Полиция. От триумфа до провала...

0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 25 окт 2015, 18:44

Всьо. Піндєц. Я на поліції ставлю крапку.
В Одесі патруль збив пішохода на переході.
Офіційний коментар МВС: http://www.mvs.gov.ua/mvs/control/odesa ... 2A5699B583
Відео з реєстратора свідка: https://www.youtube.com/watch?v=diRvNb8 ... e=youtu.be

Добавлено спустя 5 минут 2 секунды:
Юра Берк, спеціально для тебе ще якісь докази потрібні?
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Berk » 25 окт 2015, 19:10

Доказы, что какие-то двое сбили? Ну какие-то двое сбили и что? В любой стране полицейские могут кого-то сбить. Не понимаю, что ты мне хочешь доказать и вообще я тут причём.
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Рейтинг: 5712


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 25 окт 2015, 19:35

Berk писал(а):Доказы, что какие-то двое сбили? Ну какие-то двое сбили и что?

Какие-то двое? Тобто, по твоєму какіє-то двоє викрали патрульний автомобіль і збили на ньому пішохода? А чому тоді МВС так не заявляє?
Berk писал(а):В любой стране полицейские могут кого-то сбить.

Давай приклади. А потім приклади, як міністерство нагло бреше, виправдовуючи своїх працівників.
Berk писал(а):Не понимаю, что ты мне хочешь доказать и вообще я тут причём.

Хочу довести, що нова поліція нічим не краще за старе ДАІ. А ти тут при тому, що коли я писав про їх недоліки, у відповідь писав: "Давай докази". ;)
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Berk » 25 окт 2015, 20:36

Ну это не доказы, это притянуть за уши. Да и надо были доказательства по тому случаю, а не по всей полицци. Короче, ни о чём пока.
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Рейтинг: 5712


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 25 окт 2015, 20:56

:wall:  :wall:  :wall:
Я вже на форумі писав, що колись моя мама була завзятим прихильником міліції.
Колись не дай бог було в її присутності сказати щось погане про міліцію. Вона аж закіпала. "Та вам, адвокатам, тільки дай привід гнати на міліцію". "Хлопчики ризикують своїм життям за копійки. І для чого? Для того, щоб ви, адвокати, знущались над ними?". "Бідні хлопчики. І в дощ, і в сніг стоять на вулиці". І т. д., і т. п.
Так було до тих пір, поки сина її подруги на рівному місці не загріб ППС. Сина я також знаю особисто. Спокійна, врівноважена людина. Напитись може. Але й п'яний свамоконтролю не втрачає, поводить себе адекватно. Так от, одного разу цей хлопець пішки повертався зі святкування дня народження (місто в нас невелике. Навіть по п'яні пройти з одного кінця в другий - не проблема). По дорозі його зустріли пепси, надавали по ниркам, перевернули всі кишені, забрали всі гроші та мобілку, відвезли насильно у відділ. З відділу подзвонили мамі та наказали приїхати і забрвти свого сина. Дивно, що вони його просто за двері не викинули. Мама приїхала, забрала сина. При цьому жодного протоколу мусора не склали.
І от з тих пір мою маму як перемкнуло. Більше вона на захист міліції ні слова не вставляє.
Натяк зрозумілий?
Тьфу-тьфу-тьфу, щоб не наврочити (хоч я і не забобонний).
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Berk » 25 окт 2015, 20:59

Не-не друже, я с тобой как с юристом общаюсь, чисто по фактам, доказам и прочему. А вот эти "не дай бох" и тьфу-тьфу по дереву, это как ты говоришь — в тонкие, высшие материи не верю)))
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Рейтинг: 5712


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 25 окт 2015, 21:09

Так ти й по-юридичному не спілкуєшся. Доказів тобі все мало. Якби був суддею - певно б всіх злочинців на волю повипускав.  :grin:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Berk » 25 окт 2015, 21:18

А вот скажи, как ты относишься к Ламаку? Ну, допустим, более-менее хорошо. И вот, допустим, становится он сука мусором, бля, полицейским, извините. И теперь после того случая и этого ты, как о всей полиции, должен о нём думать плохо, почитать его пидарасом и плюнуть в харю. ОК?
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Рейтинг: 5712


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 25 окт 2015, 21:54

Якщо Ламак (до якого я відношусь добре) піде в поліцію (до якої я відношусь погано), то я про нього почну думати погано. Бо це вже не буде той Ламак, якого я знав.
Розповім тобі ще одну історію.
Коли я поступив в інститут, я потоваришував з трьома хлопцями. Товаришували ми сильно. Про таких кажуть: "І в вогонь, і в воду разом". Одного з них я знав ще до інституту, другого він мені представив на вступних іспитах, третього ми вцепили вже в інституті.
Так от... Другий дуже мріяв після інституту піти в міліцію. Наші однокурсники одразу почали дивуватись: "Як це, з вищою освітою і в мусора?". Деякі однокурсники прямо казали, що не хочуть мати з ним нічого спільного, бо в нього типові мусорські замашки. Але ми не слухали нікого, адже ми були друзями.
Потім на 4-му курсі перший мій перший приятель відмовився мати будь-які справи з ним (справжніх причин я не знаю до цих пір), але я таки продовжив з ним приятелювати, адже ми друзі.
Потім після закінчення інституту цей товариш-мусор під'їхав до мене і почав просити про одну послугу по моїй роботі. Я одразу зрозумів, що він мене хоче "розвезти". Зрозумів тому, що в нього не вистачило мізків прикрити свою брехню. І після того я також припинив з ним будь-які контакти.
Зараз цей приятель-мусор очолює відділ карного розшуку в одному з відділів міліції міста. Дійшла до мене інформація, що він так "допитував" "підозрюваного", що зломав йому руку. Періодично ми з ним пересікаємось, вітаємось, говоримо, розпитуєм, як справи. Деколи мені б його допомога аж дуже знадобилася. Але я принципово не хочу.
В свій час ми випили разом не одне відро горілки, але зараз мені було б соромно визнати, що ми були друзями.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Berk » 25 окт 2015, 21:57

я о мусорах такого же мнения, вот тебе мой недавний пост
+ я не порохобот и не вышиватник
+ я хочу эмигрировать в Америку
так что ты вообще не по адресу закидываешь

Посмотреть сообщение - Berk писал(а):Потом с Ламаком ни выпить, ни побеситься, ни на власть не погнать (будет сидеть плечиками пожимать, да помалкивать). Мусор - одним словом.
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Рейтинг: 5712


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air