Сюркоче Нісан Жук

0

Сюркоче Нісан Жук

Сообщениеот jjb070707jjb » 28 фев 2017, 19:26

Всім добра, шановне панство. Маю таку халепу. Нісан Жук, 1,6 , 117 коней, 2012 року передньоприводний набігав 85 000 , морально готуюсь до заміни масла в коробці, і тут він раптом почав мені сюрчати.  Звук такий, сюрчання-фиркання, з'являється тільки під час руху,  на обертах в 1-1,3 , звучить десь справа під капотом. Коли починаєш газувати, і ледве-ледве притиснув педальку. Якщо перестаєш газувати - пропадає, якщо піднімаєш оберти далі - теж. На холостому ходу звука немає. Машинка їздить так само, динаміка не змінилась. Смикань , чи провалів в обертах нема. Якщо ввімкнути режим спорт - то звуку нема. Але там і оберти від 2 стартують :) .  Їздити по місту в день на спорті, курва, якось не комфортно бо він тако трохи дикий, і жере на відсотків 20 більше : )  Одразу зауважу - не зважаючи на то, що машина їздить як завше,  сторонній звук від двигуна дратує неймовірно. Тому хотілося б почути думку когось , хто про таке чув, чи знає як зарадити. Кажуть, що таке може бути, при потребі ремонту/заміни фазорегулятору випускного валу. Чи то так, і які ще можливі причини ? Буду щиро вдячний вельми шановному панству за розраду.
jjb070707jjb Offline
Автор темы
Рейтинг: 0


0

Re: Сюркоче Нісан Жук

Сообщениеот L@M@K » 28 фев 2017, 20:26

нужно слушать и смотреть.
может быть банальный резонанс какого-то крепления, кронштейна, защитки, и т.д.
на таком пробеге вряд ли там что-то серьёзное.
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


0

Re: Сюркоче Нісан Жук

Сообщениеот НИК » 03 мар 2017, 11:13

Ламак все правильно написав - тут хоч би звук почути, а то по опису щось не діагностується))).
Заміниться масло, може щось і зміниться - сама тоді прабла пропаде :pardon:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Сюркоче Нісан Жук

Сообщениеот скромный » 06 мар 2017, 11:34

мо яка резинова кулька пыд копот засмоктала стцо от і ферчить пофеншуй
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Сюркоче Нісан Жук

Сообщениеот Михайло Авдєєв » 07 мар 2017, 15:23

Доброго дня. Проблема мене також певний час турбувала.Причина була знайдена. Під час ТО вирішили підтягнути навісний ремінь і він виявивсь весь потрісканий (пробіг був 34000, машина ночує на вулиці ). Замінили, підтягнули і трапилось диво - звук пропав і більше не турбує ( а мучив мене він довго!).
Михайло Авдєєв Offline


0

Re: Сюркоче Нісан Жук

Сообщениеот НИК » 10 мар 2017, 09:31

Ну от, як варіант вирішення прабли.
Спробуй :pardon:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927



Вернуться в Перша тема



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air