Культура на дорогах

0

Re: Культура на дорогах

Сообщениеот Guard » 12 июл 2015, 20:02

Якась кацапська мразь калєсіт дорогами України:
https://www.youtube.com/watch?v=p8afs9O ... e=youtu.be
Його щастя, що я дуже поспішав і мені було не до нього. Інакше він би в мене так просто не поїхав.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Культура на дорогах

Сообщениеот скромный » 13 июл 2015, 09:38

на жаль в мене нет для роліків не очьень тому нічого не бачу :friends:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Культура на дорогах

Сообщениеот Saena730304 » 13 июл 2015, 12:18

Урод, 100% готовий.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Культура на дорогах

Сообщениеот Berk » 13 июл 2015, 16:57

Можно Юру Гуарда поздравить с открытием своего видеоблога?)
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Рейтинг: 5712


0

Re: Культура на дорогах

Сообщениеот Guard » 13 июл 2015, 19:13

Певно, що ні. Це було разово, що запостити це відео тут і на ФБ.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Культура на дорогах

Сообщениеот НИК » 14 июл 2015, 09:08

Мудак на фурі реально не правий, але багато ти б йому не зробив. Він своє знайде :dontment: .
В мене вчора на Одеській трасі ситуація була: йду на дозволених, тобто ненаказуємих 130 км/год, доганяю колону фур, десь 7 чи 8, вихожу в лівий ряд і валю далі. Десь посередині колони мене логаняє "десятка" і починая "стриляти" дальнім, при чому не раз, а так психічно, нервно. А я на круізі йду. Хотів заховатися в колону, а потім собі думаю: якого милого? Чого це я маю зараз збиватися з свого режиму, тормозити, потім розганятися?! Йому що, більше треба?
Так і йшов 130, поки не обійшов останню фуру, потім перестроївся в правий ряд. Чувак з псіхами (фа-факав мені) полетів дальше.
Можна було повимахуватися, потягатися хто-кого (думаю, результат зрозумілий :hahaha: ), але навіщо?
Саме цікаве: я коли на Умань повертав, цей гонщик якраз з заправки виїзжав, хоча обігнав мене кілометрів 150 назад. От і питання: якого було так летіти? :yazol2:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Автор темы
Рейтинг: 2927


0

Re: Культура на дорогах

Сообщениеот скромный » 14 июл 2015, 09:19

хто йому зна що у нього там в якому місці терпець не давав спокою між тенісних, ага
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


+3

Re: Культура на дорогах

Сообщениеот НИК » 07 май 2016, 20:41

Прийшло 1 травня і разом з святкуванням свята всіх трудящихся, більшість вАділ повиключала ближнє світло фар поза населеними пунктами. Спостерігав за цим явищем дость уважно і зараз, махнувши 960 км (Чернігів - Мукачево) з яких 3/4 дороги мене полоскав дощ різної інтенсивності, хочу звернутися до всіх, хто читає ці рядки: НЕ ЕКОНОМТЕ ЛАМПОЧКИ!!! Особливо в дощ :scare3:  :scare3:  :scare3:
Більше всього викликає обурення рух маршруток без фар - і ці вАділи рахуються професіоналами, людей перевозять :scare3:
Я ще зрозумію білі автобуси чи буси, які і вночі видно, але ніколи не зрозумію....та, блін, нефік когось розуміти - фари включати :yazol2:  :yazol2:  :yazol2: .
Не хочете фари, ставте ДХО - китайські, зімбабвські та які завгодно, тільки щоб вас було видно.
Бережіть себе і своїх пасажирів :ad:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Автор темы
Рейтинг: 2927


+5

Re: Культура на дорогах

Сообщениеот Guard » 07 май 2016, 21:26

Не економлю. Світло вмикаю навіть коли за правилами можна й без нього.
А "економісти" (як я їх називаю) і мене бісять. Зекономить на фарах стакан бензину за поїздку і задоволений як слон. Та їдь вже автобусом, якщо дійсно хочеш зекономити.
Особливо коли авто темних тонів... Повбивав би.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Культура на дорогах

Сообщениеот Saena730304 » 07 май 2016, 22:04

А у мене Мерсик жовтенький, по статистиці самий примітний колір, мона не включати. :grin:
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air