Шукаю авто для сім'ї

0

Шукаю авто для сім'ї

Сообщениеот Володимир89 » 09 фев 2016, 10:30

Доброго дня. Звати мене Володимир, я з Борщева. Хочу купити авто з хорошою проходимістю для наших доріг 50траса/50грунтовка. Сімейний бюджет обмежений 5к (молода сім'я). Побачив цікавий варіант Ніссан Террано 1997 року, TD27, Івано-Франківськ, пробіг біля 300 ткм. Що можете мені порадити?
П.С. і взагалі як себе ведуть Ніссани 200-300 ткм. пробігу, з кінця 90-х, чи варто взагалі на них звертати увагу?
Володимир89 Offline
Автор темы


0

Re: Шукаю авто для сім'ї

Сообщениеот скромный » 09 фев 2016, 14:31

все залежить від стану авто :yakrut:
однак, тут є ще один момент. Террано авто дуже малопоширене, навіть рідкісне. Тому. Врахуй.
коли будуть його ремонти то буде піпець - у ніссана запчастини найдорожчі серед японців.
а для непоширених моделей - множ на ЧОТИРИ(це в порівнянні з Тойотою наприклад).
бери краще Ісудзу Трупера. Або щось з Тойоти. Або Патруль. До пікапів не завадить також придивитися.
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Шукаю авто для сім'ї

Сообщениеот Володимир89 » 09 фев 2016, 14:38

Зрозуміло, буду шукати.
Володимир89 Offline
Автор темы


0

Re: Шукаю авто для сім'ї

Сообщениеот Геральт » 11 фев 2016, 08:12

Що можете мені порадити?


Toyota RAV 4  :good:
Геральт Offline
Рейтинг: 15


+1

Re: Шукаю авто для сім'ї

Сообщениеот скромный » 11 фев 2016, 10:30

підримую, оптимально!                            на паджеро спорт також можна звернути увагу
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Шукаю авто для сім'ї

Сообщениеот НИК » 11 фев 2016, 10:51

Ну і якого РАВа хлопака купить за 5 тисяч? Мітсубан теж не влізе в цю суму....
Треба думати...
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Шукаю авто для сім'ї

Сообщениеот Геральт » 11 фев 2016, 10:55

Так ото хай собі і думае, де/як грошенят заробити. А не купує авто "для богатих". :ab:
Геральт Offline
Рейтинг: 15


0

Re: Шукаю авто для сім'ї

Сообщениеот НИК » 11 фев 2016, 12:56

Помоніторив ціни трошки на авто-ріа. І так, що ми маємо і що нам треба? Маємо 5 тисяч вічно-зелених і хотючку на сімейне авто для молодої сім"ї з повним приводом для пересування по розкисшій (по сухій любе авто поїде) грунтовці.
Самий розповсюджений варіант - Нива, старенька або Шеві. Старенька простіша, але мало місця, Шеві - просторніша, комфортніша, багажник більший, але вже є заморочки з електронікою. Я б вибрав Шаві (для сім"ї).
УАЗ Патріот - громадіна, на грунтовці просто  :good: , просторний, в міру комфортний (в порівнянні з стареньким "козликом"), але проглот просто страх який - по трасі можна вкластися в 11-12 л, а поза асфальту - 15-18 л як добрий день. Спасе ГБО, але чи потрібен молодій сім"ї такий здоровяк?
Є ще варіант "пузотерок" з повним приводом: Ауді 80/100, наприклад. Можна знайти універсал :good: . Кузови вічні, але все інше буде потрепане часом...
Ще варіант - авто з Європи на рік. За 2-3 тисячі можна взяти дуже пристойну тачку.
Варіантів, як видно, не дуже багато, як і грошей :pardon:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Шукаю авто для сім'ї

Сообщениеот Guard » 11 фев 2016, 20:06

Я б взагалі радив автору відмовитись від такої покупки. Не буде нічого нормального за ці гроші.
Ниви/Шниви - гниючі відра. Шниви ще й ломучі.
Китайський автопром - без коментарів.
Іномарка буде тільки старенька. Вони вже в силу свого віку не можуть бути безпроблемними. Та й по кузовам вже будуть питання.
Якщо є авто, то краще потерпіти і назбирати на щось краще. Якщо немає і потрібне для сім'ї, я б дивився універсали посвіжіше. Кліренс можна підняти за рахунок проставок. Ну а з повним приводом вже доведеться потерпіти. Та, власне, для 50траса/50грунтовка не потрібні якісь всюдихідні якості машини.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Шукаю авто для сім'ї

Сообщениеот Saena730304 » 11 фев 2016, 20:38

Чуваки, ви забули про такую машину, як Рено Канго 4×4, повний привід, дизель, багато місця, трансформер, відносно економний. Ніяка Нива поряд не стояла по практичності, універсальності та надійності.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Перша тема



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air