Полиция. От триумфа до провала...



0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 19 ноя 2015, 21:25

Завтра (с планшета не удобно много писать) расскажу историю о нашей милиции, или уже полиции х.з. как правильно. Реально порадовали, даже не ожидал.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 20 ноя 2015, 18:50

Оце так: Новий поліцейський закликав "Беркут" розігнати Євромайдан http://patrioty.org.ua/society/otse-tak ... 00062.html

КИЇВСЬКОГО ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ВІДСТОРОНИЛИ ВІД СЛУЖБИ ЗА ЗНЕВАЖЛИВИЙ ПОСТ У СОЦМЕРЕЖІ ПРО СЕРГІЯ НІГОЯНА http://www.5.ua/Natsionalna-politsiia/K ... 99066.html

Добавлено спустя 34 минуты 36 секунд:
МВД уволило патрульного, призывавшего «Беркут» громить Майдан http://politolog.net/ukrnews-php/mvd-uv ... it-majdan/
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 20 ноя 2015, 20:23

П'яний генерал-полковник міліції Анатолій Подоляка став винуватцем аварії у столиці.

Учора пізно ввечері на своєму позашляховику Подоляка виїхав на зустрічну смугу на вулиці Васильківській і врізався в автомобіль Ford Fiesta, внаслідок чого постраждала пасажирка Ford.

Сам колишній заступник міністра внутрішніх справ хотів втекти з місця злочину, тікав через огорожі і дитячий садок. Але його наздогнали працівники шиномонтажу. Патрульні хутко прибули на місце ДТП. За словами поліцейських, генерал був напідпитку, але відмовився пройти тест. Член колегії Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко уже пообіцяв взяти цю справу під власний контроль.

"Ввімкненим дальнім світлом засліпило мене повністю і на швидкості я загальмував, він на швидкості мене вдарив і метрів 10 протягнув і скинув мене в кювет. Хлопці з шиномонтажу, працівники, які за ним просто поїхали, і потім побігли за ним. Він почав ховатися через дитячий садок, через паркани", - говорить водій Ford Григорій Шевченко.

силь на відео: http://www.5.ua/kyiv/Pianyi-heneralpolk ... 99056.html
Прикрепленные файлы
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 21 ноя 2015, 23:25

Ха! Знайшов на ФБ відео. На жаль не знаю, як його перенести на інші сайти (не ютубовське).
В Англії хлопака ходить по вулицям і зайобує поліцейських. І о диво!.. Ніхто його не затримує, не тягне у відділ, не гамселить там. Навпаки підігрують, жартують, посміхаються.
На скільки ж в нас крепко засів совок, що набурмосені мусора (хоч старі, хоч нові) здатні тільки товкти пики, а велика частина суспільства радісно заслинившись каже: "Ух, а я б йому ще сильніше наваляв!!!".  :yazol2:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 21 ноя 2015, 23:57

Кинь посилання з Ф.Б., хочу подивитись на цього джентельмена. Чомусь у мене є підозра, що він просто по приколу, з гумором їх зайобував, а не з наглістю та єхидством.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 22 ноя 2015, 00:16

Що, готуєм плацдарм для відступу?  :ab:  А як же перешкоджання роботі поліції, відволікання їх від інших більш важливих справ?
Чи коли ментів зайобують з гумором, це менше відволікає їх від роботи, ніж коли з єхидством?  :ab:

О! Ось так можна дати посилання в ФБ: https://www.facebook.com/ShorrCanUA/vid ... nref=story
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 22 ноя 2015, 00:51

Ну все правильно, я не помилився, в Англії це просто дурик, добродушний, не нахабний, без понтів, з нормальним голосом, не картавий, не єхидний, не наглий, а такий собі веселий пацик-рубаха. Та й задрочує він їх по пару секунд, фактично не бачу ніякого перешкоджання роботі поліцейського. А те картаве гівно, ціленаправленно, з насмішкою та презирством, довго гугнявило хуйню. Так що Юрчик ніякого плацдарму до відступу, будучи поліцейським я б теж просто посміхнувся на випад англійця, а от того писклявого обов'язково відпиздив би і без варіантів!  :grin:

Добавлено спустя 3 минуты 35 секунд:
До речі, про перешкоджання, ось що я писав:
я б його в момент спровокував би на "препятствование моей работы" такі задроти дуже легкоранимі, одна дві фрази і вуаля, все одно всипав би, голос сцуко у нього такий і все тут! :grin:


Добавлено спустя 2 минуты 54 секунды:
і це:
Переглянув відео...., ну не знаю хлопці, будучи поліцейським, я би цього задрота почав би піздити вже на першій хвилині розмови, ну не подобається мені такий тембр голосу та ще й з картавістю, плюс у мене нерви нікудишні. :grin:
Тепер буде знати як займатись провокаціями, герой мля невидимого фронту, поофігівали зовсім вже, землі під собою не відчувають! Ось тому що кожне гівно думає що воно є мермоляд, маємо в країні наразі такий безлад!

Тобто, перешкоджання моїй роботі не головний фактор, а причини того чому я дав би йому по ребрам, будучи поліцейським, див. вище підкреслене.))
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот kursan52 » 22 ноя 2015, 15:09

Ребята будем оптимистами,всё хорошее не сразу строится.
kursan52 Offline
Рейтинг: 0


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air