Вводится запрет на ввоз автомобилей старше 5 лет

+6

Re: Вводится запрет на ввоз автомобилей старше 5 лет

Сообщениеот НИК » 08 сен 2015, 11:30

Все стає безглуздим і непотрібним коли спускаєшся на грішну землю і починаєш дивитися тверезо на все: на наше життя-буття, ціни, умови, доходи і т.п.
Яка нафіг асоціація? Кому ми, вибачте, нафіг потрібні? Я вже писав колись і повторюсь (нічого, до речі не змінилося): візьмуть нас в ЄС, так наш народ той ЄС розвалить скоріше, ніж вони зрозуміють в яку халепу вони влізли. А вони розуміють це і зараз.
Я не проти ТО, але правильних, без хабарів і знайомств. Але відразу ж питання: чому люди їздять на машинах, які старші за них, а іноді і їхніх батьків? Тому, що грошей немає на інше авто!! :yazol2:
Повторюсь знову: я не проти кращого життя в Україні, але я проти любих асоціацій, союзів і інших обєднань в яких нам будуть щось диктувати і розповідати як правильно пісяти :yazol2: .
Україна може бути незалежною ні від кого, ми можемо жити краще.
Для цього потрібно починати змінюватися з себе. Не чекати, наприклад, введення обоязкового ТО, а самому утримувати авто у справному стані. Пристібатися ременями безпеки не при появі ДАІшника, а завжди. Та навіть елементарне - не кидати сміття з вікна машини, навіть жуйку! :yazol2:
А коли більшість мозгами і тілом дозріє до "євро-стандартів", тоді і до "слуг народових" можна буде добратися.
ІМХО
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Вводится запрет на ввоз автомобилей старше 5 лет

Сообщениеот Guard » 08 сен 2015, 11:50

НИК писал(а):Яка нафіг асоціація? Кому ми, вибачте, нафіг потрібні? Я вже писав колись і повторюсь (нічого, до речі не змінилося): візьмуть нас в ЄС, так наш народ той ЄС розвалить скоріше, ніж вони зрозуміють в яку халепу вони влізли. А вони розуміють це і зараз.

Так всіх нових членів так приймали. Спочатку країні встановлюють критерії, яких вона має досягти. Після цього розглядали питання про прийняття до ЄС.

НИК писал(а):Але відразу ж питання: чому люди їздять на машинах, які старші за них, а іноді і їхніх батьків? Тому, що грошей немає на інше авто!! :yazol2:

Більше того. Таке враження, що в них немає грошей, щоб обслужити авто.
Немає грошей на нове авто - ще можна зрозуміти. А от літню гуму зимою, дірки в підлозі, застелені дошками, дим з вихлопної туманом - це вже щось за гранню.

Добавлено спустя 6 минут 6 секунд:
В мене з такими свої рахунки.  :grin:  Зазвичай мені вдається відмазатись від ДАІшників. Але щось рази 3 на мене протокол таки складали. Так от 2 з них були пов'язані з обгоном старих немічних "Жигулів". В мене просто не вистачало терпіння тащитись за ними.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Вводится запрет на ввоз автомобилей старше 5 лет

Сообщениеот скромный » 08 сен 2015, 15:20

шо це ми все ходимо навкруги та біля десь :ad:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Вводится запрет на ввоз автомобилей старше 5 лет

Сообщениеот Saena730304 » 08 сен 2015, 17:59

Спочатку країні встановлюють критерії, яких вона має досягти. Після цього розглядали питання про прийняття до ЄС.

то який хуй ті критерії бачив, чому янек їх не оприлюднив?
Досягти, то ми зараз виходить досягли вже того моменту, щоб їх виконувати, ті критерії?
ааайй бляяяя.... нема слів!
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Вводится запрет на ввоз автомобилей старше 5 лет

Сообщениеот Guard » 08 сен 2015, 18:17

Спокійніше.  :ab:  До цього ніхто нам ніякі критерії не встановлював. Угода про асоціацію - це і є встановлення критеріїв. Чи, вірніше, перше з них. Бо таких встановлень/угод може бути і декілька.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Вводится запрет на ввоз автомобилей старше 5 лет

Сообщениеот Saena730304 » 08 сен 2015, 18:19

Угода про асоціацію - це і є встановлення критеріїв.

Чому не оприлюднили?
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Вводится запрет на ввоз автомобилей старше 5 лет

Сообщениеот Guard » 08 сен 2015, 18:24

Та оприлюднили. Я ж вище давав посилання на неї.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Вводится запрет на ввоз автомобилей старше 5 лет

Сообщениеот Saena730304 » 08 сен 2015, 18:25

Не дивився, вибач, не так багато часу. Але чому не було виступу в єфірі? І ще, ти до Майдану бачив це оприлюднення?
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Вводится запрет на ввоз автомобилей старше 5 лет

Сообщениеот Guard » 08 сен 2015, 18:42

А до Майдану нічого ж і не підписувалось. Мали так само асоціацію підписати. Так вітьок в останній момент дав задню.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Вводится запрет на ввоз автомобилей старше 5 лет

Сообщениеот Saena730304 » 08 сен 2015, 20:31

ніфіга, а за що ж студентів тоді набили?
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


Пред.След.

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air