Хочу купить maxima QX A33

0

Re: Хочу купить maxima QX A33

Сообщениеот Vital74 » 14 сен 2010, 07:25

Критерии: Хочу большую, комфортную и надежную машину для семьи (все любят большие машинки), но чтоб в содержании была не оч. дорогой (про бумеры и мерсы я молчу - у нас цены на запчасти, ремонт, ТО великоваты)
Потребность: Поездки на работу - с работы, путешествия к морю и по Украине (Черновцы, Хмельницкий, Карпаты и т.д.)
И вообще она мне внешне нравится!!!

Shyk А во что вылелся ремонт подвески?
Vital74 Offline
Рейтинг: 0


0

Re: Хочу купить maxima QX A33

Сообщениеот Berk » 14 сен 2010, 08:32

(все любят большие машинки)



не все, далеко не все, но я тоже люблю
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Рейтинг: 5712


0

Re: Хочу купить maxima QX A33

Сообщениеот Vital74 » 14 сен 2010, 09:49

Я имел в виду свою семью, что все члены семьи (Я и жена) любят комфорт - БОЛЬШИЕ МАШИНЫ!!!

Добавлено спустя 4 минуты 39 секунд:
А здесь на форуме продают MAXIMA QX?
и еще вопрос, а 1997-1999г.г. хорошие машинки? у нас в Запорожье сейчас 1999г. продают за 9000 американских гривен.
Vital74 Offline
Рейтинг: 0


0

Re: Хочу купить maxima QX A33

Сообщениеот Shyk » 14 сен 2010, 10:09

останній раз коли міняв передній ричаг порядок цін був наступний:
- ричаг в зборі оригінал ~1100-1200 грн.
- заміна -150 грн. (але попутно мені провірили всю підвіску)
можна перепресовувати шарову (250-300 грн), сайлентблоки - але то на власний розсуд і ризик. оригінал йде в зборі
от з задньою балкою, яка нібо-то нерозборна, дилема. довго мучився ...... купив сайлентблоки за 300 грн. пару і перепресував.

+ з того що пам'ятаю по ТО:
- заміна масла ~ 60 грн. (не опвіриш, але моя Максімка чудово себе посуває на Арал БлюТронік 10в40 і масла не бере ні каплі)
- фільтр салона міняв сам (цікаво було, немає там нічого складного), про повітряний взагалі мовчу
- заміна топловного фільтра ~ 100 грн. (в баку, погрузний)
- заміна колодок ~50-60 грн. (на перед я ставив ТВР - 250 грн., оригінал - 700-800 грн.)
ціни різні. як з ким домовишся.

на цьому тижні збираюсь міняти тормозні диски в парі з колодками. поміняю - відпишусь.

вартість ремонту на 90% залежить від тебе. уміння шукати і договорюватися з людьми.

п.с. щодо вибору, зустрічав твердження, що Ауді А6 тих же років, обходиться дешевше - не вірю.
на рахунок Камрі 30, я б задумався.
Аватара пользователя
Shyk Offline
Рейтинг: 73


0

Re: Хочу купить maxima QX A33

Сообщениеот Shyk » 15 сен 2010, 07:35

Vital74 писал(а):Я имел в виду свою семью, что все члены семьи (Я и жена) любят комфорт - БОЛЬШИЕ МАШИНЫ!!!

не повірите, але моя дружина коли сіла на максіма то спочатку називала її баржоб, а тепер із-за руля не вигонеш, і іншої машини, не то слово про меншу, вона не хоче
на світлофорі таксюр вирішив устроїти з нею дріфт, от то було видовище. "газ в пол", машина рве, дружина кричить. питаюсь ти чого. відповідь - так вжимало в крісло, леть з руля руки не скользнули :)

Vital74 писал(а):и еще вопрос, а 1997-1999г.г. хорошие машинки? у нас в Запорожье сейчас 1999г. продают за 9000 американских гривен.

читав багато хороших відгуків про А32, але сам практики не мав
99 р. останній рік випуску, більше шансів попасти на "ЖИВИЙ" екземпляр

у нас на фірмі були спочатку А32, потім поміняли всі на А33
водії хвали і ті і ті, тому при виборі між В5 пасатом і А33, віддав перевагу останній

я б сказав тут все написано Audi A6, BMW 5 Series (Е39), Nissan Maxima (А33), Toyota Camry (30) : Престиж или экономия?

for Berk only: показать
п.с. Юра, я на шляху виправлення!
Аватара пользователя
Shyk Offline
Рейтинг: 73


Пред.

Вернуться в Maxima



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air