Ціни на ремот

0

Ціни на ремот

Сообщениеот Lubmir » 14 июл 2011, 13:27

Настав час міняти задній підшипник ступиці, до цього часу уже був придбаний новий і возився в машині...
Сьогодні заїхав на СТО, дивлюсь, вроді нормально і люди такі нічо..... іду по боксам і шукаю де ремонт ходової.
Тут випадково дивлюсь стоїть машина мого знайомого, думаю то вже добре, значить працює тут)
Знайшовся і знайомий і повів мене до одного і каже от зроби нормально і по людській ціні.
Я заїхав в бокс, машину на підйомник, розкрутили все і поставили нові підшипники, роботи там на 20 хв було, но троє аж чоловік робили........
Як усе вже зробили я питаю ціну, у відповідь чую - 70 грн.
Мені нешкода тих грошей але як на мене то задорого і це ціна вийшла зі знижкою, знайомий посприяв)
Може це залежить від машини, в мене старенький Нісан Блюбер

Що думаєте шоновні одноклубники?
Аватара пользователя
Lubmir Offline
Автор темы
Рейтинг: 21


0

Re: Ціни на ремот

Сообщениеот Kirek » 14 июл 2011, 13:45

Я бы не сказал что это дорого.
Как говориться - "на ком же ты ещё заработаешь, как не на своих?".
Аватара пользователя
Kirek Offline
Рейтинг: 91


0

Re: Ціни на ремот

Сообщениеот Эмбрион » 14 июл 2011, 14:45

А с чего ты взял что это дорого? Я конечно не знаю какие у вас там цены на ремонт... НО у нас цены вот какие (и кстати свежие, 2-ух недельной давности): поменять ступицу - 70 грн., поменять подшипник ступицы - 150 грн.
Аватара пользователя
Эмбрион Offline
Член ББ 
Рейтинг: 804


0

Re: Ціни на ремот

Сообщениеот Lubmir » 14 июл 2011, 14:59

чому мені здається шо дорого, тому що там непотрібно застосовувати додаткове обладнання, нічого непотрібно підбирати і вимірювати, просто зняти старе і поставити нове.
зразу у вас може виникнути питання чому я сам неробив, а тому що невпевнений в своїх силах на рахунок ходової частини автомобіля)
Аватара пользователя
Lubmir Offline
Автор темы
Рейтинг: 21


0

Re: Ціни на ремот

Сообщениеот Эмбрион » 14 июл 2011, 17:03

На сколько я знаю, там подшипник старый выпресовывается и потом пресуется новый! Или ты всю ступицу менял?
Аватара пользователя
Эмбрион Offline
Член ББ 
Рейтинг: 804


0

Re: Ціни на ремот

Сообщениеот НИК » 14 июл 2011, 17:24

Люб, не парся - ціна цілком адекватна. Підшипник в любому разі потрібно випресовувати/запресовувати + підйом/спуск машини + зняття та установка колеса. Для заспокоєння заїдь на АТЛ або краще БОШ-сервіс і поцікався ціною -питання відпадуть :grin:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Ціни на ремот

Сообщениеот Lubmir » 14 июл 2011, 17:40

ступицю неміняв, тільки випресовували підшипник.
ціна можливо адекватна порівняно з АТЛ, БОШ і тд.....
Аватара пользователя
Lubmir Offline
Автор темы
Рейтинг: 21


0

Re: Ціни на ремот

Сообщениеот Эмбрион » 14 июл 2011, 18:38

тільки випресовували підшипник.

Ну вот... а говорил, что никаких дополнительных инструментов не использовали! А ты думаешь, что выпресовать так легко? Новый пресануть - пару сек, а вот старый выпресовать иногда бывает накладно! По собственному опыту знаю.
Аватара пользователя
Эмбрион Offline
Член ББ 
Рейтинг: 804


+3

Re: Ціни на ремот

Сообщениеот Mykola STARyy » 14 июл 2011, 21:14

Три чоловіки, при злагодженій роботі, зробили вам за 20 хв послугу. Не парили мозги пошуками ключів, оправок і тд.  підняли машину зняли колесо, від"єднали тормозний механізм, відкрутили ступицю, випресували старий підшипник, запресували новий, тормозний назад, поставили ступицю, поставили колесо. Я думаю, на іншій сто, вам би пропарили мозок годинки три і ви би були вдячні, що взяли тільки 150-200грн :hahaha:
Аватара пользователя
Mykola STARyy Offline
Рейтинг: 303


0

Re: Ціни на ремот

Сообщениеот L@M@K » 14 июл 2011, 22:36

колодки поменять полтинник стоит. а тут за подшипники 70.
нормальная цена.
Микола, +1
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


След.

Вернуться в Розмови на автомобільні теми



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air