Полиция. От триумфа до провала...

0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот НИК » 24 дек 2015, 10:02

Виконання злочинного наказу - теж злочин. Хоча, що я коментую...Дійсно  зла не хватає
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 24 дек 2015, 11:35

от бля "нова гвардія" та "нова поліція"
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 24 дек 2015, 17:06

І ще про атестацію нових мус... ой, поліцейських.
А тепер давайте по суті.
Я щиро не розумію як можна пропустити співробітників Беркуту в Національну Поліцію. Київського та інших регіональних Беркутів, саме, версії 2013-2014 років. Саме тих, хто вкатував студентів в стелу Незалежності в ніч на 30 листопада, ламав ребра і руки молодим хлопцям і дівчатам, що не чинили супротиву. Саме з побиття студентів усе і почалось. Там же була і славнозвісно третя рота на чолі з Антоновим. Я щиро вважаю, що ці люди повинні сидіти у в’язниці. Усі, хто не звільнився відразу-ж.
Я не можу сприйняти жоден з аргументів на їх захист. Я не хочу бачити цих людей у Новій Поліції. Якщо вони там будуть – уся ця реформа чистої води профанація. Рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки ефективності діяльності органів і підрозділів поліції. Про довіру до «Беркута», я думаю, говорити не варто.
Впевнений, що комісія де приймались скандальні рішення про атестацію кількох співробітників третьої роти ПМОП «Беркут» м.Києва, публічно озвучене автомайданівцем Oleksandr Kravtsov, повинна бути розформована та пере укомплектована, а справи атестованих співробітників Беркуту пере розглянуті в апеляційній комісії. Але пере розгляд навряд-чи можливий. Підписи стоять. Беркутня буде працювати. У тому числі підпис реального волонтера, що багато зробив для допомоги фронту, а віднедавна Голови однієї з київських комісій, голос якого за деякими даними, був вирішальний у вирішенні «працює\не працює» по кільком Беркутам, і який не заперечує того, що він атестував їх на «позитивно».
На превеликий жаль - Голову цієї комісії рекомендував Народний тил. Я свідомо не називаю прізвища.
Рекомендував як члена комісії, головою він став трохи більше тижня тому.
Нажаль я не почув від цієї людини переконливих аргументів щодо того чому так сталось. Переконливих для мене.
Аргументи людини на кшталт: «ми з ним поспілкувались і вирішили, що він адекватний», «це моє особисте рішення і мені за нього не соромно», «за їх словами, вони не приймали участь у силовому розгоні, а сторожили оружейку чи ошивались поряд з Майданом», «були в АТО», «виконували наказ» я не сприймаю категорично.
Беркутів навіть не направили на поліграф щоб перевірити ці данні, хоча така можливість у комісії є. І комісії таким правом користуються, коли немає консенсусу.
Сьогодні ми підготували рішення ГО «Народний Тил» про відкликання цієї людини з комісії в зв’язку з резонансом, хоча він уже й сам відкликався і більше атестувати нікого не буде.
Крім того я ставитиму питання про участь цієї людини в роботі «Народного тилу» вцілому.
Якщо людина захоче пояснити свої рішення публічно – пояснить. Ні то ні.
І да. Ця людина перестала для мене існувати, не дивлячись на усі попередні заслуги. Ми живемо у різних реальностях, мабуть. У моїй реальності Беркут асоціюється з зниклими активістами, поламаними кінцівками, картеччю замість гумових куль, звірських побиттях і отворами від куль 7.62 у тілах загиблих. У його реальності – Беркут може служити у Національній Поліції. Пробачте.
А тепер про інформаційну сторону проблеми. На основі одного лиш поста Кравцова пішла не слаба така хвиля в українських, російських і навіть західних ЗМІ. З посту, де вказано дослівно «з цілого набору беркутівців вдалося досягти звільнення тільки зама одіозного Антонова (розгін студентів) та ще одного нерадивого рядового» випливає, що усю роту (40-60 чоловік) атестували, а лише двох ні.
Насправді на комісії було всього 7 співробітників Беркуту. Я не маю точних данних скількох залишили, але явно більше двох.
Це ще раз свідчить про те, як легко необачно підняти хвилю і зіграти на руку як внутрішньому так і зовнішньому ворогу.
Обурення Кравцова я розумію, він і сам став жертвою побиття і йому "шили" справу. Проте можна було вирішити це питання без витоку, розібратись в середині, між собою.
Але це ніяким чином не міняє мого особистого відношення до необхідності звільнення та притягнення до відповідальності усіх співробітників «Беркуту» без вийнятку.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441



0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 25 дек 2015, 13:41

Вчора в моєму місті патрульні поліцейські прийняли присягу. Також кожен написав розписку, що зобов'язується не брати хабарів.  :rofl:
Здається, з 26-го приступають до роботи. Мені вже стрьомно. Може то кілька днів походити пішки, поки вони навчаться їздити?
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 25 дек 2015, 13:50

Також кожен написав розписку, що зобов'язується не брати хабарів.  

як тяжко розуміти те, хто навколо тебе ... :ac:
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 25 дек 2015, 14:04

казав же, їм вили в руки, і в совхоз
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 26 дек 2015, 13:59

Все. Сьогодні в Хмельницькому до роботи приступила нова патрульна поліція. Нарешті зможу слідкувати за їх роботою особисто.
ЗИ Добре, що початок їх роботи випав на вихідні. Відсижусь вдома, перечекаю, поки вони трохи відшліфують водійські навики.  :ab:
ЗЗИ Ігор Ламак, а ти ще в конкурсі чи вже ні?
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот L@M@K » 26 дек 2015, 14:08

та я ж не пошёл на комиссию. дважды )
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Автор темы
Рейтинг: 2771


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 26 дек 2015, 14:16

Ну, ти ж в двох областях подавав заяви. Може в одній не ходив, а в іншій сходив...
То розкажи вже, для чого ти це робив. А то подігрів інтерес, а потім відмовчуєшся. Це ж не по-людськи.  :grin:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air