Стоимость обслуживания Ниссан максима

0

Стоимость обслуживания Ниссан максима

Сообщениеот yarlen2000 » 02 окт 2016, 15:01

Я рассматриваются вариант покупки Ниссан максима. Какова должна быть , в среднем, моя зарплата, чтобы радоваться овладению данным авто??? Спасибо за ответ!!!
yarlen2000 Offline
Автор темы
Рейтинг: 0

Облако тэговОбслуживание, максима

0

Re: Стоимость обслуживания Ниссан максима

Сообщениеот НИК » 02 окт 2016, 15:13

Для розуміння напишу свій досвід: взяв Макса А33 з пробігом 150 тисяч км (скручений звичайно). Після покупки замінив всі амортизатори, стойки стаба переднього, один передній ступічний підшипник. Десь через 5-6 місяців загудів підшипник муфти кондюка (ходить 140-160 тисяч).
Масло міняв раз в 8-10 тисяч, доливав від заміни до заміни 2-4 літри, в залежності від кількості швидкісних ділянок. Особливість 2-х літрових двигунів - жор масла :pardon: .
Продав Макса рівно через 1 рік і 7 днів після покупки. За цей час пройшов 98 000 км :scare3:
Згадав: горіла обмотка на генераторі два рази за один місяць. Після другого ремонту генератор більше не турбував :pardon: .
За той рік машина їздила нещадно: майже ніколи не була пустою, асфальт під колесами був далеко не завжди.
За Максом в мене тільки теплі спогади. Класна тачка :good:
Якщо б брав зараз, то обов"язково 3.0 з АКПП
Ось так :pardon:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Стоимость обслуживания Ниссан максима

Сообщениеот Saena730304 » 02 окт 2016, 19:40

Коля яка особливість, у мене 2-х літровий двигун масло не жер, правда від заміни до заміни рівень падав з максималного до майже мінімального.
По темі: Максима А-32 МКПП 1996 р.в. машина грошей не витягувала, брав з пробігом 285 тис, продав з майже 350 тис, якщо не помиляюсь. Задню підвіску не трогав взагалі, замінив помпу, датчик детонації, зчеплення (хоча його міняти не потрібно було, бо вийшов з ладу тільки вижимний підшипник) далі передні амортизатори, сайлент-блоки, стійки стаба, наконечники, свічки, колодки, тахометр, ремонтував задні арки (при покупці на на кузов треба звернути особливу увагу) був глюк зі стартером, перегнив провод, електрик виправив. Це за майже п’ять років. Шикарний корабель, до цих пір згадую з теплотою  душі. Взяв би знову араба на механіці трилітрового в 32-гому кузові з малим пробігом, але таких майже не залишилось, якось з пів року назад  Дніпрі такий проскакував, аж жаба задавила!
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Стоимость обслуживания Ниссан максима

Сообщениеот Maximal » 02 окт 2016, 20:00

Посмотреть сообщение - НИК писал(а):Продав Макса рівно через 1 рік і 7 днів після покупки. За цей час пройшов 98 000 км :scare3:



За 1 год 98к  :ai:  Вы что на дальний восток ежедневно возили пассажиров ?
Аватара пользователя
Maximal Offline
Рейтинг: 249


0

Re: Стоимость обслуживания Ниссан максима

Сообщениеот Guard » 02 окт 2016, 20:05

Колись чув формулу, що вартість авто не має бути більшою за твій річний дохід.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Стоимость обслуживания Ниссан максима

Сообщениеот Maximal » 02 окт 2016, 21:43

С ценами на авто, это не реально. Предположим что я получаю 40к, за год 480к. За эти деньги можно хороший ланос разве что купить... А 40 к врядли много людей получают ... А что бы купить себе мерсик и то не последней мадельки скажем за 2700000 грн. нужно получать в месяц 225к грн.
Аватара пользователя
Maximal Offline
Рейтинг: 249


0

Re: Стоимость обслуживания Ниссан максима

Сообщениеот Guard » 02 окт 2016, 22:42

Я не захищаю цю формулу. І ні разу не перевірив її на практиці.
Але мені здається, ти невірно до неї підходиш. У людини можуть бути накопичення і за рахунок них вона може дозволити собі певне авто. Але обслуговувати його за рахунок накопичень уже не вийде. Тут вже потрібно кидати "живі" гроші. І тут вже виходять на перший план реальні доходи. Авто потрібно заправити, поміняти розхідники, відремонтувати у випадку чого. Чим клАсовіше авто, тим більші затрати на нього.  :pardon:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Стоимость обслуживания Ниссан максима

Сообщениеот НИК » 03 окт 2016, 07:50

Посмотреть сообщение - Saena730304 писал(а):Коля яка особливість, у мене 2-х літровий двигун масло не жер, правда від заміни до заміни рівень падав з максималного до майже мінімального.

:pardon: , це мені навіть Віталік казав, що саме 2-х літрові схильні до жора масла на рідних кільцях. Після заміни кілець ситуація мінялася. Те саме і з двигунами на Т30 Х-Трейлах - 2.5 мотори масло не під"їдають, а 2-х літрові жруть,як не в себе.
Ще на своїй відразу після покупки перепаював майже всі лампочки підсвітки приборів в салоні. Це все
А по пробігу: працював тоді в Києві, сім"я була в Закарпатті, на вихідні старався їздити - це мінімум 1500 км. По роботі теж приходилося часто мотатися на своїй машині - виїзд щонайменше 1000-1200км.
Крім того майже щодня ганяв Чернігів-Київ - це ще 300 км.
Короче не стояв Максік без роботи
Було ГБО, середній розхід виходив десь 10.5 - 11 л/100 км
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Стоимость обслуживания Ниссан максима

Сообщениеот скромный » 03 окт 2016, 08:25

максідрайв йопто! :ai:             :friends:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Стоимость обслуживания Ниссан максима

Сообщениеот yarlen2000 » 04 окт 2016, 07:08

Всем спасибо! :ab:
yarlen2000 Offline
Автор темы
Рейтинг: 0

Облако тэговВсем спасибо!

След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Перша тема



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air