Радьте літню гуму

0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот Guard » 20 сен 2016, 11:21

ХЗ... Щось стрьомно мені білорусь, україна, китай.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


+5

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот скромный » 20 сен 2016, 11:30

Посмотреть сообщение - Guard писал(а):Прості майстри, які спершу оглядали шину, так і сказали. Але шини випущені в цьому році. Взяв я їх весною. Машина експлуатується щоденно.
Потім вже вийшли старші, які й сказали, що це від удару. Мовляв, тріщина ж одна, а не вся шина в тріщинах.
Розбиратись не буду. Але яка б не була причина, все одно виходить, що шини фуфло.

де ти їздиш? таке враження що за тобою полюють підлеглі ображеного бувшого начальника міліції...

Добавлено спустя 44 секунды:
Посмотреть сообщение - Guard писал(а):ХЗ... Щось стрьомно мені білорусь, україна, китай.
білорусь піде  :yakrut: інше не рекомендую

Добавлено спустя 18 минут 56 секунд:
осього, і не парся! :yakrut:  :friends:
Прикрепленные файлы
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот Guard » 20 сен 2016, 12:06

По всіх напрямках, де я їжджу, дорогами можна назвати лише відрізки "Житомир-Київ", "РІвне-Київ", "Здолбунів-Рівне" (кілометра 2). А що, в інших по другому? :ab:
Пам'ятаю, що ти радив Гудріч.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот скромный » 20 сен 2016, 12:14

купуй белшина
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот Guard » 20 сен 2016, 12:22

Купувати буду вже в наступному сезоні. Може доб'ю цей на теперішній гумі. А там, гляди, і щось нове на ринку появиться.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот скромный » 20 сен 2016, 12:40

тиць-тирдиць... наша пісня гарна й нова...   не ведись на всяке нове все рівно туфту впарять.
белшина та й усе
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот Guard » 20 сен 2016, 22:20

Почав з Гудів, закінчив Белшиною.  :ab:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


+4

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот НИК » 21 сен 2016, 08:38

Белшина - непоганий варіант для середнячка. В нас на Шкодах службових стоять: щеплення на мокрому асфальті поганеньке, на сухому - на трієчку з +, шумнічсть на 4, економічність -  :pardon: не знаю (в нас не до економії буває, на це не дивимося), зате на ями, вибоїни і грунтові дороги ми взагалі уваги не звертаємо - там вони себе ведуть відмінно.
Короче: якщо не гасаєш весь час 160 і більше, не закладаєш повороти з 2-3 джи, але багато їздиш по "напрямках" - в :cooler: они саме те, що треба
ІМхо
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот скромный » 21 сен 2016, 11:57

Посмотреть сообщение - Guard писал(а):Почав з Гудів, закінчив Белшиною.  :ab:

це я тобі рекомендую бо за ті гроші на які ти розраховуєш "взутися" доброго імпортняку не купиш.
однак не проблема нормальні гуди, бориса фед-ча, йокогаму чи контіненталі якщо є зайві 500 баксів.
а так на твоє авто за "белшіну" 120...130 баксів за 4-ри покришки віддав та й усе.
Різниця є?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот Guard » 21 сен 2016, 12:14

Різниця, типо, є. Але от взяв я цієї весни Saetta за 4 з чимось штуки, а вистачило її до кінця літа.  :ab: Чотири штуки - в трубу. То краще вже докласти і взяти щось нормальне.

НИК писал(а):Белшина - непоганий варіант для середнячка. В нас на Шкодах службових стоять: щеплення на мокрому асфальті поганеньке, на сухому - на трієчку з +, шумнічсть на 4, економічність -  :pardon: не знаю (в нас не до економії буває, на це не дивимося), зате на ями, вибоїни і грунтові дороги ми взагалі уваги не звертаємо - там вони себе ведуть відмінно.
Короче: якщо не гасаєш весь час 160 і більше, не закладаєш повороти з 2-3 джи, але багато їздиш по "напрямках" - в :cooler: они саме те, що треба
ІМхо

По відгукам в інтернеті інша картина. Розлазяться, грижі, протектор швидко зтирається.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Загальні технічні питання



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air