Шукаю авто для сім'ї

0

Re: Шукаю авто для сім'ї

Сообщениеот Saena730304 » 13 фев 2016, 00:36

що до мене, то я взагалі не брав би авто з повним приводом, розраховуючи на такі гроші. Це і розхід палива, і вартість обслуговування, плюс масла в роздатки, мости, різні там підвісні підшипники, муфти, хаби та інша лобуда. Скільки у мене машин не було, я ні одну ні разу не посадив так, щоб була потреба в тракторі, хоча на рибалки, по гриби, на природу і т.д. частенько виїжджаю. Передній привід рулить. А якби мені потрібен був кліренс, то я би брав все ж таки Ford Fusion.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Шукаю авто для сім'ї

Сообщениеот Guard » 13 фев 2016, 14:02

Угу. Я також на передньопривідних завжди витягував: і по розкисшій глині, і по заледенілій трасі.
Один раз тільки була історія, коли навіть пробувати не став. Поїхали за місто на озеро. Влупила буря. Поки ми думали, чи тікати, грунтовки розмило так, що не проїхати. Один попросив, щоб його джипом потягнули. То його фактично не тягнули, а волочили пузом по землі. Ми вирішили, навіщо таке щастя, щоб пообривати всі днища, і залишились ночувати біля машин. На наступний день тільки, коли підсохло і в найбільш небезпечні місця накидали каміння та гілок, поїхали.
Але підозрюю, що по такій дорозі і паркетник би не витягнув. Тільки повноцінний джип.
А щодо джипа, в принципі, погоджуюсь із Саєною. Це вже зовсім інші гроші на обслуговування. Якщо в ньому немає постійної потреби, то він перетворюється на дорогокоштуючі понти.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Шукаю авто для сім'ї

Сообщениеот Володимир89 » 10 мар 2016, 14:44

Посмотреть сообщение - Guard писал(а):З Дастера така Нива (в плані прохідності), як з мене спортсмен-важкоатлет.  :ab:
ЗИ А де автор? Бо складається враження, що ми авто для себе вибираємо.  :grin:

Автор є, просто давно не заходив. Мені Кенго чомусь абсолютно не подобається, дизайном, так само як і Фюжн. Ліміт грошей до 6500 у.є., але це всі гроші, що в нас є на даний час. УАЗ Патріот подобається, але всі що бачив або гнилі, або за 150 ткм і проблеми з мотором. Не старого РАВа за такі гроші не бачив. Авто з закордону не хочу. З повнопривідних є вибір Патріотів різного технічного стану вбитості. А що є цікавого з хетчбеків, мінівенів, передньопривідних? В кого які думки?
Володимир89 Offline
Автор темы


0

Re: Шукаю авто для сім'ї

Сообщениеот скромный » 10 мар 2016, 15:59

за такі гроші буде один мотлох
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Шукаю авто для сім'ї

Сообщениеот Guard » 10 мар 2016, 19:45

Мнда... За такі гроші повнопривідне викинь з голови. Нічого нормального не буде. І взагалі враховуй, що після покупки б/у авто якусь суму потрібно буде вкласти в будь-якому випадку (елементарно рідини, ремені, ще якісь дрібниці).
Кацапські машини (всіх виробників без винятку) - гниючі відра. За такі гроші купиш авто з кількома кілограмами шпаклівки. Якщо без шпаклівки, значить попередній власник був совісним і заварив дирки. Але в процесі експлуатації дири все одно й далі будуть лізти.
Хетч - я б глянув Форд Фокус. Або Лачетті.
Мінівен - так кенгу ж. :) Можна ще Фольксваген Кадді глянути. Дуже цікава машина.
За 6 500 - це на сьогодні ціна Ніссана Альмери Классік. Враховуючи, що в свій час я зупинився на ній, її і раджу.  :ab:  Бери, постав проставки (збільшиш кліренс) та й ганяй.
Універсали ще можна глянути. Той же Лачетті. Кіа Ріо (правда, не знаю, до якого року вони йшли в кузові універсал. Зараз, здається не роблять).
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Шукаю авто для сім'ї

Сообщениеот НИК » 10 мар 2016, 20:40

Глянь Логана (Рено пбо Дача). Хоча Юра правду каже - візьми Альмерку і не парся: проста, надійна, неприхотлива.
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Шукаю авто для сім'ї

Сообщениеот скромный » 10 мар 2016, 22:00

транспортер Т4 - і всі діла(в крайньому на передок вози в сумці цепи коли треба поцепиш) :yakrut:   
і палаток не треба :yakrut:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Шукаю авто для сім'ї

Сообщениеот Saena730304 » 10 мар 2016, 23:18

Т-4 дубовий і некомфортний, тягати вантажі - так, а під жопу я б не брав.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Шукаю авто для сім'ї

Сообщениеот скромный » 10 мар 2016, 23:27

нормально.
на риболовлі та мисливство з ночівлями пойдьот. туди якраз мінімум 0,5 тонни і залізе враховуючи тіла
а то й тонна легко зникне без питань. і місця хвата. врахуй :yakrut:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Шукаю авто для сім'ї

Сообщениеот Saena730304 » 10 мар 2016, 23:29

А що мені рахувати, сам на Віто катаюсь, розкладушку з матрасом взяв, накидав не задумуючись все що не лінь в буду і рибаль хоч тиждень.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Перша тема



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air