ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

0

Re: ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

Сообщениеот Saena730304 » 07 май 2015, 20:00

хорошо, а ты на что надеялся, вернее не так, ты какую себе картинку рисовал, Игорёха?))
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

Сообщениеот скромный » 08 май 2015, 12:37

тююю... вот! :good:

Добавлено спустя 12 минут 43 секунды:
Посмотреть сообщение - Saena730304 писал(а):хорошо, а ты на что надеялся, вернее не так, ты какую себе картинку рисовал, Игорёха?))
а єто для пущего єффекту!!! :yakrut:
Прикрепленные файлы
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Автор темы
Рейтинг: 3977


0

Re: ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

Сообщениеот Guard » 08 май 2015, 12:55

Дык вон на днях в Киеве в отношении двух ГАИшников (бывших беркутовцев, которые метелили студентов) позволили.  :grin:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

Сообщениеот скромный » 08 май 2015, 13:34

видите, други, из беркутков да в гайцы! А я тебе грил Тьозко шо таких исправишь только вилами в колхоз падаль!!! :yazol2:

Добавлено спустя 9 минут 4 секунды:
:hahaha:
Прикрепленные файлы
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Автор темы
Рейтинг: 3977


0

Re: ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

Сообщениеот Saena730304 » 08 май 2015, 19:03

Хорошо Игорёха, ты вот что мне скажи, а откуда они берутся?)
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

Сообщениеот Guard » 08 май 2015, 21:32

Їх породжує почутття безкарності.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

Сообщениеот Saena730304 » 10 май 2015, 18:15

Не їх, а нас, це ми такі Юра, наше суспільство хворе! Повторюсь в котрий раз, нема іншого виходу як чекати, чекати зміни пококолінь.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

Сообщениеот Guard » 10 май 2015, 22:43

А я в котрий раз повторююсь, що час змін настав.
Я в житті не повірю, що люди,які дістають з-під матрацу останні гроші і несуть їх на армію, не готові до змін.

ЗИ А тема то трохи і не про те. Для прикладу:
Є купа рішень Європейського суду проти України. Десь через те, що мусора довго проводили досудове слідство і так нікого й не знайшли. Десь, навпаки, через те, що у відділі когось відпиздили і змусили взяти на себе кілька нерозкритих злочинів.
А по факту цих рішень ще ні один мусор не поніс відповідальності. І не понесе. Бо нічого не змінилося.
Я тобі тільки серед своїх клієнтів можу знайти кілька чоловік, які готові мочити мусорів через суди. А сенс? Через цих мусорів постраждає бюджет України. Бо з нього будуть стягнуті гроші. А мусор так і залишиться непокараним. Грошей з його зарплати не стягнуть. Дисциплінарку йому не оголосять. На кар'єрному рості це не відобразиться.

Добавлено спустя 8 минут 18 секунд:
Так це я про Європейський суд...
А в нас... Навіть якщо тебе посеред площі на очах купи людей поб'ють мусора ні за що, то фіг ти зможеш довести, що то було ні за що. Сядеш скоріше ти, ніж вони.

Добавлено спустя 50 минут 20 секунд:
Ось ще приклад. Кращі адвокати Києва (це не перебільшення) працюють над тим, щоб були притягнуті до відповідальності ДАІшники, які скаладали фіктивні протоколи на майданівців. І вже, наче б то, нове керівництво держави за те ж саме. А результат ось:

Опрацьовую матеріали кримінальної справи стосовно інспектора ДАІ Гусєва О.Г., якого звинувачують у підробці 12 рапортів по справах Автомайдану. Коли йому оголосили підозру він кудись зник. І от в матеріалах справи допит даішника, який шукав Гусєва. Він і розказав, що Гусєв, який є всього-на-всього командиром взводу ДАІ користується автомобілем LEXUS LX 470 !!!
Я керівник юридичного відділу іноземного банку із офіційною зарплатою раз в 5 більшою ніж у Гусєва, але про таке авто можу лише мріяти smile emoticon
Але очевидно, що він великий професіонал і дуже цінний кадр, бо у лютому 15 р. ще працював. А LEXUS, мабуть, дарунок від вдячних громадян за чесну, віддану і складну службу. Правда ж Anton Gerashchenko ?
P.S за час слідства Гусєва перевели з керівника взводу на начальника сектору автотехнічної інспекції УДАІ м.Києва. Ну от, люстрували. Які претензії ?
P.P.S. Виявляється у Гусєва ще й MAZDA CX 7 2007 року є (на тимчасовому талоні smile emoticon
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


+8

Re: ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

Сообщениеот Британ Игорь Иванович » 15 май 2015, 07:20

Вот что я Вам всем скажу: я прожил на этом свете 65 лет и поверьте мне-эту мерзость нельзя оставлять не наказанной! Это - КЛОПЫ и плодят себе подобных; они живут только за счёт нашей крови. Могут затаиться и годами ждать, а когда почувствуют запах крови- тогда и вцепятся со страшной силой.
К великому сожалению, человеческие ценности в отношении их не уместны. Недаром арсен фейсбукович всю эту мерзость держит возле себя; ворон ворону глаз не выклюет!
Британ Игорь Иванович Offline
Рейтинг: 43


0

Re: ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

Сообщениеот Guard » 15 май 2015, 10:36

Британ Игорь Иванович писал(а):арсен фейсбукович

Міністр фейсбушних справ.  :ab:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air