Радьте літню гуму

0

Радьте літню гуму

Сообщениеот Guard » 03 мар 2016, 20:44

Поступово підходить пора перезуватись.
Якщо по зимовій в мене однозначний фаворит Hankook, то по літній взагалі не орієнтуюсь. Не купував її ще ні разу. Їздив на тій, що діставалась від попереднього власника, та передавав наступному. Так як НАК затримався на довше, добивати вже немає що, треба брати нову.
По яким параметрам її взагалі підбирати?
Яким виробникам віддавати перевагу?
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


+4

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот Maximal » 03 мар 2016, 21:49

У меня первые летние покрышки kumho, это первые мои покрышки, я ими очень доволен уже отъездил на них 2 сезона (во второй сезон ездил по городам (днепр/киев/харьков/Геническ/львов)) В общем проехал на них уже около 14000 километров и притензий нет, они просто вгрызаются в дорогу. Могу поискать какая модель у меня (сейчас они в гараже в котором я не бываю и до замены туда не собирался идти, но это поправимо интернетом...)

Нашел по фотке https://mdata.yandex.net/i?path=b081001 ... 31xxxx.jpg
ku31 модель
Аватара пользователя
Maximal Offline
Рейтинг: 249


0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот L@M@K » 04 мар 2016, 10:41

тут всё зависит от финансов...
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот скромный » 04 мар 2016, 11:03

и от желаний
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот Guard » 04 мар 2016, 13:44

Посмотреть сообщение - L@M@K писал(а):тут всё зависит от финансов...

Ну ціни продивився на сайтах: від 500 до 1 500 грн. Враховуючи, що я зимову брав по 1 200,00 грн. (зі знижкою), думаю, що літня має бути орієнтовно не більше 800 грн.

скромный писал(а):и от желаний

Бажань поки що ж жодних.

Мене більше всього цікавить, що основне в літніх шинах? На що в першу чергу звертати увагу? Ну, там, твердість, шумність (умовно)...
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


+4

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот скромный » 04 мар 2016, 16:28

по собі - кращої ніж літня БФГудріч, тілько треба дивитися що би була із США - нема і не шукай.
підваріанти - гуди або контіненталі. на все інше взагалі не звертаю уваги ось уже років 10 :yakrut:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот Guard » 04 мар 2016, 16:39

скромный писал(а):гуди

Goodyear?
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот скромный » 04 мар 2016, 17:07

так. тільки шукай німеччину, францію, або британію. польша, словакія, і т.і. - не то польто.
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот Saena730304 » 04 мар 2016, 20:44

Зимову собі шукав на бус, грошей не хотів багато витрачати, але й їздити з комфортом мав бажання, ну щоб держала, не шуміла, не зношувалась сильно і була витривала. Знаю ржете. :grin: Підійшов я до свого кореша Сергія, а у нього повний слад тієї гуми, квадратів 400 забито, і нова і б/в є, він на ній зуби з'їв. Я постійний у нього клієнт і ні разу до речі він гівно не порадив. Ну я йому висловив свої захцянки, а він і каже, Ігорь візьми спробуй Sailun (Китай) мовляв сам два сезони відкатав на Каддіку. Чесно кажучи я ніколи не довіряв китайській гумі, та й ніколи у мене її не стояло на колесах. Але все ж таки він мене переконав, купив я її, і що хочу сказати, задоволений я надбанням повністю. Дешева, не шумна, гребе, класно тримає дорогу, та в поворотах, витривала (брущатка, ліс, вантаж) було раз на гострий край бардюру наїхав, думав порвав, хрен там, витримала. Ось так буває.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Радьте літню гуму

Сообщениеот Guard » 04 мар 2016, 21:59

То спитай в нього ще, що по літній порадить.  :ab:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Загальні технічні питання



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air