Полиция. От триумфа до провала...

0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 03 ноя 2015, 09:23

Посмотреть сообщение - L@M@K писал(а):Берк, ты исходишь из личного опыта, или личного мнения? :)

Добавлено спустя 2 минуты 44 секунды:
а тем временем МВД настаивает на том, чтоб я стал мусором :)
пришло на почту:
Запрошуємо Вас пройти військово-лікарську комісію (ВЛК):
2015-11-07 08:00:00 у Лікарня з поліклінікою СМЗ УМВС України у Житомирській області за адресою: м. Житомир, вул. Петровського 2.

МВД настаивает... :rofl:     у них длинные руки :grin:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


+6

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 03 ноя 2015, 15:54

В Хмельницькому іспити на поліцейського склав колишній ДАІшник, по факту роботи якого на попередній посаді порушено кримінальну справу.
Іноді вже хочеться написати так, як противники Майдану: "Скачем далі".
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 03 ноя 2015, 16:50

скачем не то слово
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 03 ноя 2015, 19:11

До речі, був сьогодні в МРЕВ (вирішив нарешті переоформити НАК). Блядь, про які ви реформи говорите, люди добрі?.. Ви не можете налагодити роботу задрипаного МРЕВ з кількома клерками. Які поліції? Яка боротьба з корупцією? Куди ви зі своїми свинячими рилами у високі матерії?
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 03 ноя 2015, 21:09

І я сьогодні був в МРЕВ))), в суботу здав документи щоб зареєструвати скутер, Берк не дасть збрехати, я якраз проплачував квитанцію коли він зателефонував, я йому про це сказав тоді, бо мова у нас про мотоцикли була. Так ось, в суботу здав довідку рахунок, експерт згодився зі мною з'їздити в гараж пофотографувати номер рами та двигуна (безкоштовно), бо я був на машині, потім я віддав папери у віконце, там сазали щоб приїхав сьогодні бо база інтерполу на ту годину була вже закрита, а понеділок вихідний. Приїхав з ранку, експерта не було, а людей багато, тому приїхав після обіду, забрав у експерта висновок, здав у віконце, поїхав завіз малу на карате, приїхав знову у МРЕВ, почекав 20-ть хвилин, забрав техпаспорт та номер і все, ніякої тяганини і хабарів. Вся ця пісня коштувала мені 430 грн. До речі, рішала просили 1500 тих же грн.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


+2

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот L@M@K » 03 ноя 2015, 21:17

-  в суботу здав довідку рахунок
- експерт згодився зі мною з'їздити в гараж пофотографувати номер рами та двигуна
- потім я віддав папери у віконце, там сазали щоб приїхав сьогодні бо база інтерполу на ту годину була вже закрита, а понеділок вихідний
- Приїхав з ранку, експерта не було, а людей багато, тому...
- приїхав після обіду
- приїхав знову у МРЕВ,
- почекав 20-ть хвилин, забрав номера і все, ніякої тяганини і хабарів

не ну действительно, никакой тяганыны. так просто всё - приехал и зарегистрировал.
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Автор темы
Рейтинг: 2771


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 03 ноя 2015, 21:24

L@M@K, 5 балів.  :good:  :grin:

Добавлено спустя 8 минут 24 секунды:
А я сьогодні зранку до початку четвертої проіпався і з новим техпаспортом так і не виїхав.
Весь процес не хочу описквати, бо нападе безсоння через розшатані нерви.
Зате чувак в останньому вікні гордо мені сказав: "Завтра з самого ранку можете приїжджати і подавати документи в роботу. Машину можете не брати!"
Акуєть, чувак! Дай п'ять! Я б може послухав твоєї поради, якби МРЕВ не знаходився на краю міста.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 03 ноя 2015, 21:36

Вот специально глянул во сколько разговаривал с Берком, было 14.41 я был ещё в банке, МРЕВ в субботу работает до 15.30, в 15.00 база интерпола закрывается, на скутере туда не ехал т.к. он разобран под покраску, хочу поменять цвет и експерт не обязан со мной был по гаражами ездить. А сегодня просто лень было с утра ждать експерта, да и дела были, хотя он на долго не отлучается, решала говорили максимум на 15-20 мин., потому приехал после обеда, а так как не хотел обратно же ждать пока они там печатать будут, то я свозил малую на тренировку и свои дела порешал. Кароче, если бы я этим занялся в субботу с утра, то максимум через час имел бы номера и доки на руках.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот L@M@K » 03 ноя 2015, 21:39

ну вот... и теперь я возьму среднестатистическое количество посещений МРЭО, основанное на рассказах моих друзей, знакомых, и их друзей и знакомых... это минимум 2 раза, максимум 4, то есть - 3 раза.
это для меня:
- три раза взять выходной на работе
- три раза потратить топливо
- три раза испытывать сильное желание убивать )))

учитывая только два первых пункта, мне выгоднее заплатить решале.
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Автор темы
Рейтинг: 2771


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 03 ноя 2015, 22:27

ну не знаю, я повторюсь, сделал бы за раз, если бы не приехал в свиньячьи голоса, хотя машин не мало, так как наше МРЕО обслуживает три соседних района, а в виду того, что в этих районах есть камень, то и машин достаточно, как покупается, так и продаётся.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air