"Свиня за кермом": Як українці карають знахабнілих водіїв

+8

Re: "Свиня за кермом": Як українці карають знахабнілих водії

Сообщениеот НИК » 26 июн 2015, 11:24

Історія з життя. В Чернігові ставлю машину під будинком на місці для машин (поміщається 5 машин - реально маленька площадка), виходжу, забираю речі і в цей момент підїзжає чорний Мерс МЛ на транзитах і залазить на тротуар між будинками. Вилазить мачо років 27-28 з одною потаскухою з нашого будинку і закривши машину лізе в підїзд. Час вечірній, і скоріше всього машина залишатиметься до ранку.
Біля дверей підїзду я йому кажу:
- Друже, якщо ти завтра до 11-ї виїдеш - можеш підперти мене на стоянці.
- Нахрена?
- По трутуару мами з колясками ходять, а ти його перекрив. Хтось ще царапне твого красавца
Чувак, не зупиняючись проходить повз мене і досить голосно кидає:
- Так царапну, что на тот свет отправятся.
На лавці сиділи пара жіночок і це все чули і бачили.....
  Зранку крики внизу, матюки.... Виглядаю з балкону - бидлоті поцарапали всю бочину цвяхом, а на капоті щось написали. Десь через 20 хв сам вихожу до машини. Вже міліція приїхала, цей довбань репетує як горила з бодуна. Побачив мене, підбіг і менту кричить:
-Это он вчера мне угрожал, железно он писал!!!!!
Дивлюся, а на капоті написано "Следующий раз, перекрывая тротуар, подумай о детях))))". Добре так нацарапано, каліграфічно :hahaha:
Я підхожу і кажу
- Я тобі не погрожував, а попереджував - це перше.  Писав не я, подчерк не мій. Можу поруч нацарапати це щось - це друге. І останнє: вчора в мене руки були зайняті, а сьогодні вільні, так завали хавло, бо будеш ще одну заяву писати. :hahaha:
Менти посміялися, роблячи вигляд, що займаються роботою.
Я більше ні того чувака, ні його машини не бачив :hahaha:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: "Свиня за кермом": Як українці карають знахабнілих водії

Сообщениеот Guard » 26 июн 2015, 13:22

НИК писал(а):Писав не я, подчерк не мій. Можу поруч нацарапати це щось

:rofl:
І почеркознавчу експертизу призначити. Щоб експерти остаточно все зачистили до металу.  :grin:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: "Свиня за кермом": Як українці карають знахабнілих водії

Сообщениеот yarikgusack » 26 июн 2015, 21:24

Посмотреть сообщение - НИК писал(а):Історія з життя. В Чернігові ставлю машину під будинком на місці для машин (поміщається 5 машин - реально маленька площадка), виходжу, забираю речі і в цей момент підїзжає чорний Мерс МЛ на транзитах і залазить на тротуар між будинками. Вилазить мачо років 27-28 з одною потаскухою з нашого будинку і закривши машину лізе в підїзд. Час вечірній, і скоріше всього машина залишатиметься до ранку.
Біля дверей підїзду я йому кажу:
- Друже, якщо ти завтра до 11-ї виїдеш - можеш підперти мене на стоянці.
- Нахрена?
- По трутуару мами з колясками ходять, а ти його перекрив. Хтось ще царапне твого красавца
Чувак, не зупиняючись проходить повз мене і досить голосно кидає:
- Так царапну, что на тот свет отправятся.
На лавці сиділи пара жіночок і це все чули і бачили.....
  Зранку крики внизу, матюки.... Виглядаю з балкону - бидлоті поцарапали всю бочину цвяхом, а на капоті щось написали. Десь через 20 хв сам вихожу до машини. Вже міліція приїхала, цей довбань репетує як горила з бодуна. Побачив мене, підбіг і менту кричить:
-Это он вчера мне угрожал, железно он писал!!!!!
Дивлюся, а на капоті написано "Следующий раз, перекрывая тротуар, подумай о детях))))". Добре так нацарапано, каліграфічно :hahaha:
Я підхожу і кажу
- Я тобі не погрожував, а попереджував - це перше.  Писав не я, подчерк не мій. Можу поруч нацарапати це щось - це друге. І останнє: вчора в мене руки були зайняті, а сьогодні вільні, так завали хавло, бо будеш ще одну заяву писати. :hahaha:
Менти посміялися, роблячи вигляд, що займаються роботою.
Я більше ні того чувака, ні його машини не бачив :hahaha:



Шикарно, вот это я понимаю решили вопрос. Меня вот например злит когда люди не решают вопрос, а жалуются. По типу перекрыл тротуар мудак, а я фотку в фейсбук выставлю. Я не предлагаю расправы, но вызвать ментов, или по колесам каждый раз как проходишь лупить. Царапать тачку это конечно жесть, но если быдло, то так ему и нужно.
yarikgusack Offline
Рейтинг: 52


0

Re: "Свиня за кермом": Як українці карають знахабнілих водії

Сообщениеот Guard » 24 июл 2016, 16:59

Бг... В Хмельницькому вирішили радикально підійти до питання з порушниками.

Бабусі Хмельницького охороняють двори міста

Конфлікт стався по вулиці Проскурівського підпілля, в дворі будинку № 25.
Близько 15:00 години в двір будинку № 25 по вулиці Проскурівського підпілля заїхала дівчина 1990 року. Водій Мерседес S500, порушуючи ПДР, заїхала в  двір, в який  в'їзд заборонений. Про це попереджає відповідний знак.
Поки дівчина відійшла у справах, розлючені мешканці, переважно бабусі, розбили каменем вікно авто. А вже потім, по поверненню, мешканці накинулися на водія. Зі слів очевидців дівчина відбивалася, так як в машині була її дитина.
На місці події працювали патрульні. На водія виписали постанову за порушення правил дорожнього руху.
Також з повідомлення Прес-служби Патрульної поліції без змін «викликали СОГ адже був пошкоджений автомобіль та жінки стверджували що побились та будуть писати заяви - цим займається СОГ»

http://www.0382.ua/article/1306197
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: "Свиня за кермом": Як українці карають знахабнілих водії

Сообщениеот НИК » 24 июл 2016, 19:05

Не скажу, що я однозначно на боці бабусь-радикалів, але те, що дана особа 90-го року народження, почне уважніше дивитися на знаки і бабусь (особливо бабусь :rofl: ), - впевнений і переконаний :good:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: "Свиня за кермом": Як українці карають знахабнілих водії

Сообщениеот Guard » 24 июл 2016, 20:06

Мнда, перегнули бабці палку.  :ab:  Думаю, доведеться їм платити за ремонт машини. Якщо не здогадаються зхитрити: "Я не я і хата не моя".
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: "Свиня за кермом": Як українці карають знахабнілих водії

Сообщениеот Saena730304 » 24 июл 2016, 20:31

Скажу лиш одне, яби ті бабусі кинувши каменюку в скло, злякали мою дитину, яку я, чи моя жінка залишили одну в машині, вони б мене запам"ятали на все своє подальше життя!
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: "Свиня за кермом": Як українці карають знахабнілих водії

Сообщениеот Guard » 24 июл 2016, 21:20

Також вірно.
ЗИ Треба хоч по карті глянути, де той будинок. Щоб ще самому туди не заїхати.  :grin:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: "Свиня за кермом": Як українці карають знахабнілих водії

Сообщениеот Saena730304 » 24 июл 2016, 21:58

Гвард, будь людиною, заїдь і кинь їм під лавку взривпакет, девайс та інструкцію вишлю.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: "Свиня за кермом": Як українці карають знахабнілих водії

Сообщениеот Guard » 25 июл 2016, 07:11

Saena730304 писал(а):девайс та інструкцію вишлю.

Що ми ще про тебе не знаємо?  :ab:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


Пред.След.

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air