Радьте літню гуму

+4

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот скромный » 21 сен 2016, 12:19

з досвяду їзди, а в мене за лям, можу сказати одне: самою найкращою моєю літньою гумою для легкового авто, мова йде не про джіпи та пікапи, в мене були борис федорович гудрич справжні мейд ін юесей та ще й з білими написами, найкращими зимовими - однозначно гудієри ультрагріп 500(наразі не випускаються) справжня германія я їх відїздив комплектів з 5-ть на трьох різних легкових авто. Наразі зимові також гуди гріп 8 причому німецькі оригинальні також прийшлося за ними "побігати". більш-менш також нормальна літня континенталь себе показала. і йокогама літня також нічо тим паче йокогаму можливо купити ще виробництва японії. однак ціни відповідні.
як і зауважив не менш 500 баксів за чотири колеси.

Все інше, всякі дірьмові гіславеди, піреллі, нокіани - або брак для хохлів, або не для наших доріг.
А ціна приблизно та сама враховуючи те що всі вони вже не справжній імпорт та якість - росія, польща, румунія...

Тому якщо за недорого і нормально - бери белшину.
Тим паче от і НІК підтвердив що вона доволі ходка по нашим дорогам і не боїться ям.
А це вже показник якості! :good:

Добавлено спустя 1 минуту 54 секунды:
Посмотреть сообщение - Guard писал(а):Різниця, типо, є. Але от взяв я цієї весни Saetta за 4 з чимось штуки, а вистачило її до кінця літа.  :ab: Чотири штуки - в трубу. То краще вже докласти і взяти щось нормальне.

НИК писал(а):Белшина - непоганий варіант для середнячка. В нас на Шкодах службових стоять: щеплення на мокрому асфальті поганеньке, на сухому - на трієчку з +, шумнічсть на 4, економічність -  :pardon: не знаю (в нас не до економії буває, на це не дивимося), зате на ями, вибоїни і грунтові дороги ми взагалі уваги не звертаємо - там вони себе ведуть відмінно.
Короче: якщо не гасаєш весь час 160 і більше, не закладаєш повороти з 2-3 джи, але багато їздиш по "напрямках" - в :cooler: они саме те, що треба
ІМхо

По відгукам в інтернеті інша картина. Розлазяться, грижі, протектор швидко зтирається.

по відгукам... то мабуть мова йде про нашу росаву яка дійсно фуфло.
P.S.: дивись не відгуки в інтеренеті а прислухайся до одноклубників. знов не прислухаешся?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот Guard » 21 сен 2016, 12:46

Слушаюсь і повінуюсь.  :ab:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот Saena730304 » 21 сен 2016, 14:04

Мені разом з Максимою дісталась нова "Росава Аквалайн", ну не викидати ж.)) Так я з нею, правда вже стертою, і продав свого Макса, ніякого аквапланування, заносів, зносів чи іншої єрудни за нею майже за чотри сезони помічено не було, єдине що шумновата, а їздив я на Максимі не як пенсіонер.))
Сайлун, той про який я тобі на початку теми говорив, також себе за сезон проявив нормально, правда то зимова гума. А літня у мене зараз стоїть Клебер також ніяких нарікань, їздив на Хенкук - дубова як на мене, Нокіан - нормуль.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот скромный » 21 сен 2016, 16:02

тоді, виходить, що якщо бюджетний варіант - то або "белшіна", або те що радить Саенман.
якщо ж маєтся бажання на суперову - рекомендую Йокогаму, Японську. Таку легко знайдеш.
в нас її можливо придбати або у офіційних дилерів тойота, або шукай в інших місцях бо я не знаю де ще.
Про нормальний бфг або гудієр рекомендувати не буду бо кльовий важко знайти...
Словакію, румунію, польщу та росію краще не бери - різниця в 10...30 баксів а не краще росави...
це мається на увазі якщо тіпа будуть гудієри або там хоч і бфг.
ну і також не зайве прикинути при таких рішеннях на скільки ще маєш бажання бути з автою.
якщо 1...2 роки одне, якщо гарантовано за 3 роки то може й в йокогаму варт "обуватися".
вирішуй тут вже сам.
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот Guard » 21 сен 2016, 17:01

скромный писал(а):ну і також не зайве прикинути при таких рішеннях на скільки ще маєш бажання бути з автою.
якщо 1...2 роки одне, якщо гарантовано за 3 роки то може й в йокогаму варт "обуватися".

Ага, погоджуюсь, це має значення.  :good:
Але скільки авто в мене ще пробуде, я й сам не знаю. При нормальній ситуації (як до війни) я б його вже поміняв. При сьогоднішній ситуації - ХЗ, як складуться заробітки.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441



0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот Guard » 16 ноя 2016, 18:35

Та зараз я ж точно літню гуму купувати не буду. Навіщо мені, щоб вона валялась.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


+10

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот Волк » 16 ноя 2016, 19:42

Привіт! Всю тему, вибачте,не встиг прочитати...
Собі на авто шукав восени щось у співвідношені ціна- якість... Знайомі порадили :"Premiori",- преміум сегмент  "Росава". Взяв. Досить таки непогано. Однак, мінуси: нелюбить високих швидкостей, перших 2000- тис. км., таке враження, що їдеш на чумацькому возі ( далі впрацьовується), низька зносостійкість ( можливо через зловживання мною швидкістю): сезон відкатав без подальших зауважень;  на другий вистачить на всі 100, третій,- під запитанням.
П.С. : Катаюсь досить багато.
Аватара пользователя
Волк Offline
Рейтинг: 402


0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот скромный » 16 ноя 2016, 21:21

Вовчику, привіт, де це пропадаєш, давненько не було :friends:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот Guard » 16 ноя 2016, 23:24

Вовчег взагалі то мій земляк. :)
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Загальні технічні питання



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air