала ні одного дня, правда колись по ринкам сільським торгувати їздила. Син у них є, цей не вживає, працює експедитором. Так от, живуть вони бідненько, автівки власної нема, в квартирі ремонту не проводилось з моменту її отримання.
Нижче поверхом живе інша сім'я, чоловік будівельник, всю дорогу по заробіткам, колись Москва, зараз Польша, в не сезон в місті знаходить роботу, жінка працювала на пошті у відділку передоплати, потім здобула вищу освіту і стала керівником цього відділку, випивають тільки по святам. З ними також живе дід, і також бухає, але пляшок правда не збирає, десь сторожує. Є у них двійко дітей, дочка в декретній відпустці, а син ще школяр. Але в квартирі цієї сім'ї шикарний ремонт, є авто, скутер, мотоцикл, гараж і майже закінчений двоповерховий будинок.
А тепер питання, хто з них потребує допомоги, в кого забрати і кому віддати, і хто з них перший візметься за вила, щоб отримати бонус при відомих розкладах?
А у тебе Граф як з сусідами?))
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 14 июл 2016, 22:53

Saena730304 писал(а): Ну рубашку останню ніхто не знімав

Знімав. При чому, я це говорю не з прочитаного в інтернеті, а з баченого на власні очі.

Saena730304 писал(а):але знаю й інші приклади.

Є таке.

Saena730304 писал(а):Порозмовляй якось по душам з добровольцем, почуєш що він думає про тих хто в тилу, не про всіх звісно, але про основну массу.

А я не про тих, хто в тилу. Я саме про добровольців.

Saena730304 писал(а): Про різного роду ГО, спілки та інші, ті хто працюють на громадських засадах можу також багато розказати і не з слів, а з власного досвіду, доводилось пересікатись.

Гранти? Спонсори?
Є такі. Але багато таких, які працюють в цьому напрямку без жодної копійки винагороди. Також розказую з власного досвіду.

Saena730304 писал(а): Я бачив не раз роздратованих людей, та людей в стані афекту, перли й на ножі, й на зброю.

Повір, я про афект можу розказати куди більше, ніж ти. Головна його риса - короткий проміжок часу (від кількох секунд до кількох хвилин).
Не притаманно для Майдану, чи не так?

Saena730304 писал(а):А взагалі ти правий, є серед нас багато дійсно достойних, принципових людей, я от тільки над одним голову ломаю, який все ж таки відсоток таких в нашому суспільстві, як думаєш?

ХЗ... Але я думаю, суспільство скрізь неоднорідне. Скрізь є маргінали. Але чомусь в одних країнах цивілізація, а в інших розруха.

Saena730304 писал(а):Гвард, повір мені, кого не можливо купити просто за гроші, можна купити за великі гроші, здавалось би людина непідкупна, нема як до неї знайти підхід, але проходить деякий час і тобі кажуть що і її купили, просто дуже дорого. Там де в оберті мільйони долларів, так буває....)))

Ніколи не вірив. А тепер тим більше не повірю. Є речі, які за гроші не купиш.

Saena730304 писал(а):дід алкоголік, збирає пляшки по вулиці, але не буйний, чистенький бувший толковий зварювальник, його син, також алкоголік, водієм працює, але тільки вихідний - вдрабадан, його жінка, також попиває, ніде не працювала ні одного дня, правда колись по ринкам сільським торгувати їздила.

Мля...  :rofl:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 14 июл 2016, 23:26

Знімав. При чому, я це говорю не з прочитаного в інтернеті, а з баченого на власні очі.

Вірю, я знаю як дід пенсію приніс в волонтерський центр, знаю дітей які віддавали копійчину яку збирали на айфон. За ними майбутнє! Але й знаю жириків, які мають літаки, але здаючи в волонтерський цент зібрані ними ж самими кошти з інших людей, видають як власні.
А я не про тих, хто в тилу. Я саме про добровольців.

Ну так нових поліціянтів не вибирали ж з добровольців.
Гранти? Спонсори?
Є такі. Але багато таких, які працюють в цьому напрямку без жодної копійки винагороди. Також розказую з власного досвіду.

Буває так, що дісно без винагороди, але з власного досвіду також знаю, що якщо придивитись, то можна помітити, що все ж таки цілі є, це може бути просування кандидатури, партії, депутата, більшості в якійсь раді, тендерному комітеті і т.д. Ти просто добре придивись і все зрозумієш.
Повір, я про афект можу розказати куди більше, ніж ти. Головна його риса - короткий проміжок часу (від кількох секунд до кількох хвилин).
Не притаманно для Майдану, чи не так?

Ти не бачив інтервю психолога, який займався деякими людьми з майдану? Не чув як він розказував скільки потрібно було йому витратити часу, на те щоб людину привести до нормального стану? А ти розказуєш про короткий проміжок. Ефект натовпу, Юра, зовсім не короткодіюча річ. Навіть по малолітству пам'ятаю, коли ходили стінка на стінку, з ланцюгами, палицями, кастетами і т.і. що цей стан зовсім не короткочасний, а головне, що не так вже й добре пам'ятаєш події під час бійки. Просто бачиш суперника і стараєшся йому завдати як можна тяжчих травм - все.
Ніколи не вірив. А тепер тим більше не повірю. Є речі, які за гроші не купиш.

Є, але це не стосується проф. діяльності індивіда, а так беруть всі, залежить тільки від сумми яку пропонують.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 15 июл 2016, 08:18

Саено, шановней, що це пости в 30 хвилин на першу ночі пишеш, шо за нічне життя?
P.S.: після того як завя'зав з нічними гульками перейшов на нічний нет?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air