Культура на дорогах

0

Re: Культура на дорогах

Сообщениеот Saena730304 » 18 апр 2014, 23:51

это понятно, когда то моя жена чуть под бензовоз с прицепом не попала, тоже с коляской была, ох тогда я ей и выписал, сто раз повторял, что переход не даёт преимуществ, это лишь только место в котором ты можешь перейти дорогу, убедившись, что нет транспорта, тормоза, как и тормозной путь у всех разные.
Но тут видишь как, первый, тот который сигналил, уже начал пропускать, а тех она наверное не заметила за его машиной, или рассчитывала, что они тоже пропустят.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Культура на дорогах

Сообщениеот НИК » 10 июл 2015, 19:08

Недавно їхав з Могилів-Подільського на Чернігів.Їхав з причепом, при чому товариш попросив домогти з переїздом - причеп був загружений під "завязку", ще й так, що прийшлося тент накидати зверху. В результаті парусність просто капець, більше 80 км/год не розженешся і стрілка тахометра нижче 2500 об/хв не опускалася. До Вінниці плівся майже 2 години. Заправка показала розхід 15.2 л. Хоч і газу але  :scare3: . Заправився і порулив на Житомир.
Кілометрів через 20 догнав фуру з чернігівськими номерами. Спочатку хотів обігнати, але було пару зустрічних, тому прийшлося потягнутися на нею пару кілометрів. І тут я помічаю, що тягнемося ми на достойних 95 км/год, стрілка тахометра завмерла на цифрі 2200 об/хв, а педалька газу не просить, щоб її тиснули сильніше.
Чувак разок могнув мені правим поворотом, але я йому стрельнув дальнім і теж включив правий. Він поняв і дуже достойно "тягнув" мене.
Вийшли на київську трасу і чувак пішов 105 км/год - вообше круть :cooler: . Тримався за ним на відстані 8-10 м: ближче дуже напряжно, дальше - попадав в повітряний вихор.
В Стоянці я повертав на Ірпень. На світлофорі махнув чуваку рукою через люк, він мені в догонку "фа-факнув" і тоже махнув. Приємно.
Результат їзди за фурою: заправка показала розхід в 12.8 л. Красота :good: .
В Ірпіні я розгрузився і на Чернігів летів вже легеньким, але свого "спонсора" так і не зустрів. Мужика не знаю, бачив лише мить, але приємно, що на дорогах все-таки є люди, які знають Закон Дороги і готові допомагати оточуючим.

Добавлено спустя 5 минут 46 секунд:
Для порівняння: назад їхав пустим, але з причепом. В середньому тримав 110-115 км/год, фари і кондиціонер постійно включені. Розхід став в 13.3 л.
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Автор темы
Рейтинг: 2927


0

Re: Культура на дорогах

Сообщениеот скромный » 10 июл 2015, 20:02

та нормальні витрати якщо на газу. А газ заре почім?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Культура на дорогах

Сообщениеот НИК » 10 июл 2015, 20:08

Заправляюся в основному на ОККО. Ціна пляше в залежності від регіону: Чернігів - 8.10, Житомир, Вінниця - 8.15, Могилів-Подільський  - 8.20.
ВОГ - всюди 7.98 :pardon:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Автор темы
Рейтинг: 2927


0

Re: Культура на дорогах

Сообщениеот скромный » 10 июл 2015, 20:12

приблизно 105,00 грн(4,5 бакси) на 100,00 км з пустим причіпом - так нормально! :good:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Культура на дорогах

Сообщениеот НИК » 10 июл 2015, 20:15

Ага, сам тащусь.
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Автор темы
Рейтинг: 2927


0

Re: Культура на дорогах

Сообщениеот скромный » 10 июл 2015, 20:24

дак то мо спереду перед капотом авто було встановлено спінакер? :ad:    :friends:
P.S.: тіпа от такої шняги?
Прикрепленные файлы
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Культура на дорогах

Сообщениеот НИК » 10 июл 2015, 20:25

Непоганий девайс :grin: .
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Автор темы
Рейтинг: 2927


0

Re: Культура на дорогах

Сообщениеот скромный » 10 июл 2015, 20:27

та й старий линяний підодіяльнік покате :ad:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


+2

Re: Культура на дорогах

Сообщениеот НИК » 11 июл 2015, 12:23

Ігорку, я тебе ще більше порву зараз : я в Чернігові заправляв газ по ...6.50 :yahoo: .
Є там така темка - з Білорусі тягають і заправляють. Кількість обмежена і контингент суворо фільтрується.
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Автор темы
Рейтинг: 2927


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air