Полиция. От триумфа до провала...

0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 07 июн 2017, 10:54

ттакож помітив катаючись по командам шо тілько суки на нюх і принюхуться коли зупиняють
шо би бобла зрубати - а ось салямі вам на воротнік тварі!
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


+5

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот НИК » 08 июн 2017, 08:47

Майже кожен день вранці лечц з Чернігова в Київ, ввечері назад. Кожного разу на ділянці Кіпті-Козелець вранці і Кіпті-Чернігів ввечері бачу гайцовський Пассат з блималами і копів, які постійно когось мучать, переважно москалів, білорусів або молдовашок. Іноді стоять над жертвою з нашими номерами, переважно зупиняють якихось доходяг типа ВАЗ-Ланос і т.п.
Вже 3 рази пробували зупинити мене: вранці, 7.00-7.10, поза населеним пунктом, десь заховаються на узбіччі і зупиняють або кругом, або рукою. Я тупо ігнорю: маячки не включені, машину іноді взагалі не видно, поза населеним пунктом, та й в падляк мені зупинятися - в мене все по хвилинам розписано.
Навіть цікаво чим це закінчиться :grin:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 08 июн 2017, 12:50

1 час тому их наблюдал проезжая мимо
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот L@M@K » 08 июн 2017, 22:23

Брат перекидує, забирає доки отримує побажання гарного дня і летить в Бориспіль!

так он мог бы отменить транзакцию потом.

за 10 000грн. Я про те, що ніхЄра, блін не змінилося :scare3:
Ти бухий, дав 10 000 грн - і ти вже тверезий!!!

в области дешевле ;)
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Автор темы
Рейтинг: 2771


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 09 июн 2017, 11:39

Если успеет
Дак это и была область
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 16 сен 2017, 13:33

Швидко освоюються.  :grin:  Цікаво, чи передають вже наверх.
І ще один приклад того, що одними зарплатами нічого не вирішиш. От нафіга тобі, чоловіче добрий, при зарплаті 6-7 тис. грн. та срана тисяча? Ні, все одно братиме.

Хмельницького патрульного, якого зловили на хабарі, відправили в СІЗО

Хмельницького патрульного відправили в СІЗО. Поліцейського, якого підозрюють у вимаганні грошей і торгівлі безакцизним алкоголем, взяли під варту. Таке рішення Хмельницький міськрайонний суд прийняв сьогодні, 15 вересня. Там він має провести 60 днів. Також рішення передбачає можливість внесення застави у розмірі 48 тисяч гривень. Про це vsim.ua повідомили в прес-службі прокуратури Хмельницької області. Нагадаємо, що патрульного затримали під час отримання грошей від хмельницького підприємця в середу, 13 вересня. Поліцейський, як кажуть в прокуратурі, вимагав в жінки щомісячну плату в 1000 гривень. За ці гроші той нібито мав не перешкоджати діяльності приватника. Також стосовно правоохоронця відкрите провадження за торгівлю безакцизним алкоголем. За інформацією «Дорожнього контролю», правоохоронці затримали старшого лейтенанта Андрія Тихого.


https://vsim.ua/Kryminal/hmelnitskogo-p ... 37959.html
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441



0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 29 сен 2017, 19:06

Не пройшло і півроку

Хмельницького патрульного затримали за продаж амфетаміну

Інспектора патрульної поліції Хмельницького затримали сьогодні, 29 вересня. За інформацією журналіста «Дорожнього контролю» Олега Бондаренка, в збуті наркотиків підозрюється Сергій Гнинюк. Йому інкримінують порушення за статтею 307 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів». Варто відвідати Melovin у Хмельницькому Інформацію про затримання vsim.ua підтвердили в управлінні патрульної поліції Хмельницького. Там ситуацію поки не коментують і про деталі не повідомляють. ОНОВЛЕНО: В прокуратурі теж підтвердили факт затримання. Повідомляють, що патрульний продавав амфетамін. Кажуть, що 24 вересня він збув наркотик за 300 гривень наркозалежній особі. Під час повторного продажу сьогодні, 29 вересня, його затримали. Слідчий відділ прокуратури здійснює досудове розслідування за ч. 1 ст. 307 (збут психотропних речовин), ч.1 ст. 14, ч.2 ст. 307 (готування до повторного збуту психотропних речовин) Кримінального кодексу України.


https://vsim.ua/Kryminal/hmelnitskogo-p ... 41385.html
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 29 сен 2017, 21:15

цікаво, це опудало із бувших, чи вже молода поросль?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 30 сен 2017, 10:48

ХЗ. Я думаю, це питання не на стільки принципове. Є "нова поліція", яка мала б показати дійсно щось нове у своїй роботі. Не залежно від того, хто у її складі працює: старі чи нові кадри. А бачимо ми все ту ж картину, що й раніше.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air