Потрібна допомога. primera p10 Не включається бензонасос

0

Потрібна допомога. primera p10 Не включається бензонасос

Сообщениеот sector_max » 02 мар 2016, 19:36

Вcім доброго вечора. Сталася в мене така проблема... При включені запалювання не включається бензонасос... Прийшовши в гараж повертаю ключ в позицію "START" насос качає і через 5 сек виключається, завожу її, і зразу же після того хлохне... Виключаю запалювання, пробую ще раз, так на цей раз вже насос не відкликається при включенні запалення. Зразу поліз перевіряти запобіжник - він цілий. На всяк випадок перевірив зразу всі запобіжники які є на машині, всі цілі. Перевірив всі релюшки вони також цілі, тобто робочі. Бензонасос також робочий - провіряв, як сам насос підключав до АКБ так і пробував через розєм реле. Простіше кажучи не приходить на реле +12В яке йде від ЕБУ(104 пін). І також при включені запалювання не подається живлення +12 на Ебу(36 пін "провірка сигналу запалювання"). Єбу також справне, провіряв,  маю запасний... Підскажіть люди добрі, що могло статися??? Тобто де мені шукати причину, а то вже 4 день парюся не можу найти причини...
sector_max Offline
Автор темы
Рейтинг: 0


+6

Re: Потрібна допомога. primera p10 Не включається бензонасос

Сообщениеот Pheanix » 03 мар 2016, 16:27

А приходит ли + к предохранителю на 15А?

1. Смотрим все предохранители под капотом. Судя по схему есть на систему зажигания еще 40А предохранитель под капотом.
2. Проверяем проводку по контрольным точкам (от и до), может какой-то провод перегнил/отвалился.

"І також при включені запалювання не подається живлення +12 на Ебу(36 пін "провірка сигналу запалювання")"
смотрим проводку. Если на мозг не приходит 12 вольт, смотрим от проводов зажигания (замка) на ЭБУ.

p.s. В интернете есть схемы электропроводки по примере.
Аватара пользователя
Pheanix Offline
Член ББ 
Рейтинг: 596


0

Re: Потрібна допомога. primera p10 Не включається бензонасос

Сообщениеот sector_max » 04 мар 2016, 00:52

Феанікс, дякую... Там помилочка не 36, а 34 пін... Я ж писав, що всі запобіжники перевірив це раз... а по друге в мене нема запожника на 40А, є на 30А і на 75А. Маю не одну книжку + форум, в гуглі шукав такої проблеми не нарив. Є схожі, але не то... Схем сам маю цілу купу. Єдине, що сьогодні попробую киниту примусовий "+" від АКБ на пряму, подивлюсь чи щось поміняє...Ось дві схеми. Розберись що де і куди?!
Прикрепленные файлы
sector_max Offline
Автор темы
Рейтинг: 0


0

Re: Потрібна допомога. primera p10 Не включається бензонасос

Сообщениеот Pheanix » 04 мар 2016, 10:14

Тогда сразу вопрос, стоит ли NATS (имобилайзер) или сигналка. Дай больше информации по машине (год, двигатель, комплектация). Хорошо бы консалтом посмотреть что выдает за ошибки или запустить вручную самодиагностику (как включить не помню - но есть ссылки что закоротить нужно)
Все равно проще проверить цепи по контрольным точкам прохождения 12В. От клемы акум. до предохранителя 30А, от 30А до реле и на каждый выход с реле, с реле на предохранитель 10А(15А не помню, так как нет сейчас машины посмотреть), с предохранителя до насоса. Если с реле не придет управляющий +12 на мозг, то мозг и дальше не будет включать цепи.

Схема 1
Схема 2

Схемы что ты предоставил похожи на GA16DE с 1996 года, по этому могут немного отличатся.
Аватара пользователя
Pheanix Offline
Член ББ 
Рейтинг: 596


0

Re: Потрібна допомога. primera p10 Не включається бензонасос

Сообщениеот sector_max » 04 мар 2016, 13:06

Феанікс, NATS відсутній, сигналка також... ssena підказав, що є варіант облому дроту від запобіжників до реле... Завтра буду дибати...Машина nissan Primera p10 SR20Di седан.
sector_max Offline
Автор темы
Рейтинг: 0


0

Re: Потрібна допомога. primera p10 Не включається бензонасос

Сообщениеот Pheanix » 04 мар 2016, 13:52

Я же говорил, необходимо тестером прозвонить цепи
Аватара пользователя
Pheanix Offline
Член ББ 
Рейтинг: 596


0

Re: Потрібна допомога. primera p10 Не включається бензонасос

Сообщениеот sector_max » 08 мар 2016, 21:50

Всім спасибі. Проблему рішив)) Торпеду не прийшлось знімати і новий дріт прокидати також. А причина така, що на запобіжнику бензонасоса з проводом не було контакту(коричневий дріт, який йде на обмотку в реле)...сама мамка проводу не контактувала з проводом((

Добавлено спустя 3 минуты 22 секунды:
Всім спасибі за допомогу і підказки))
sector_max Offline
Автор темы
Рейтинг: 0



Вернуться в Загальні технічні питання



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air