Полиция. От триумфа до провала...


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 12 янв 2016, 17:36

Сьогодні в одній справі допитували в якості свідка патрульного поліцейського (колишній працівник ППС, який пройшов переатестацію). Рівень знань в юриспруденції дорівнює нулю. Людина не орієнтується в нормах Кодексу про адмінправопорушення, в законодавстві, яке регулює повноваження поліцейського.
Спочатку я було подумав, що він спеціально "включає дурачка", щоб не підставити себе (його дії в одній ситуації не зовсім відповідали нормам закону). Але коли він почав давати свідчення, якими фактично сам себе топив, я зрозумів, що ні, це і є реальний рівень його знань.
От така реформа, малята.

І трохи про нову поліцію в моєму місті.
Патрулів у місті кишить. Кажуть, що на чергування виходить 19 екіпажів. Не знаю, здається як на наше велике село, то трохи забагато. Буває таке, що їде одна патрульна машина, а в кількох десятках метрів за нею - слідуюча.
Ходять також пішим ходом, але зустрічаються рідко.
Правда, люди, які живуть у глухих районах, кажуть, що з дитинства там міліції не бачили. Поліція ж з'являється досить часто. Певно, це все таки плюс (щоб всяка шпана трохи боялась).
Бачив уже кілька разів, що складали протоколи на водіїв. Місця постійного скупчення автомобілів, які припарковані як-небудь, не розганяють.
Зі скаргами на поліцейських поки ні до мене, ні до знайомих юристів ще не звертались.
Ну, якось так.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 12 янв 2016, 18:02

у них освіта одна, "дай", переконаний, скоро почнуть знову - бабки то тре відбивать, і зароблять :yakrut:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 12 янв 2016, 23:51

я щось не зрозумів, а де ж твій оптимізм Ігорьоха?
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 13 янв 2016, 09:30

який до біса оптімізм якщо ряди залишилися ті самі тілько назву змінили?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 13 янв 2016, 09:35

Сказала нам немчура реформи проводити, бо до себе в хату не пустить, ось ми й проводимо, що тобі знов не так, тож не беруть вже хабарів, та й засадах не сидять.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот скромный » 13 янв 2016, 10:20

а тобі що все так, геа?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Saena730304 » 13 янв 2016, 10:23

я на всяку хуйню, яку не можу змінити, не звертаю уваги, а ту що можу-міняю, тому мені майже все так!)

Добавлено спустя 1 минуту 2 секунды:
я на всяку хуйню, яку не можу змінити, не звертаю уваги, а ту що можу-міняю, тому мені майже все так!)
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769



0

Re: Полиция. От триумфа до провала...

Сообщениеот Guard » 13 янв 2016, 11:21

Посмотреть сообщение - Saena730304 писал(а):Сказала нам немчура реформи проводити, бо до себе в хату не пустить, ось ми й проводимо, що тобі знов не так, тож не беруть вже хабарів, та й засадах не сидять.

1. Низький рівень знань. Більше того, не помітно, що вони взагалі хочуть вчитись далі, вдосконалюватись.
2. Методи роботи не особливо відрізняються від ДАІшних. В їх очах ти безправна істота. "Я начальник, ты - дурак", а будеш багато говорити і корчити з себе розумного - ще й по горбу візьмеш.
3. Попроходили старі кадри з міліції із сумнівною репутацією.
4. Понабирали відвертих злочинців із колишньої беркутні, місце яким в нормальній країні на нарах, а не в новоствореній поліції, якою хвалиться мало не кожне чмо із влади.
Мало?

Добавлено спустя 1 минуту 28 секунд:
Посмотреть сообщение - Saena730304 писал(а):я на всяку хуйню, яку не можу змінити, не звертаю уваги, а ту що можу-міняю, тому мені майже все так!)

Ти можеш внести свій вклад в зміни. Просто тобі (як і переважній більшості наших громадян) це пофіг.  :ab:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air