Балашов презентует Tesla Model S.

0

Re: Балашов презентует Tesla Model S.

Сообщениеот xeene » 22 апр 2015, 19:30

Maserati quattroporte, lamborghini gallardo, BMW m6, Mercedes Benz s600, Ferrari f430, Bentley Continental gtc, porsche 911 turbo, audi r8, Aston Martin v8 vantage, Bentley Continental flying spur: ни одна из них даже не расходует 13 литров. Экономия топлива этот класс на интересует.

А ты также мог купить машину за $3к у которой расход до 6 литров.

К стати, у нас можно крыши строит с солнечными батареями, но чтоб они сами себя окупили должно пройти 17.5 лет.
Аватара пользователя
xeene Offline
За финансовую поддержку клуба 
Рейтинг: 1739


+6

Re: Балашов презентует Tesla Model S.

Сообщениеот belkin » 22 апр 2015, 19:40

покупал за 8,5 тыс. просто уже 8 лет машине.. и вначале она ела 9л.
потом все больше и больше, у ней только два года был расход 9.. той зимой кушала 14литров. ВАЗ1118
:yahoo:
этой зимой я ездил очень очень нежно нажимая на педаль, поскольку денег резко стало меньше, пытался экономить. Получилось ездить при расходе 11.. это я тупил как ученик, переключаясь на пятую при 50км/ч.

потом в машине появилась неисправность, она стала типа перегреваться, все время крутил карсон. Проездил я три месяца, и понял что надо чтото делать. Стал искать причину включения карсона. Нашел, и устранил ее, поставил еще магнит на шлангу, и теперь при нежных нажимах на педальку кушает 6,5, по трассе на 90км/ч кушает 5, а при активной езде по городу 9, это переключаясь на 5000 оборотов..
так что проблема как говорится вылезла сама.. и я ее решил. однако оказалось что машина так не ездила с нуля.. в смысле с таким малым расходом..  :ai:
belkin Offline
Рейтинг: 60


0

Re: Балашов презентует Tesla Model S.

Сообщениеот Guard » 05 май 2015, 20:08

Tesla начинает продажи подержанных электромобилей в Интернете http://toneto.net/news/tehnologii/Tesla ... -internete
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


+16

Re: Балашов презентует Tesla Model S.

Сообщениеот Guard » 13 авг 2015, 22:09

Просто аргументи.

Спочатку Балашов:


Потім "Тесла Україна":
ПРИ ПОШИРЕННІ ПРОСИМО ВРУЧНУ СКОПІЮВАТИ ЦЕЙ ТЕКСТ І ВСТАВИТИ У ВАШ ПОСТ, в іншому випадку запоститься тільки відео.
На численні Ваші прохання, описуємо нашу позицію, щодо цього нашумівшого сьогодні відео:
1. Більше ніж рік тому п. Генадій заявив що від тепер партія 5.10. продає Тесли. Відео https://www.youtube.com/watch?v=KSLppitzvqU
2. З наших джерел відомо, що цей автомобіль був придбаний в США після ДТП і ввезений через Одесу.
3. Будь який автомобіль чи то Тесла чи то Тойота Яріс, після ДТП в США, зі спрацьовуванням подушок безпеки, вважається таким, що не підлягає ремонту і продається з аукціону, власнику виплачується повна компенсація вартості по страхівці. Звичайно це за собою тягне зняття такого авто з гарантії))))
4. Певні "бізнесмени" такі авто купують і ремонтують. Роблять це так добре, що ззовні ви різниці не побачите. Їх продають тим, хто хоче зекономити тисяч 20-30 дол у порівнянні з не битою.
5. Ті хто купили, тішаться, що заплатили 80 тис. дол., а не 100 тис. (так ніби 80 тис. це не гроші:) і отримують авто без гарантії і можливості заряджатися від європейських суперчарджерів (конектор інший), а також вони не зможуть заряджатися від зарядок нашої партнерської програми з нормальною швидкістю (у європейок три фази зарядки, у американок одна, крім того потрібен окремий перехідник).
6. Європейські Тесли в Україні мають гарантію і обслуговування - раз у рік, на сьогоднішній день, слід поїхати в Берлін або Відень на ТО. Після ДТП дійсно ремонт може дорого коштувати у Європі (за умови не спрацьовування подушок), якщо ви бажаєте зберегти гарантію, але так зі всіма виробниками.
7. У Ілана (не Елана) Маска є більш важливі справи, тому він просто не відреагує.
8. Купляйте виключно Європейські авто, у них навіть безкоштовний 3G працює в Україні.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Балашов презентует Tesla Model S.

Сообщениеот L@M@K » 13 авг 2015, 23:28

он про одно, они про другое.
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


0

Re: Балашов презентует Tesla Model S.

Сообщениеот Guard » 14 авг 2015, 08:51

Продовження:

Геннадий Балашов
4 год · Flagler Beach, FL, United States · Змінено ·
Интересная психологическая зависимость у Украинского обывателя. Я поставил пост по поводу недовольства обслуживания Теслы. И тут же огромное количество людей стало на защиту корпораций, а не на защиту людей. Они размышляют: сам виноват, большая, продвинутая корпорация не может ошибаться, Маск - гений . Это то же самое что большинство людей аморфно защищают государство, ОНО же знает что делает, кто-то же умнее нас. Но очевидно другое , корпорации и государства либо служат нам, либо не нужны, третьего не дано. Если государство и корпорация обманывает меня, не решает мои вопросы, они обречены, как бы технологически или ресурсно не были подпитаны. В этом огромная проблема украинцев, они думают не о себе, а о величии кого-то или чего-то. Возводят на пьедестал мифическое государство или мифическую Теслу. А я собираюсь бороться за свои права так как я могу.

Ігор, якщо чесно, я не зрозумів тебе.
У Балашова є претензія, чому виробник по гарантії відмовився ремонтувати авто. Дилер дав відповідь на його питання, чому відмовлено. Що не так?
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Балашов презентует Tesla Model S.

Сообщениеот L@M@K » 14 авг 2015, 09:20

Где ты слышал, что у него претензии по гарантии?
Я так понял, что оф. сервис вообще не обслуживает после дтп, даже за бабки, не по гарантии.
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


0

Re: Балашов презентует Tesla Model S.

Сообщениеот скромный » 14 авг 2015, 09:22

так Балашов продает еще теслы или не?      Га!? :ai:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Балашов презентует Tesla Model S.

Сообщениеот Guard » 14 авг 2015, 09:36

Посмотреть сообщение - L@M@K писал(а):Я так понял, что оф. сервис вообще не обслуживает после дтп, даже за бабки, не по гарантии.

Так, це також. Але зі слів дилера це політика всіх автоконцернів США: авто з вистрілившими подушками безпеки вважається не підлягаючим ремонту (див. п. 3 їх пояснень). При цьому, власнику виплачується повна страхова компенсація за авто. Пам'ятаю, я спеціально запитував у xeen'а, чи нормально в них виплачують страховки. Він казав, що в них такою фігньою, як в нас, ніхто не займається. Якщо повна, то це дійсно буде повна компенсація. Тобто грошова сума, за яку ти можеш придбати авто аналогічних марки, моделі, року випуску, пробігу і т. д.
Балашову потрібно було наперед ознайомитись з політикою. А то в нас звикли спочатку влипнути в історію, а потім читати правила.  :ab:

скромный писал(а):так Балашов продает еще теслы или не?      Га!? :ai:

Хочеш взяти? Думаю, свого битого він тобі з радістю зкине.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Балашов презентует Tesla Model S.

Сообщениеот L@M@K » 14 авг 2015, 10:11

опять суть не ловите.
1. на данный момент полное обслуживание может предложить только тесла моторс. и больше никто.
2. запчасти может продать только тесла моторс.
3. тесла отказывает в обслуживании после ДТП (как я понял и з/ч не продает).
4. другие СТО не имеют запчастей и в глаза не видели ту теслу.

ВЫВОД: нет сервиса. об этом и говорится. тесла - монополист, со своими правилами.

п.с. с любым другим авто таких проблем нет.
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air