ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

0

Re: ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

Сообщениеот скромный » 23 янв 2016, 12:35

можливо є форум "за кермом під шофе" і Ламак на ньому вісне? звідти й інфа
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Автор темы
Рейтинг: 3977


0

Re: ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

Сообщениеот Saena730304 » 23 янв 2016, 12:37

у нас хватає, не зупиняю, але частенько бачу звідки людина виходить, в якому стані і як сідає за кермо. Та й що там гріха таїти, сам пару разів літом сідав, відстані правда були короткі, та й після пива тільки, після горілочки зазвичай таксі.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

Сообщениеот скромный » 23 янв 2016, 12:43

хо-хо! :grin:
міні також якось відстань від кіровограда до миколаїва по пяні здалася короткою.
благо на півдорозі одумався. повернув назад. вернувся за північ, заліз під одіяло та й відключивсі...

Добавлено спустя 2 минуты 5 секунд:
хоча, правда, раз по пяні їхав з дніпра на київ. вдень. правда тоді була певна сітуація.
так треба було. і нічого. ніхто не пиняв. доїхав нормуль.
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Автор темы
Рейтинг: 3977


0

Re: ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

Сообщениеот Saena730304 » 23 янв 2016, 13:38

Колись і в мене була історія, пообіцяв я значить жінці з нею з’їздити в Рівне її мамусю з потягу зустріти, тобто тещу мою, дай Боже їй здоровля. Ну а напередодні з чуваками так наклався, що ледве серед ночі додому приповз. Безцінна моя мене зранку будить, мовляв вставай скотиняко, їхати треба, ти ж обіцяв. Ну що ж тут вдієш, раз обіцяв то треба, ледве від подушки голову відірвав, будуніще жосткий, аж щелепи зводить. Їдемо, кожна ямка, кожен горбик в голові віддає, не знаю як я доїхав, але все ж таки на місці. Припаркувася на стоянці біля вокзалу як раз напроти кіоску де по соточці наливають, жінка пішла на платформу, а я дивлюсь у вікно, глядь, мужичок підходить до віконця, замовляє стаканчик гранений і хлоп його, бляха, а мені ще 90 км. назад шмуляти, дивлюсь другий, замовляє гранчачок і... хлоп, йопта :scare3: , а у мене в бОшці камерний оркестр грає, дивлюсь очами собаки Павлова на це все, а тут третій підходить, гранений хлоп і смачно прицмокуючи закушує його шашличком з кетчупом.... ааа бляха, тут я не витримую і зі словами: "та гори воно все синім полум’ям" замовляю собі 150 і шашличок, вмазав.... і так мені доообрее стало :yahoo: , горілочка холодненька, по горлянці попікуючи потекла, в шлунку вибухнула приємним теплом і побігла по жилам вверх, потім ще один вибух в голові і так добре, так ясно мені стало. Дивлюсь а на паличці ще два кусочки м’яса залишилось, я ще 100 і різкість в очах повністю відновилась. Ну по дорозі назад жінка правда поглядувала косо, але які ж можуть бути питання при мамі, от так я їх і доставив в славне місто Сарни з області, мугикаючи собі під ніс застольні пісні.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

Сообщениеот Guard » 23 янв 2016, 13:56

Посмотреть сообщение - скромный писал(а):міні також якось відстань від кіровограда до миколаїва по пяні здалася короткою.
благо на півдорозі одумався. повернув назад.

Оце тебе штирило.  :grin:  Проїхати півдороги і повернути назад. Який в тому вже був сенс?

Саєна, козак.  :grin:  Я б після вчорашнього і такої дози на опохміл вже за кермо не наважився.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

Сообщениеот скромный » 23 янв 2016, 14:06

було діло, каюсь :blush-1:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Автор темы
Рейтинг: 3977


0

Re: ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

Сообщениеот L@M@K » 23 янв 2016, 16:44

та тут многим есть за что покаяться )))
можливо є форум "за кермом під шофе" і Ламак на ньому вісне? звідти й інфа

та нет. просто новости о ДТП. почти все по синьке, больше чем каждое второе. а сколько таких не попадает в ДТП, сколько остается незамеченным.
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


0

Re: ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

Сообщениеот скромный » 24 янв 2016, 16:46

причому по синьці чимала частина власне представників силових структур
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Автор темы
Рейтинг: 3977


0

Re: ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

Сообщениеот L@M@K » 24 янв 2016, 17:09

та вовсе нет.
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


0

Re: ДАИ. ПДД. Новости, изменения.

Сообщениеот скромный » 25 янв 2016, 11:37

прокуроров. и так далее...
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Автор темы
Рейтинг: 3977


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air