У хамов на дорогах Киева начали портить автомобили

0

Re: У хамов на дорогах Киева начали портить автомобили

Сообщениеот Серега35 » 19 июл 2012, 10:00

Посмотреть сообщение - saena730304 писал(а): А как тогда парковаться будем в мегаполисах?

....я лучше с акционной "стопхамавской" наклейкой :grin:
Аватара пользователя
Серега35 Offline
Член ББ 
Рейтинг: 1905


+1

Re: У хамов на дорогах Киева начали портить автомобили

Сообщениеот Saena730304 » 19 июл 2012, 10:40

Дааа, канет скоро в лету время "крейсеров".
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: У хамов на дорогах Киева начали портить автомобили

Сообщениеот Серега35 » 19 июл 2012, 14:06

нет... раньше запасы нефти закончатся))).. а человеческие комплексы будут заставлять и дальше обладать большими авто))))
Аватара пользователя
Серега35 Offline
Член ББ 
Рейтинг: 1905


+1

Re: У хамов на дорогах Киева начали портить автомобили

Сообщениеот Saena730304 » 19 июл 2012, 14:44

Да нет у меня никаких комплексов, ну разве.... вобщем пауков боюсь... :grin: Хотя это скорее фобия...
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: У хамов на дорогах Киева начали портить автомобили

Сообщениеот Серега35 » 19 июл 2012, 15:16

нет... на данном форуме максимы никто и не имел в виду :hi: ... максима это  :good: ... и совсем не большая :grin:  :blumblum: ... :friends:  :drinks:  :hi:  :ad:
Аватара пользователя
Серега35 Offline
Член ББ 
Рейтинг: 1905


+1

Re: У хамов на дорогах Киева начали портить автомобили

Сообщениеот Saena730304 » 19 июл 2012, 15:59

Ну да, небольшая, можно сказать, даже компактная, если поставить рядом с каким нибудь Линкольном :grin:  :drinks: :friends:
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: У хамов на дорогах Киева начали портить автомобили

Сообщениеот Серега35 » 19 июл 2012, 19:46

а если кроме шуток, я габариты максимы сейчас воспринимаю как- то что надо... в альмере, если больше 2-х, то тесновато... а максима как раз... и цена приятная... я ее при покупке воспринимал намного дороже... даже не смотрел...
Аватара пользователя
Серега35 Offline
Член ББ 
Рейтинг: 1905


+1

Re: У хамов на дорогах Киева начали портить автомобили

Сообщениеот Saena730304 » 19 июл 2012, 20:49

Если без шуток, то и я на данный момент, считаю габариты Максимы - то что надо. Но как только пересел на нее с Ауди В4, она мне казалась огромной! Что там говорить - это автомобиль Е класса, сродни Камри, Омега, Мерс лупатый, Шкода Суперб, Ауди А6, БМВ 5ка, ну и т.д. На ней, как на корабле, на трассе как влитая. За такие деньги, мне кажется это наилучший вариант. Я доволен. :good:

Добавлено спустя 1 минуту 21 секунду:
Да и выглядит она дороже того, что за нее просят.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: У хамов на дорогах Киева начали портить автомобили

Сообщениеот Серега35 » 19 июл 2012, 23:23

согласен... разница в управлении долго была заметна?... при парковании возле магазинов например...
Аватара пользователя
Серега35 Offline
Член ББ 
Рейтинг: 1905


0

Re: У хамов на дорогах Киева начали портить автомобили

Сообщениеот ValDen » 20 июл 2012, 07:46

Медленно, но уверенно начинаем обсуждать Максиму  :grin:
Не отклоняемся от темы, возвращаемся в русло  :ad:

Добавлено спустя 9 минут 56 секунд:
Рух «Стоп Хам Україна» боротиметься з водіями

Спойлер: открыть
Київ. 19 липня. УНІАН. Ентузіасти з громадського руху «Стоп Хам Україна» мають намір продовжувати боротьбу з водіями, які неправильно паркують автомобілі у містах, за допомогою наліпок з написом: «Мені плювати на всіх, паркуюся, де хочу».
Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на прес-конференції у Києві заявив керівник організації «Стоп Хам Україна» Денис Голдін.
За його словами, автомобілі, які припарковані на «зебрах», пішохідних ділянках та в інших невідведених для цього місцях, активісти руху обклеюватимуть промовистим написом «Мені плювати на всіх, паркуюся, де хочу», як це вже відбувалося у Києві, Харкові, Дніпропетровську та Одесі.
«Наше «братство», яке наразі налічує більше трьох тисяч учасників, ставить перед собою ціль очистити місто від машин та хамів», - зазначив активіст організації Олександр Юхта, додавши, що подібні автомобільні рейди спровоковані також недбалістю співробітників Державної автомобільної інспекції, яка, за його словами, звертає увагу тільки на перевищення водіями швидкості.
Керівник товариства «Стоп Хам Україна» у Києві Роман Мороз переконаний, що завдяки діяльності активістів руху у великих українських містах вдасться навести порядок у питанні паркування автомобілів. «Тактику з наклейками ми запозичили в Москви, де проблема із неправильним паркуванням уже помітно зменшена. Не проявляючи жодного соціального гніву до водія, ми культурно просимо його перепаркувати машину на спеціальну для того ділянку. У випадку, коли водій на нас не зважає, по-хамськи відзивається і не перепарковує авто, ми наклеюємо на машину наліпку і це все знімаємо на камеру», - сказав він.
За словами Р.Мороза, камера є важливим елементом акції, оскільки завдяки відеозйомці, якої зазвичай прагнуть уникнути порушники, вони намагаються якнайшвидше переставити автомобілі в інше місце.
На сьогодні у Києві, Харкові, Дніпропетровську та Одесі активісти руху уже зробили кілька десятків рейдів, використали 200 наклейок і частково очистили від неправильно припаркованих автомобілів головні вулиці.
«Кожен наступний рейд залежить від наявності наклейок, позаяк їх ми отримуємо з Росії. Нас не фінансує жодна інша організація, єдину фінансову підтримку ми отримуємо від YouTube, де мільйонні перегляди наших відеозйомок приносять гроші. Загалом діяльність «Стоп Хам України» здійснюється з допомогою особисто вкладених коштів», - зазначив Д.Голдін.

Источник: УНИАН
Аватара пользователя
ValDen Offline
Член ББ За порядок 
Автор темы
Рейтинг: 3340


Пред.След.

Вернуться в Видео



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air